Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбира се, това е певица, а не вздух под налягане.

 

И Преси по същия начин! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Триъгълна, ромбоидна, сферична - всякак ме радва Галка. Тупалка е отвсякъде :3fdb8960598fa63e:

 

Е, ти си лесен в живота тогава, щом всякакви форми те кефят. Ето една сфера специално за теб, по-малката сестра на твоята любимка:

 

path_156.jpg

 

:1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти си лесен в живота тогава, щом всякакви форми те кефят. Ето една сфера специално за теб, по-малката сестра на твоята любимка:

 

path_156.jpg

 

:1000 (6):

 

хахаххаха...Тази снимка малко ретро вече, сигурно се е разхубавила с годините. Ако съдим по кака й. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаххаха...Тази снимка малко ретро вече, сигурно се е разхубавила с годините. Ако съдим по кака й. :girl_witch:

 

Аз мисля, че Джена си е направила лек рефреш наскоро. В дуета с Преса изглежда така, както не е изглеждала от години (да не кажа никога). Не ти ли направи впечатление?

 

Помниш ли оная снимка, която си беше качила във фейса миналата година лятото или есента? Беше адски зле, с бръчки и състарена. Аз даже тогава писах коментар под снимката да я махне, защото не я показва в най-добрата й светлина и тя ме блокира заради това. :1000 (29): Сега не мога да го намеря в нета тоя пик, ама ако й следиш страницата, знаеш коя снимка имам предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама видяхте ли статистиката на Гери и Камелия?

Мигом да благодарят на youtube, че ги върна в набиращи популярност.

Надявам се, че Преси и Джини ще станат #1 в набиращи популярност!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама видяхте ли статистиката на Гери и Камелия?

Мигом да благодарят на youtube, че ги върна в набиращи популярност.

Надявам се, че Преси и Джини ще станат #1 в набиращи популярност!

 

Аз не виждам Камелия да е в Набиращи!?

 

Скокът май се дължи на оправянето на т.нар. от Фокси бъг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси с "Пада звезда" е в топ 20 по седмични гледания, над 3 месеца след премиерата ти. Само отбелязвам :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле какво ще кажеш за прогнозата ти, че виждаш Дразни ме с 1.5 млн до години, а тя ще направи 2 за месец :D

 

Напоследък не ти върви с прогнозите за Кама.

Откакто е пуснала Дразни ме, канала и се е увеличил с 5к.

 

Така е. Факт!

 

Но пък познах, че последната песен на Деса е провал и е далеч от очакванията.

 

Гледах, че сте говорили за гледанията като сигурен способ за хит. Всъщност, гледанията показват интерес към даден продукт или изпълнител. Понякога са повлияни от емоции, както при Сузанита. Друг път заради интересно видео.

 

Със сигурност песните, които минават 6-10 милиона са хитове или поне популярни песни за времето си.

 

Може да видите топ изпълнителите за юли по гледания в Popnable. Там много ясно личи кой трупа гледания от всичките си песни и като цяло е топ име:

Азис > Жалка > Анелия > Жалин > Емануела > Десислава > Тони Стораро > Емилия > Кали > Борис Дали

 

В топ 10 обаче само 6 са фолк изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък перото съм бил обърнал? :feminist_en: Направо немам нерви, аааааааааааааааааа... :gun_bandana:

 

Не видите ли, че нови не могат да пробият именно, защото актуалният комерс, който е нагушен с пари е затворил матрицата не пуска кокала? 300 души имат във Варна, немат и 1000 продедени билета на втория концерт в "Арена Армеец", не повече от 4000 на първия, 200 души в Русе.... и къде ли не, при това със сериозен състав от изпълнители, се представят. И нема хора. И ги нема от години. И с всеки следващ опит положението става все по-трагично, че се стигна до там, Пайнер да не застават като лице на такива изяви от срам, че ще пострада съвсем имиджа.

 

Немам нищо лично против Галена и останалите, но разберете, това в тубата е напълно необяснимо, на фона на държавните изпити, които полагат на големите концерти и изяви. Не може връзката да е обратно пропорционална, без жокер от студиото. Едно време като продаваха много и се надуваха пред представителите, на поп и естрадната музика, доказваха тиражите си с пълни стадиони и зали. И онези мълчаха, а много искаха да плюят... и плюеха. Ама хората не ги отразяваха, защото пред фактите и боговете мълчат. А сега? - сега са смешни по концерти, а в нета са истински тигри. Никак не се връзва, ама никак....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам Камелия да е в Набиращи!?

 

Скокът май се дължи на оправянето на т.нар. от Фокси бъг.

Да, сега си промених местоположението на България и само Гери е там.

Шок и ужас е, че Алисия е на второ място. Аман от нея и ужасните песни които пуска.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно, че всеки може да си купи гледания, но си личи кои наистина го правят, това са Мария, Карлос, Янева и още няколко, не ги помня. Това, че може, не значи че всички го правят.

А и не знаех, че The Boss не е самостоятелна...

Точно пък Цвети Янева, която е масово харесвана, няма за какво да си пазарува гледания...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Факт!

 

Но пък познах, че последната песен на Деса е провал и е далеч от очакванията.

 

Гледах, че сте говорили за гледанията като сигурен способ за хит. Всъщност, гледанията показват интерес към даден продукт или изпълнител. Понякога са повлияни от емоции, както при Сузанита. Друг път заради интересно видео.

 

Със сигурност песните, които минават 6-10 милиона са хитове или поне популярни песни за времето си.

 

Може да видите топ изпълнителите за юли по гледания в Popnable. Там много ясно личи кой трупа гледания от всичките си песни и като цяло е топ име:

Азис > Жалка > Анелия > Жалин > Емануела > Десислава > Тони Стораро > Емилия > Кали > Борис Дали

 

В топ 10 обаче само 6 са фолк изпълнители.

 

Преса няма ли я? Борис Дали пред нея ли е верно? :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но пък познах, че последната песен на Деса е провал и е далеч от очакванията.

 

Ауу, ще ти връчваме медал! :3fdb8960598fa63e:

 

Карти Таро хвърляш ли, защото имам житейски въпроси за разрешаване.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса няма ли я? Борис Дали пред нея ли е верно? :girl_witch:

 

Чак на 31во място.

 

Ауу, ще ти връчваме медал! :3fdb8960598fa63e:

 

Карти Таро хвърляш ли, защото имам житейски въпроси за разрешаване.

 

 

Щото десовите обясняваха, че тя си трупала бавно гледания и тн.

Далеч е от истината Деса, а песента вече мина и замина. Друго наблюдение ли имаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле какво ще кажеш за прогнозата ти, че виждаш Дразни ме с 1.5 млн до години, а тя ще направи 2 за месец :D

 

Напоследък не ти върви с прогнозите за Кама.

Откакто е пуснала Дразни ме, канала и се е увеличил с 5к.

Не прогнози, а тролене и естествено, че няма да му провърви. То само със злоба и въздух под налягане не се става чалга анализатор, а евтино копие на Фокси без собствена същност и цели в този форум!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че Джена си е направила лек рефреш наскоро. В дуета с Преса изглежда така, както не е изглеждала от години (да не кажа никога). Не ти ли направи впечатление?

 

Помниш ли оная снимка, която си беше качила във фейса миналата година лятото или есента? Беше адски зле, с бръчки и състарена. Аз даже тогава писах коментар под снимката да я махне, защото не я показва в най-добрата й светлина и тя ме блокира заради това. :1000 (29): Сега не мога да го намеря в нета тоя пик, ама ако й следиш страницата, знаеш коя снимка имам предвид.

 

Не се сещам за снимката. Може и да е пипала нещо Дженито. Честно казано никога не съм се вълнувал от подобни неща. Щом така се харесват повече - да се оперират. Съвременната пластична хирургия прави чудеса все пак, няма лошо и наште да се възползват, че да плакнем очите и ние. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Немам нищо лично против Галена и останалите, но разберете, това в тубата е напълно необяснимо, на фона на държавните изпити, които полагат на големите концерти и изяви. Не може връзката да е обратно пропорционална, без жокер от студиото. Едно време като продаваха много и се надуваха пред представителите, на поп и естрадната музика, доказваха тиражите си с пълни стадиони и зали. И онези мълчаха, а много искаха да плюят... и плюеха. Ама хората не ги отразяваха, защото пред фактите и боговете мълчат. А сега? - сега са смешни по концерти, а в нета са истински тигри. Никак не се връзва, ама никак....

 

Защо да е необяснимо? Динев го беше казал тук наскоро - стриймването в youtube е безплатно. Концертите на Планета - вече не. Хората си слушат музика и се кефят, но отдавна не им пука за изпълнителите толкова, че да ходят на концерти. Публиката е пренаситена с тия десетки хиляди участия за последните 20 години.

 

А и то няма нови силни имена, които да привлекат интерес и хора, едни и същи мутри, откакто се помня.

 

Сам виждаш, че Камелия е на път да направи 4 млн, ако не е и повече. Нали уж според нея беше невъзможно? Какво стана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак на 31во място.

Щото десовите обясняваха, че тя си трупала бавно гледания и тн.

Далеч е от истината Деса, а песента вече мина и замина. Друго наблюдение ли имаш?

Сайтът ти не струва, поредната полюция излязла от твоята клавиатура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли всички дубайския клип на Тьоти? :3fdb8960598fa63e: :whistling:

Добре, че е тя да спаси чалгата, че от "Бивша за секс" не е имало мегахит в бг музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак на 31во място.

Щото десовите обясняваха, че тя си трупала бавно гледания и тн.

Далеч е от истината Деса, а песента вече мина и замина. Друго наблюдение ли имаш?

 

Ами на морето бях два вечери на дискотека - пуснаха песента, хората се кефеха - не супер мощно, но се знаеше. Хит е някакъв. Но ти нали каза, че след "Майната ти" очакванията ти към нея са завишени... за твоите очаквания е провал. За моите представи си е някакъв сезонен среден хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами на морето бях два вечери на дискотека - пуснаха песента, хората се кефеха - не супер мощно, но се знаеше. Хит е някакъв. Но ти нали каза, че след "Майната ти" очакванията ти към нея са завишени... за твоите очаквания е провал. За моите представи си е някакъв сезонен среден хит.

Какви са ти впечатленията от "Пада звезда"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса спира с участията тоя месец btw. В някакви сайтове са писали, че лекарите й забранили, можело да навреди на бебето в нейното състояние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са ти впечатленията от "Пада звезда"?

 

Едната вечер не я чух, но ние си тръгнахме рано, другата пък я пуснаха два пъти. Хит е определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...