Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:D :D :D

Хубаво момче, харесва ми. Жалко, че всички избират да се самопродуцират, а не отиват при Оцко, в Ара или в Пайнер. От на всички самопродуциращи се само на Цветина й се получи с първите 3 парчета, следващите 3 се провалиха, жалко "Безценна" е уникална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хубаво момче, харесва ми. Жалко, че всички избират да се самопродуцират, а не отиват при Оцко, в Ара или в Пайнер. От на всички самопродуциращи се само на Цветина й се получи с първите 3 парчета, следващите 3 се провалиха, жалко "Безценна" е уникална.

За него лично бях чул че щеше да снима клип на тази песен и щяха да я пуснат в канала на Оцко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво момче, харесва ми. Жалко, че всички избират да се самопродуцират, а не отиват при Оцко, в Ара или в Пайнер. От на всички самопродуциращи се само на Цветина й се получи с първите 3 парчета, следващите 3 се провалиха, жалко "Безценна" е уникална.

Ето предната му песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според #N "Боже прости" имаше купени гледания, а май няма. Вижда се, че песента се слуша и до днес. Не вярвам Фики да купува 100 години, след като песента е излезнала.

Прекалено малко лайкове за почти 20 милиона. :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

TheBoss

 

Твоето експертно мнение какво е?

 

Първо да кажа, че за съжаление не очаквах друг развой за майката на Тоти. Всяко изгаряне над 30% е с 99% сигурен фатален изход.

 

Относно Габрово - градът винаги се е конкурирал с Велико Търново преди 2000г. Даже преди това е имало времена, когато е бил по-голям град. За съжаление, за 10 години Габрово се стопи с над 30 хиляди. Докато Търново се държи, че даже имаше едни 10 години на траен възход.

 

Сега за гледанията:

Няма нищо ненормално в трафика от чужбина. Той идва основно от наши общности. Между другото, ако някой си мисли, че чалгата се харесва на чужденците - изключително рядко срещано. Познавам много чужденци от европейски и извъневропейски страни - всички споделят, че това не е техният стил. Сещам се Янева като влезе в Набиращи в Холандия и дъч хората се чудиха как подяволите подобна песен е в тренда. Коментарите бяха от изненада до недоумение.

 

Впрочем, клишето че българите навън слушат масово чалга е тотално разбит. Ако вземем статистиките, които изнесе Senhor, то ще видим, че от 4 млн гледания под 20% са дошли извън страната. При положение, че навън има милиони българи. Да не кажем колкото у нас има, толкова има и навън.

 

Например, при сърбите е супер странно - наскоро Йелена Карлеуша беше пуснала статии, в които изтъква, че е №1 в Popnable и е попаднала в световната класация и след тая статия се накачулиха в сайта от Сърбия, Босна, Хърватия, Македония, Косово и забележете - Швейцария и Австрия. Точно там, откъдето има най-много сърби извън държавата им. Над 50% бяха от държави извън Сърбия.

 

THEBO$$

Седмица 1 - 494к

Седмица 2 - 1,1 млн

Седмица 3 - 1 млн.

Седмица 4 - 756к

Седмица 5 - 610к

 

Това са общите гледания на Жалка.

Изглежда прави по около 100к на ден.

Не виждам нищо съмнително. Да не забравяме, че Жалка си постоя и на първо място в Набиращи. Милионите са й оттам. Видяхте колко силно е като си първи по Дразни ме. Особено и за име като Жалена.

 

В сайта на Ютуб не знам как ги засичат - доколкото бях гледал определят гледанията по тагове, а не по клипове. Тоест, ако има и други клипове с таг "Дъ бос", най-вероятно ги отчита.

В Popnable отчита общите гледания на видеото за период от 7 дни като се занулява всеки четвъртък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето предната му песен

Вие психично болни ли сте, бе?

 

Какво е това, Джорджано втори номер, това не за Master Music, тва и за Лайна Music не става... В тоя и UpToMusic са събрани пълни помии.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам. Но мислиш ли, че ще си играе да купува 3 години след премиерата на песента? Факт, че хората все още я слушат.

Само днес 2 пъти съм я слушал , и до днес ми е любима песен и слушам.

Не винаги са намесени купени гледания, песните му с Галена по някакъв начин успяват да останат - "Кой" още се върти по дискотеките и се слуша, а е по-стара и от тази. Върви му с Галена , факт.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е възможно да влезе в Набиращи популярност в Холандия, след като масово не е слушана там, освен ако не си е купила първоначален тласък. Което от своя страна показва, че могат умно да,се манипулират гледанията, ако първите две седмици си купуваш по 70-80 000 и имаш 70-80 реални, ето ти 160 000 в най-добрия случай и статистиката няма да ги отчете...Тея чалгарки убиха що има реален показател за хит - гледания купуват, на Диджеи плащат да ги въртят, класации манипулират. Скумрии!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Холандия има много българи и роми , което си е българи де.

Възможно е. Имало е и в набиращи за Чехия, там също има много нашенци. Какво се учудваш?

Дори ромски оркестри са влизали в тия топове и някакви румънски манелета.

Сефте ли виждаш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаните песни на Галена за периода 01.08-07.08 от сайта, за който Динко даде линк:

 

1. TheBOSS: 630 300

2. Koй: 125 560

3. Боже, прости: 100 000

4. Стара Каравана: 87 500

5. Moro mou: 81 700 :mf_surrender:

 

Според #N "Боже прости" имаше купени гледания, а май няма. Вижда се, че песента се слуша и до днес. Не вярвам Фики да купува 100 години, след като песента е излезнала.

 

Аз съм дисапойнт, как може Чупката да е извън топ 1 ... повече не си играй с тоа сайт, забранявам ти

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е възможно да влезе в Набиращи популярност в Холандия, след като масово не е слушана там, освен ако не си е купила първоначален тласък. Което от своя страна показва, че могат умно да,се манипулират гледанията, ако първите две седмици си купуваш по 70-80 000 и имаш 70-80 реални, ето ти 160 000 в най-добрия случай и статистиката няма да ги отчете...Тея чалгарки убиха що има реален показател за хит - гледания купуват, на Диджеи плащат да ги въртят, класации манипулират. Скумрии!

Алгоритмите на ютуб са непредсказуеми, случвали са се далеч по-нелогични неща от това да попаднеш в Трендинг в Холандия. Има видеа отпреди 6-7 години, които са имали няколко хиляди гледания и от нищото излизат в Препоръчани и трупат милиони. Или сигурно някакви рандъм хора си купуват гледания според теб? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой.на какво е, но след някой друг ден като Камелия мине.деса по лайкове тук пак ще има скандали, в.който за съжаление няма.аз да съм фокус. Ками.има.още.няколко дни до месеца, дано направи 2 милиона, колкото "Отново се родих".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм дисапойнт, как може Чупката да е извън топ 1 ... повече не си играй с тоа сайт, забранявам ти

 

То и аз ти забранявам да пиеш бира, ама кой да изпълнява. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и аз ти забранявам да пиеш бира, ама кой да изпълнява. :mf_surrender:

Аз и без това не пия бира, в нея има живи организми, а аз съм 78мо ниво веган слънцеяд и аз такива неща не мога, не мога бе да правя, не не. Само твърд алкохол, чат пат с ледени крутончета ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силна година за Камелия, с албума хептен ще довърши и чакаме уникалната "На прага на сърцето ми". Дано качи всичко в тубата, за да печели и от гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То големи печалби...

 

А тая "На прага на сърцето ми" имам чувството, че ще е провал, дори да е хубава. Вдигнала е очакванията за нея като за пазена и специална песен , хич не е хубаво да вдигаш очакванията на хората - после ефекта е обратен в почти всички случаи.

 

Джена и Преслава направиха хит точно защото никой не очакваше да е такъв - всички чакахме "Пада звезда 2" предвид "Мачкай". Ако се бяха опикали с тийзъри и снимки , хвалене и т.н. ефекта щеше да е обратен.

Андреа особено си е патила от това с нейното бавене. Не, че на някой му пука за нея вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То големи печалби...

 

А тая "На прага на сърцето ми" имам чувството, че ще е провал, дори да е хубава. Вдигнала е очакванията за нея като за пазена и специална песен , хич не е хубаво да вдигаш очакванията на хората - после ефекта е обратен в почти всички случаи.

 

Джена и Преслава направиха хит точно защото никой не очакваше да е такъв - всички чакахме "Пада звезда 2" предвид "Мачкай". Ако се бяха опикали с тийзъри и снимки , хвалене и т.н. ефекта щеше да е обратен.

Андреа особено си е патила от това с нейното бавене. Не, че на някой му пука за нея вече.

Едвали някои извън 30-те човека, пишещи активно тук, знае за тази песен. А интервюто, в което я спомена беше преди 3 години. Андреа е глупава, но успя като по чудо да нацели с Витамин. Сега чакаме и фючеринга със Сузи. Радвам се, че Андреа е една от малкото изпълнителки, които дават поле за изява на младите таланти в проектите си. Иначе Сузи си мачка и с "Короната е моя", скоро ще чукне този хит 2 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То па един талант...

Има харизма, уцели момента на чалга срив. Не за всеки артист - изпълнител говори цялата държава и го дават по националните новини в прайтайма. Даже за последните години се сещам само за Гери Никол, Фики и Сузанита...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...