Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, Кой е мегахит заради Фики, а Горе-долу заради Преса, нали ? :mf_surrender:

А този дуета им не е бил мегахит, вече се и забрави.

Кой е мегахит заради Галена и Фики, а Горе долу заради Фики и Преслава. Дуета си беше мегахит и беше един от първите с 4 милиона за месец, дори На тебе не отказвам имаше 3,3 милиона за месец, просто Деса и Галин им затапиха дуета, така като Дай ми още затапи Яката дупара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чакай малко сега, колко нови фена спечелиха въпросните, дето си ги изброил миналата година. Единствено Емануела и Преслава бяха гледани под лупа от целият български народ - имаха хитове, масово одобрение и спечелиха нови почитатели с участието си в реалити формати. Анелия изкара брутални хитове, но няма фенове и не предизвиква никакъв интерес у никого. Теди Александрова се издържаше на дуети, единият с Азис при това. Десислава беше константно успешна през цялата година, Емануела също, Галена се издъни с "Да ти олекне", но през това й гърмеше "Една жена", така че можем да кажем, че и при нея е имало константност. Цветелина Янева също имаше страшно успешна година, което ти пропускаш.

Ако групираме всички критерии - брой участия, хитове, бисове, интерес от страна на публиката, събиране на нов брой фенове - нещата са така:

1.Галена

2.Емануела/Десислава

3.Преслава

4.Анелия/Янева

5.Александрова

Тази година хитове се броят на пръстите на ръцете ми и "Пада звезда" си влиза прилично в Топ 10:

1.Мотел

2.Бебето ми/5,6,7,8

3.Виновна/Коя

4.Добре ти беше/Няма да ме купиш

5.Пада звезда

Ето ги по хитовост подредени. Абсурдно е да продължаваш да твърдиш, че Преслава нямала хитове, че била изпаднала и не знам си какво - видяхме приемите във Варна и Армеец, 7 пъти номер 1 на "Няма да ти пиша", в топ 1 за тримесечието, в топ 2 за хит на лятото...3 пъти на "Пада звезда" на върха и фактът, че чак на 13-тата седмица от излизането си излезе от топ 3, както и топ 2 за тримесечието. "Без теб" е единственият константен спад на Преслава от Юни 2016 до днес.

Не мисля пак да споря за Преслава. Не е само мое мнение, че 2016 и началото на 2017 не ѝ бяха силни и поне 4-5 имена бяха над нея в този период. Но предполагам, че всичко е въпрос на гледна точка.

Цветелина Янева я пропуснах, да. Дано като роди да се завърне с гръм и трясък, нейните проекти винаги са били сред най-добрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля пак да споря за Преслава. Не е само мое мнение, че 2016 и началото на 2017 не ѝ бяха силни и поне 4-5 имена бяха над нея в този период. Но предполагам, че всичко е въпрос на гледна точка.

Цветелина Янева я пропуснах, да. Дано като роди да се завърне с гръм и трясък, нейните проекти винаги са били сред най-добрите.

Ама как да й е силно началото на 2017-та като остави провалът цели 5 месеца...Трябваше да пусне песента от Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си ми най-противният от всички фенове на Преслава.

 

Не на мен цупи се, а на нашите, че Преси фен съм роден!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е мегахит заради Галена и Фики, а Горе долу заради Фики и Преслава. Дуета си беше мегахит и беше един от първите с 4 милиона за месец, дори На тебе не отказвам имаше 3,3 милиона за месец, просто Деса и Галин им затапиха дуета, така като Дай ми още затапи Яката дупара.

 

Това затапване е смешно. Ако една песен си е харесвана и се развие никоя не може да и' попречи. Как Емануела с Като теб не попречи на Калифорния а и Чупливата остана зад тях. И да е бил мегахит, като ти казваш, макар че не е, днес никой не помни тази песен. Последния истински мегахит на Преса е Новата ти. Всичко насам е сезоно хитче или надувано балонче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oф, Преслава пак видя мегахит, еби му майката. Отдавна не съм пробождал нейната вуду кукла и взе, че се съвзе. Няма да я бъде дълго тая.. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефя се как феновете на Галена признават успеха на Преса, па макар и в дует с песен а-ла Джена. По-голямата част от Пресови плюете Гал с повод и без повод и винаги принизявате успехите й. И феновете сме като Галка - над нещата. B) :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефя се как феновете на Галена признават успеха на Преса, па макар и в дует с песен а-ла Джена. По-голямата част от Пресови плюете Гал с повод и без повод и винаги принизявате успехите й. И феновете сме като Галка - над нещата. B)

Всяко стадо си има изключения. Някои Пресови признаваме успеха на Галена, даже й се кефим. Други я плюят.

Както и с Галенови. Някои признават успехите на Преслава, други пак я плюят.

 

B)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това затапване е смешно. Ако една песен си е харесвана и се развие никоя не може да и' попречи. Как Емануела с Като теб не попречи на Калифорния а и Чупливата остана зад тях. И да е бил мегахит, като ти казваш, макар че не е, днес никой не помни тази песен. Последния истински мегахит на Преса е Новата ти. Всичко насам е сезоно хитче или надувано балонче.

Ти след като не си помирисвал българска.почва, откъде знаеш кое е мегахит тук и кое не е?!

Прслава си има мегахитове след новата ти - бол, дори няма нужда да ги изброявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефя се как феновете на Галена признават успеха на Преса, па макар и в дует с песен а-ла Джена. По-голямата част от Пресови плюете Гал с повод и без повод и винаги принизявате успехите й. И феновете сме като Галка - над нещата. B) :rolleyes:

Просто някои хора искат да има вражда между Галена и Преслава. Мен ме кефи Боса, не ме кефи, че се парадира с 200 000, с които се парадира, че е облечена Галена в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да казвате, че Фики е бил НИКОЙ при положение, че цяла БЪЛГАРИЯ го знаеше и преди ''Кой'' заради тоталния хит ''Кажи ми като мъж на мъж'' и най-вече заради краката е срам, позор и фалш.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто някои хора искат да има вражда между Галена и Преслава. Мен ме кефи Боса, не ме кефи, че се парадира с 200 000, с които се парадира, че е облечена Галена в клипа.

 

Ако погледнем логично, от тази вражда има нужда от много гледни точки. Враждата между големите е типична за всички жанрове и периоди в музиката. Така хем се насъскват феновете повече, хем самите изпълнители се мотивират да се покажат като най-най, хем има хляб и зрелища за медиите. Подобен род войни са в основата на съществуването ако щете. "Левски" нямаше да е същият отбор например, ако нямаше ЦСКА, и обратно. "Атака" нямаше да е в управлението на държавата, ако не беше ДПС и т.н.

Мен лично Галена ме кефи повече като врагиня на Преса, отколкото като нейна приятелка. :D Има някаква особена енергия в тази вражда. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чипровската е направила 210К за три дни, средно по 70К на ден, днес май ще закове на 100К.

Прогнозата ми, че ще стигне 3 милиона в пиковия си период все повече се доближава до реализация. :3fdb8960598fa63e:

Най-хубавото от всичко това е, че вече няма как да се говори за филма 300 и би следвало да можем спокойно да си обсъждаме многото гледания на актуалните имена. Дори и Камелия може да вземе да подметне в някое интервю, че милионите все пак са възможни в... ерата на стрийминга. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти след като не си помирисвал българска.почва, откъде знаеш кое е мегахит тук и кое не е?!

Прслава си има мегахитове след новата ти - бол, дори няма нужда да ги изброявам.

 

Ако не сме обективни може всяка песен мегахит да я прогласим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да казвате, че Фики е бил НИКОЙ при положение, че цяла БЪЛГАРИЯ го знаеше и преди ''Кой'' заради тоталния хит ''Кажи ми като мъж на мъж'' и най-вече заради краката е срам, позор и фалш.

 

Да, заради краката на Фики песента стана мегахит. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не сме обективни може всяка песен мегахит да я прогласим.

Необективен, некомпетентен и пристрастен си само ти. Много нагло и невъзпитано от твоя страна да даваш мнение, когато си некомпетентен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да казвате, че Фики е бил НИКОЙ при положение, че цяла БЪЛГАРИЯ го знаеше и преди ''Кой'' заради тоталния хит ''Кажи ми като мъж на мъж'' и най-вече заради краката е срам, позор и фалш.

Бих добавил и некомпетентност и откровена простотия към изброените от теб. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чипровската е направила 210К за три дни, средно по 70К на ден, днес май ще закове на 100К.

Да си в ''Набиращи популярност'' е блян и признание. :3fdb8960598fa63e:

Върна се на първа страница и почна да мачка.

 

Да, заради краката на Фики песента стана мегахит. :mf_surrender:

Първо си написал, че Фики е бил НИКОЙ като са пуснали ''КОЙ''. Аз ти казвам, че Фики тогава беше масово популярен. Не съм казал, че ''Кой'' е хит заради краката на Фики. :roll1:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Необективен, некомпетентен и пристрастен си само ти. Много нагло и невъзпитано от твоя страна да даваш мнение, когато си некомпетентен.

 

Не ми е забранено да си изразявам мнението, което е обективно в повечето ми постове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо си написал, че Фики е бил НИКОЙ като са пуснали ''КОЙ''. Аз ти казвам, че Фики тогава беше масово популярен. Не съм казал, че ''Кой'' е хит заради краката на Фики. :roll1:

 

Не, погрешно ме разбра. Нормално че песента е силна и най-вече заради това е толкова харесвана, но според мен Галена е двигателя на проекта, не Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...