Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Едната вечер не я чух, но ние си тръгнахме рано, другата пък я пуснаха два пъти. Хит е определено.

Благодаря ти, Конди! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фокси, коментирай наистина този факт- в близкото бъдеще Камелия ще направи 3-4 милиона, и то в много по-малък канал от Планета. Как би обяснил нейните милиони, след като в България милионите гледания са невъзможни? Нали няма да ни налагаш някое нелепо твърдение от сорта, че само Камелия може да има реални големи гледания, а всички останали трябва да си купуват, за да изглеждат хитови като нея?

 

А песента на Десислава не е никакъв провал. Върви малко по-бавно от "Отново се родих" и продължавам да твърдя, че в дългосрочен план ще си има още поне 2-3 милиона отгоре. Също така я пускат по дискотеките. Това, че е спад след "И на всички като тебе" не значи, че за нищо не става. Просто Деса в момента е на друга вълна и затова отби номера с не много успешен опит за преповтаряне на предния хит, с доста по-обикновен клип. До края на годината навярно ще пусне още нещо такова и чак догодина, живот и здраве, ще се стегне наистина. Не мисля, че някой Десов би отрекъл, че тя може много повече от това, което ни предлага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, коментирай наистина този факт- в близкото бъдеще Камелия ще направи 3-4 милиона, и то в много по-малък канал от Планета. Как би обяснил нейните милиони, след като в България милионите гледания са невъзможни? Нали няма да ни налагаш някое нелепо твърдение от сорта, че само Камелия може да има реални големи гледания, а всички останали трябва да си купуват, за да изглеждат хитови като нея?

 

А песента на Десислава не е никакъв провал. Върви малко по-бавно от "Отново се родих" и продължавам да твърдя, че в дългосрочен план ще си има още поне 2-3 милиона отгоре. Също така я пускат по дискотеките. Това, че е спад след "И на всички като тебе" не значи, че за нищо не става. Просто Деса в момента е на друга вълна и затова отби номера с не много успешен опит за преповтаряне на предния хит, с доста по-обикновен клип. До края на годината навярно ще пусне още нещо такова и чак догодина, живот и здраве, ще се стегне наистина. Не мисля, че някой Десов би отрекъл, че тя може много повече от това, което ти предлага.

Песента на Десислава не е провал. Въртят я наистина в дискотеките, за пръв път от доста години насам въртят и Камелия с актуален хит, което е похвално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Браво! Недостижим си.

 

Първо, доста песни от началото на годината слушам. Ако коментирам негативно е, защото жанрът е далеч непопулярен, сравнявам с преди години. Ако Жалка е направила приятна песен за 10 слушания - не е комплимент. Искам тоя жанр да надгражда. Но тъпче на едно място. Двете неща са съвършено различни.

 

Ако споря с Фокса е, защото се изхвърля с тая Кама и навсякъде я вре. Също както ти вреш твоята прословута сексуалност. За да ти правя забележка, значи наистина ставаш нетърпим. Приемаш нещата лично. Аз не те познавам. Но все някой трябва да ти каже реалностите. Това все още е музикален форум. Все още.

 

А къде се сравнявам с Фокса? Кога? Това е нещо, в което дълбоко вярвате и си втълпявате само в групата, приближена до видинския. Че чак съм се "самозабравил". Не аз се изтъквам в тоя форум. Пак ти казвам - когато пишеш за мен, ти пишеш за себе си.

 

Ето, че и името ми знаеш. Не беше трудно да се досетя.

 

За едно си прав - скучен съм. Жалко, че когато пишеш за мен, всъщност ни казваш ти какъв си.

 

Пиша, защото съм решил, че ще пиша. Не събирам лайкове, не събирам гледания. Не събирам одобрение. Не събирам емоции.

Ако някой ме чете - хубаво. Като не - няма лошо.

 

Сигурен съм, че ти е трудно да ме разбереш, просто защото едва ли може да си представиш човек, който не търси внимание - след като знаеш, че си тук само затова.

 

Имам един въпрос към теб - Топчо... ти къде вирееш ? Ти с какво се занимаваш? Къде ти е покритието?

 

Татяна с нов мъж, изглежда някакъв богат ако съдя по интервюто й за любимата ТВ на видинския - БиАй.

Разбира се, че съм недостижим, перфектен, прекрасен и богатството на форума! Хич не ти е смешно, или просто смехът ти е тик, или са мазохист и обичаш да го получаваш брутално. 10 пъти повтори в този пост, че каквото съм написал за теб, се отнасяло за мое височество. Това са някакви змии и гущери, клиширани, заучени, излишни. Не можеш да се защитиш, не можеш нищо да кажеш. Явно антиподството на крал Фокси - хептен ти е изяло самозащитните рефлекси и и уменията за оцеляване в критични ситуации. Ала да разсъждаваш, да еволюираш, да се развиваш и самоусъвършенстваш не е като да храчиш заучени фразички по Камелия с години, да броиш гледания и да се пъчиш тук с анализите на Фокси отпреди години. Смешно е да паразитираш на нечии гръб години наред и като ти го кажат - да започнеш да се смееш инфантилно и невменяемо, аз, за разлика от теб, само с поглед предизвиквам емоции у хората. Само като мина по улицата и всички погледи се фокусират върху мен, всички мъже и жени се обръщат след мен. Нищо не търся, харизматичен и интересен съм. Хората, както и тук, така и навън ме обожават и съм техен кумир. А щом питаш за мен - изучавам най-сложната и доходоносна специалност в България и света, в единственият университет в България с ниво!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече гони 4 милиона:

 

Другите 2 песни са минали 5 милиона гледания. Силна година за Галина. :3fdb8960598fa63e:

Лесно е да лапнеш Илиян след мегахита "Нито дума" и да накараш АзиЗ да пее за,селския добитък в твоя песен. АзиЗ е по-преекспониран от окървавена дамска превръзка с,тея дуети и фючеринги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2002 all over again... :3fdb8960598fa63e:

2002-ра Десислава е била след Камелия, а 2017 Деса е след Преслава, Галена, Джена, Емануела, Алисия, Кали и на едно ниво с Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, коментирай наистина този факт- в близкото бъдеще Камелия ще направи 3-4 милиона, и то в много по-малък канал от Планета. Как би обяснил нейните милиони, след като в България милионите гледания са невъзможни? Нали няма да ни налагаш някое нелепо твърдение от сорта, че само Камелия може да има реални големи гледания, а всички останали трябва да си купуват, за да изглеждат хитови като нея?

 

Камелия е легенда! Камелия е най-продаваната чалгарка евър! Камелия има дует, с много популярно име от екипа на Слави Трифонов! Камелия има хит! Камелия си плаща за реклама! Всичкото това е факт, а сентенцията е, че просто Кама има хит. Този път, за първи път откакто е сама без Пайнер, целият комплект от позволени средства, за популяризиране на продукт в тубата работи на пълни обороти плюс невероятната реклама, която и направиха всички водещи медии. И най-важното, тя вече се появява отстрани на лентата с предложения, което както е видно имало изключително сериозно значение, при това мързеливо поколение ютюбчета, които пускат веднъж и после си бъркат в носа. Много фактори, сериозен пакет от екстри, но все пак основното е, че Кама има здрав хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли всички дубайския клип на Тьоти? :3fdb8960598fa63e: :whistling:

 

Оцко?

 

Разбира се, че съм недостижим, перфектен, прекрасен и богатството на форума! Хич не ти е смешно, или просто смехът ти е тик, или са мазохист и обичаш да го получаваш брутално. 10 пъти повтори в този пост, че каквото съм написал за теб, се отнасяло за мое височество. Това са някакви змии и гущери, клиширани, заучени, излишни. Не можеш да се защитиш, не можеш нищо да кажеш. Явно антиподството на крал Фокси - хептен ти е изяло самозащитните рефлекси и и уменията за оцеляване в критични ситуации. Ала да разсъждаваш, да еволюираш, да се развиваш и самоусъвършенстваш не е като да храчиш заучени фразички по Камелия с години, да броиш гледания и да се пъчиш тук с анализите на Фокси отпреди години. Смешно е да паразитираш на нечии гръб години наред и като ти го кажат - да започнеш да се смееш инфантилно и невменяемо, аз, за разлика от теб, само с поглед предизвиквам емоции у хората. Само като мина по улицата и всички погледи се фокусират върху мен, всички мъже и жени се обръщат след мен. Нищо не търся, харизматичен и интересен съм. Хората, както и тук, така и навън ме обожават и съм техен кумир. А щом питаш за мен - изучавам най-сложната и доходоносна специалност в България и света, в единственият университет в България с ниво!

 

Последно се занимавам с глупостите ти. Виждам как се стараеш да ми привлечеш вниманието. И във всеки пост да ме споменаваш - не ме вълнува твоята особа. Оценка (положителна или поощрителна) от мен няма да получиш.

 

Не мога да се защитя, защото не се чувствам застрашен.

Нито си страшен, нито си толкова ларж, колкото се изкарваш. От опита ми ще ти кажа, че когато един човек се изтъква повече, отколкото другите го правят по негов адрес, обикновено говорим за доста несъстоятелни претенции и липса на реална самооценка.

 

И да - не виждам да пишеш по темата за пореден път.

 

Честно казано, малко тъпо ми стана като тука коментирахте за Тони Дачева. Вече във всяко второ семейство има по един онкоболен.

Нелина май щяла да пуска нова песен. Даже се чудя защо пусна тая глупава песничка, като следващата ще е нещо по-сносно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не прогнози, а тролене и естествено, че няма да му провърви. То само със злоба и въздух под налягане не се става чалга анализатор, а евтино копие на Фокси без собствена същност и цели в този форум!

Той поне анализира. За тролене и дума да не става, кво се ебаваш с него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Сенужката яко й се флууди днес със заучени Цветанови фразички, чак теми от година и половина (!) възобновява. :1000 (10):

 

Кофти като чалгарки говорят глупости и се изхвърлят за глупости, нали? :whistling: Е, поне този път само на Славчо се смеем. На Деса и тогава не вярвахме. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той поне анализира. За тролене и дума да не става, кво се ебаваш с него?

О, благодаря ти, че нагледно показваш манталитета на Раманиянците - плюят се, заплашват, но после пак се сдушват и пикаят заедно в шише срещу общия враг. Но след като с десови се излизахте взаимно вече всичко очаквам от теб. Ама такова нещо като позиция, ама такова нещо като принципност - за тях дума да не става...Важно е да се коалираме с враговете си.

Недко не прави никакви анализи - той хейти и недоволства.

 

Кофти като чалгарки говорят глупости и се изхвърлят за глупости, нали? :whistling: Е, поне този път само на Славчо се смеем. На Деса и тогава не вярвахме. :ad:

Ама кой изобщо има акъла да повярва на Славчо - Солеос Виата, след като по националните телевизии излъчиха 8-9 пъти репортажи, как е вземал пари от наивни бабички за почивки, а после те е нямало с какво да си платят лекарства и храната и накрая - гладни, болни и невидели Дубай!

 

Оцко?

Последно се занимавам с глупостите ти. Виждам как се стараеш да ми привлечеш вниманието. И във всеки пост да ме споменаваш - не ме вълнува твоята особа. Оценка (положителна или поощрителна) от мен няма да получиш.

 

Не мога да се защитя, защото не се чувствам застрашен.

Нито си страшен, нито си толкова ларж, колкото се изкарваш. От опита ми ще ти кажа, че когато един човек се изтъква повече, отколкото другите го правят по негов адрес, обикновено говорим за доста несъстоятелни претенции и липса на реална самооценка.

 

И да - не виждам да пишеш по темата за пореден път.

 

Честно казано, малко тъпо ми стана като тука коментирахте за Тони Дачева. Вече във всяко второ семейство има по един онкоболен.

Нелина май щяла да пуска нова песен. Даже се чудя защо пусна тая глупава песничка, като следващата ще е нещо по-сносно.

Пак заучени фразички и пара под налягане, безтопковецо, и ти никакъв мъж не си. Точка по въпроса.

Нелина пуска страхотни неща, но не очаквам точно ти да оцениш някого, пък камоли качествен изпълнител като Нелина и Тони Дачева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак заучени фразички и пара под налягане, безтопковецо, и ти никакъв мъж не си. Точка по въпроса.

Нелина пуска страхотни неща, но не очаквам точно ти да оцениш някого, пък камоли качествен изпълнител като Нелина и Тони Дачева.

 

Топчо, друг хейтър тук освен теб - НЯМА. Даже Фокса не е чак толкова досаден, макар че доста пъти се е старал да удари топа.

 

Всичките ти постове са анти на моите. Ако напиша, че нещо ми хареса - веднага не ти харесва на теб. Каква ирония, а? Довчера обясняваше как моите постове са контра на видинския. Аз като ти казвам, че ти пишеш за себе си - ти се измъкваш със заучени фразички.

 

Прозрачен си. Много те е яд и личи. Няма страшно, все някога ще пораснеш. Дано и акъл ти дойде.

 

Интересното е, че горният ми коментар не беше негативен. Естествено, ти беше заблуден от личните си проблеми, за да го осъзнаеш.

 

Нелина си има няколко добри песни. Никога няма да е в топа, няма харизма.

За Тони съм съпричастен. Много е тъжно, че е в тази ситуация.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топчо, друг хейтър тук освен теб - НЯМА. Даже Фокса не е чак толкова досаден, макар че доста пъти се е старал да удари топа.

 

Всичките ти постове са анти на моите. Ако напиша, че нещо ми хареса - веднага не ти харесва на теб. Каква ирония, а? Довчера обясняваше как моите постове са контра на видинския. Аз като ти казвам, че ти пишеш за себе си - ти се измъкваш със заучени фразички.

 

Прозрачен си. Много те е яд и личи. Няма страшно, все някога ще пораснеш. Дано и акъл ти дойде.

 

Интересното е, че горният ми коментар не беше негативен. Естествено, ти беше заблуден от личните си проблеми, за да го осъзнаеш.

 

Нелина си има няколко добри песни. Никога няма да е в топа, няма харизма.

За Тони съм съпричастен. Много е тъжно, че е в тази ситуация.

Мисля, че имаш спешна нужда от промивка на ушите и мозъка, в случай, че имаш такъв. С всеки следващ пост се убеждавам, че зелените еуглени са стигнали някакъв еволюционен връх и са с по-добро мозъчно развитие от масата тук. А ти биеш всякакви рекорди. Като не ти харесва моята видна доминация над плоските душици тук - напусни, не си спомням да съм те принуждавал да се подвизаваш тук, трибуквенико. И благодаря, че ми оправяш вечерта с липсата си на разсъждения, опит, заучените фрази и гъзоблизцството с Камелиеви. Нима не беше ти, човекът, който плюеше Камелия преди дни, а сега със Сашко използвате едно шише за събиране на телесни секрети. Смях в залата, но както казах по-горе от хейтъри и фенове на Деса и Камелия не очаквам принципност, държене на думата - все качества, които притежават истинските мъже, а не буквени безтопковци в чалга форумите. Единствено Фокси прави изключение от стадото бръснати овце. И когато ми стигнеш 10% от класата и нивото - тогава ще си отваряш устата, за да ме коментираш, страхлива анонимко.

Нелина има хитове и фенове, освен това и във фоклора е номер 1. А за Тони Дачева силно се съмнявам да изпитваш съчувствие, те ботовете нямат.чувства и емоции, драги.

Дано Нелина закове с още една прекрасна балада като "От щастието най-боли".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че имаш спешна нужда от промивка на ушите и мозъка, в случай, че имаш такъв. С всеки следващ пост се убеждавам, че зелените еуглени са стигнали някакъв еволюционен връх и са с по-добро мозъчно развитие от масата тук. А ти биеш всякакви рекорди. Като не ти харесва моята видна доминация над плоските душици тук - напусни, не си спомням да съм те принуждавал да се подвизаваш тук, трибуквенико. И благодаря, че ми оправяш вечерта с липсата си на разсъждения, опит, заучените фрази и гъзоблизцството с Камелиеви. Нима не беше ти, човекът, който плюеше Камелия преди дни, а сега със Сашко използвате едно шише за събиране на телесни секрети. Смях в залата, но както казах по-горе от хейтъри и фенове на Деса и Камелия не очаквам принципност, държене на думата - все качества, които притежават истинските мъже, а не буквени безтопковци в чалга форумите. Единствено Фокси прави изключение от стадото бръснати овце. И когато ми стигнеш 10% от класата и нивото - тогава ще си отваряш устата, за да ме коментираш, страхлива анонимко.

Нелина има хитове и фенове, освен това и във фоклора е номер 1. А за Тони Дачева силно се съмнявам да изпитваш съчувствие, те ботовете нямат.чувства и емоции, драги.

Дано Нелина закове с още една прекрасна балада като "От щастието най-боли".

 

Първо, Нелина няма да закове балада.

 

Второ, целият форум вижда невероятната ти класа, която се формира от безброй тропи на простолюдието, да не говорим за смисловата ти дислексия, в която само ти вярваш. Подчертах ти изключително интелектуалните и уникални изрази, които никак не са банализми.

 

Но разбира се ти си мъж, нали така, Топчо? Само, че не аз си променям мнението всеки ден, така че да ме устройва.

 

Със Сашо нямам никакво затопляне. Прогнозата ми за "Дразни ме" не е вярна и нямам проблем с това да призная, че не съм бил прав. Нещо, което ти и твоят ментор никога няма да направите, защото сте крайни фанатици.

 

Имам усещането, че си пиша с 12 годишен лигльо. Трябва ли да ти обяснявам всяко нещо, което пиша, когато е съвсем очевидно.

Ти се захранваш от 2-3 подлизурковци, които ти подкрепят смешните затапки и всеки, който дръзне да изрази мнение, което не те устройва е на мушка.

 

Пиши, но по темата. Ако някой се вълнува от теб персонално - отивайте на лични.

 

Мария още не е намерила някой сериозен. Нещо я научиха каква е. Но ме изкефи, че пак ще е с песен на Криско наесен.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

meleto и Сенуж за Двойка на годината!

 

Да не те почвам и теб, че и ти не пишеш релевантни неща, а нахъсваш тая безсмислена полемика с този класен господин по-горе...

Ако очакваш благодарности за вчерашния коментар, по-добре недей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Второ, целият форум вижда невероятната ти класа, която се формира от безброй тропи на простолюдието, да не говорим за смисловата ти дислексия, в която само ти вярваш. Подчертах ти изключително интелектуалните и уникални изрази, които никак не са банализми.

 

Но разбира се ти си мъж, нали така, Топчо? Само, че не аз си променям мнението всеки ден, така че да ме устройва.

 

Със Сашо нямам никакво затопляне. Прогнозата ми за "Дразни ме" не е вярна и нямам проблем с това да призная, че не съм бил прав. Нещо, което ти и твоят ментор никога няма да направите, защото сте крайни фанатици.

 

Имам усещането, че си пиша с 12 годишен лигльо. Трябва ли да ти обяснявам всяко нещо, което пиша, когато е съвсем очевидно.

Ти се захранваш от 2-3 подлизурковци, които ти подкрепят смешните затапки и всеки, който дръзне да изрази мнение, което не те устройва е на мушка.

 

Очаквам след някой и друг ден да получи mood swing и да почне да те зарибява. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...