Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Най-гледаните песни на Галена за периода 01.08-07.08 от сайта, за който Динко даде линк:

 

1. TheBOSS: 630 300

2. Koй: 125 560

3. Боже, прости: 100 000

4. Стара Каравана: 87 500

5. Moro mou: 81 700 :mf_surrender:

 

Според #N "Боже прости" имаше купени гледания, а май няма. Вижда се, че песента се слуша и до днес. Не вярвам Фики да купува 100 години, след като песента е излезнала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сещам се какви подигравки и принизявания се тиражираха тук преди 2 години за "Стара каравана", а накрая се оказа, че това е от най-големите и задържали се хитове в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаните песни на Галена за периода 01.08-07.08 от сайта, за който Динко даде линк:

 

1. TheBOSS: 630 300

2. Koй: 125 560

3. Боже, прости: 100 000

4. Стара Каравана: 87 500

5. Moro mou: 81 700 :mf_surrender:

 

Според #N "Боже прости" имаше купени гледания, а май няма. Вижда се, че песента се слуша и до днес. Не вярвам Фики да купува 100 години, след като песента е излезнала.

"Пей, сърце", "Пантера"?

Нали е лято още, защо не се слуша "Пей, сърце"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима признаваш, че чук и нож те кефи на зор? :3fdb8960598fa63e:

 

Да, в началото като я чух щях да повърна от ужас :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сещам се какви подигравки и принизявания се тиражираха тук преди 2 години за "Стара каравана", а накрая се оказа, че това е от най-големите и задържали се хитове в последните години.

И до днес я въртят по дискотеки от Март до Октомври се чува от коли и телефони. След нея няма толкова добра лятна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пей, сърце", "Пантера"?

Нали е лято още, защо не се слуша "Пей, сърце"?

 

8. Пантера: 35 700

 

Не знам защо Пей сърце я няма, този сайт явно има някои пропуски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужке, бива ли да си толкова просто парче? Последното преброяване (2011) отчете Габрово 58 000, а текущата статистика към 2016 г. изброи около 54 000. И това в момента ти го пиша наизуст без да си правя справка, ти най-малкото трябва да го знаеш от обща култура, все пак се отнася за твоя град. После пак ще се самопровъзгласяваме за много умни ;)

 

И за да не е спам: :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пей, сърце", "Пантера"?

Нали е лято още, защо не се слуша "Пей, сърце"?

Защото сайтът все още не е донаправен и "Пей, сърце" не излиза. Поне има доста напредък, де - допреди няколко седмици излизаха песните само от 2017 и нищо друго, пък преди това изобщо не разпознаваше Галена като изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според #N "Боже прости" имаше купени гледания, а май няма. Вижда се, че песента се слуша и до днес. Не вярвам Фики да купува 100 години, след като песента е излезнала.

(Почти) навсякъде където Фики е замесен има купени гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

(Почти) навсякъде където Фики е замесен има купени гледания.

И как се купуват гледания с локация? Защото тези гледания не са аномални, ами се вижда, че по-голямата част са от България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

(Почти) навсякъде където Фики е замесен има купени гледания.

 

Знам. Но мислиш ли, че ще си играе да купува 3 години след премиерата на песента? Факт, че хората все още я слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледам по Планета обаче, че в "На маями" са заменили "хей, мама, хей мама" с още едно "ляля ляля", обаче само на аудиото. Дали Ники Минаж им е направила проблеми? 1000%20(29).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

И как се купуват гледания с локация? Защото тези гледания не са аномални, ами се вижда, че по-голямата част са от България.

От Фики мога да очаквам всичко. Той все още купува гледания за "Горе долу" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужке, бива ли да си толкова просто парче? Последното преброяване (2011) отчете Габрово 58 000, а текущата статистика към 2016 г. изброи около 54 000. И това в момента ти го пиша наизуст без да си правя справка, ти най-малкото трябва да го знаеш от обща култура, все пак се отнася за твоя град. После пак ще се самопровъзгласяваме за много умни ;)

 

И за да не е спам: :Vishenka_05:

 

 

Кели, надуваш ли си още периодично "Два сантиметра любов"? :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужке, бива ли да си толкова просто парче? Последното преброяване (2011) отчете Габрово 58 000, а текущата статистика към 2016 г. изброи около 54 000. И това в момента ти го пиша наизуст без да си правя справка, ти най-малкото трябва да го знаеш от обща култура, все пак се отнася за твоя град. После пак ще се самопровъзгласяваме за много умни ;)

 

И за да не е спам: :Vishenka_05:

 

Не всички сме си посветили живота да броим посевите жито. По същата логика мога и аз да ти кажа, че си "просто парче", защото не знаеш, че успоредните прави се пресичат в безкрайността или че два вектора са линейно зависими, ако поне една нетривиална тяхна линейна комбинация е 0. Слабо се вълнувам от Габрово, вече не живея там, а и никога не съм се вълнувал от преброявания, които по всяко едно време могат да се проверят в Интернет, освен това не са достоверни. Факт, че 70% са пенсионери, които всеки един момент могат да си отидат от този свят.

 

По темата:

Рени кога ще го снима този клип и защо не инвестира в нещо ново, тъкмо е набрала инерция с последното парче, вече има 700 000 гледания за отрицателно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, надуваш ли си още периодично "Два сантиметра любов"? :Vishenka_05:

Разбира се, както и "Ден, два, три ..." с движението :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени кога ще го снима този клип и защо не инвестира в нещо ново, тъкмо е набрала инерция с последното парче, вече има 700 000 гледания за отрицателно време.

Не знам и аз, излишна идея беше, пък и лятото мина - за кога морски клип.. Тези дни работи с някакъв аранжор, а щом не е композитор, може би се е вслушала в коментарите, че искат песента и с нов вариянт, знам ли. Та ако тепърва се прави, ако има клип, най - добре концепсията да се попромени. Иначе беше казала, че се замисля за ново парче, но поне знаем, че до края на годината ще има още един нов проект със сигурност.

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога на тези по фитнесите зърната им стигат до пъпа?! Ами то няма лошо да,си турчин или пакистанец, да ти кажа :* Радвам се, че ми отделяш толкова внимание, чувствам се специален. :* Човек може да изглежда като восъчна кукла и без да ходи на фитнес - пример Моника Валериева, която чак миналата година започна да ходи.

Впрочем виждам дебютният й хит направил милион, а фен видеото гони половин милион, хич не й зле. Добре, че беше тя, че Джордан да види 5 милиона в канала на Хит Микс.

100 процента е заради ку*ва като Моника :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тая чалга нищо не ме кефи вече, егати сушата, тая година ми харесват песните на Лорена, Галена, Яница и Преслава само...:/

А в Сърбия Милица Павлович, Прийовичка и Северина пръснаха пазара, Драгана и Стоя също пуснаха брутални неща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и на мен ми писна от този само да спами, колко му направиха забележка и той въпреки това спами и не спира да обижда....бан!!! :gun_bandana:

 

По - темата, че новата песен на Джена и Преслава ми харесва...да не повярва човек...допада ми! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...