Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много силни гледания на дуета на Преслава и Джена, но факт, че двете взети заедно не можаха да минат в youtube рейтинга на "TheBo$$" за първия ден: 11 800 плюса на Галена срещу 11 138 на Джена и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След дуета с Анелия всички си спомняме как смаза с ''Режим неприлична''. ;)

 

Но видяхме че Галка срина всички с "Кой".

Дано Галена отново покаже коя е на тези две кокошки. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силни гледания на дуета на Преслава и Джена, но факт, че двете взети заедно не можаха да минат в youtube рейтинга на "TheBo$$" за първия ден: 11 800 плюса на Галена срещу 11 138 на Джена и Преслава.

За сметка на това имат повече споделяния в първия ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кажи ми" е на нивото на звездата по мои наблюдения в дискотеките. И двете не предизвикват особена реакция.

Има различни хора, които казват,че Звездата е голям хит - Фокси каза за Видин, че е най-харесвана с Моро му, Дразни ме...По Баловете се пускаше по 3-4 пъти, сега се пуска редовни в София, във Варна я пяха с пълно гърло, 12 седмици в 3 и една в топ 5 на Сигнал, 26 хиляди човека в харесват, за последните 5 дни има над 200К гледания...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но видяхме че Галка срина всички с "Кой".

Дано Галена отново покаже коя е на тези две кокошки. :3fdb8960598fa63e:

Галена и Фики, Кой е дует, стига сте омаловажавали успехите на двама, като ги приписвате само на единия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също се интересувам и следя гледания, но това не променя факта, че тази музика се слуша предимно в дискотеки и на домашни купони. Концертна дейност няма, а това съживява най-много и дърпа напред. Виж, конкурентите имаха Кока-кола турне, One love tour, сигурно ще има и още по-натам. И са все пълни и предимно млади..Трябва да се измисли някаква стратегия как да бъдат атрактавни за младата аудитория, която е и най-печеливша. Виждаме, че без тях, концертна дейност просто няма.

Така е, и аз неведнъж съм възнегодувал, че чалгата се превърна предимно в музика за дискотеките. Огромен процент от тези гледания са главно от таргета, който купонясва диво- 18-30 годишни. Трябва да се променят доста неща в жанра и ми се струва, че тази година това започва да се случва. Има си разнообразие в не една от песните, но трябва да се поработи още доста, също така трябва да са напомпат повечко нови имена. За концертите обаче трябва определена стратегия, която чичо Митьо не иска да следва и това си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен ТОП-а на Пайнер за момента са Галена, Джена и Емануела, а и Анелия, но само заради инерцията (ако беше пуснала хубава самостоятелна песен можеше да е дори номер 1). Преслава е директно след тях, този път успява да влезе в ТОП 5. И Десислава е някъде там, все пак имаше голям успех в Капките, а и единственото й парче за годината си е сезонно хитче. При Камелия същата работа, но с друго риалити. А ако трябва да изреждаме и още имена извън Пайнер- несъмнено Азис и Алисия са на челните места. Само Емилия е странно западнала напоследък, не знам защо и с двете песни не й се получи голям хит, но предстоящия дует с Тони може и да я надигне. Галин и Фики спадат стремглаво откъм позиции, но първия поне има един голям хит.

 

Не спорете- "Тук жена му пази" предизвиква интерес и заради Джена, и заради Преслава. Както съм казвал и преди, когато ДС беше набеждавана, че обира интереса на актуалните си половинки- в подобни случаи дори и само имената на изпълнителите са достатъчни, за да предизвикат някакъв интерес, задето са направили колаборация. А ако и песента е хубава, като в настоящия случай, това може само да издигне песента още повече и да я превърне в хит.

Преслава миналата година беше 4-та в годишната класация на Сигнал, кога е излизала от топ 5?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси и Джини вече държат рекорда за гледания, Кели празнува и пирува, циркулира се, че е с чук и пирон в ръка!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава миналата година беше 4-та в годишната класация на Сигнал, кога е излизала от топ 5?!

Е, ако трябва да сме честни, Преслава миналата година не беше над Галена, Анелия, Емануела, Десислава и Теди Александрова, дори и Емилия. А в началото на тази и Яница разби с голям хит и дори заслужава място в списъка от по-предния ми пост, докато Преслава преди Звездата беше... никъде. :D Няма да намесвам мъжете и изпълнителите извън Пайнер, защото ще стане още по-страшно. Но средния успех на Звездата и сега големия успех на дуета я връщат пълноценно в ТОП-а, а ако се постарае повечко до края на годината може и да влезе в челната тройка.

 

При хитовите имена преди малко не споменах Кали- често я забравям, и не само аз. На нея и трите й парчета за годината са разбивачки. Проблемът при нея навярно е, че самата тя като личност не предизвиква кой знае какъв интерес и няма кой знае колко фенове, а песните й се въртят тук-там само защото са в подходящия формат. И все пак браво, че е една от единствените три изпълнителки от 90-те, които държат някаква актуалност през 2017, похвално си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Фики, Кой е дует, стига сте омаловажавали успехите на двама, като ги приписвате само на единия.

 

Тогава Фикрет беше никой. Пепа го използва в най-пиковния момент от кариерата му но не уцели мегахит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силни гледания на дуета на Преслава и Джена, но факт, че двете взети заедно не можаха да минат в youtube рейтинга на "TheBo$$" за първия ден: 11 800 плюса на Галена срещу 11 138 на Джена и Преслава.

Боса е въздух под налягане,чието име дори няма да се помни до края на годината и се вдигна шум около скъпия клип,както винаги при Гюлена.Плюсовете изобщо не ни интересуват,а така като гледам Преси и Джена смачкаха рекорда на така важните ви гледания в попфолка с готино музикантско парче,а не жалка пародия на чалго-рап.Браво,така се мачкат парцалесите с класа и стил! :3fdb8960598fa63e:

За сега си имаме топ от Емануела,Преслава,Джена,Галена(с по 2 хита),а за Анелия не съм сигурна какво да си мисля.Определено тя и Азис държат най-големите хитове в попфолка за последната година,но с тези колаборации си пропилява инерцията,набрана покрай "Дай ми още".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силни гледания на дуета на Преслава и Джена, но факт, че двете взети заедно не можаха да минат в youtube рейтинга на "TheBo$$" за първия ден: 11 800 плюса на Галена срещу 11 138 на Джена и Преслава.

От кога харесванията станаха фактор? Все броят гледанията, ама нали минаха Галка и дай да гледаме в кое води тя.

Иначе тая песен на Преса и Джена не може да ми хареса. Слушах я 10 пъти и нито ме зарибява, нито запомням нещо. Много ми е скучна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ако трябва да сме честни, Преслава миналата година не беше над Галена, Анелия, Емануела, Десислава и Теди Александрова, дори и Емилия. А в началото на тази и Яница разби с голям хит и дори заслужава място в предния списък, докато Преслава преди Звездата беше... никъде. :D Няма да намествам мъжете и изпълнителите извън Пайнер, защото ще стане още по-страшно. Но средния успех на Звездата и сега големия успех на дуета я връщат пълноценно в ТОП-а, а ако се постарае повечко до края на годината може и да влезе в челната тройка.

 

При хитовите имена преди малко не споменах Кали- често я забравям, и не само аз. На нея и трите й парчета за годината са разбивачки. Проблемът при нея навярно е, че самата тя като личност не предизвиква кой знае какъв интерес и няма кой знае колко фенове, а песните й се въртят тук-там само защото са в подходящия формат. И все пак браво, че е една от единствените три изпълнителки от 90-те, които държат някаква актуалност през 2017, похвално си е.

Чакай малко сега, колко нови фена спечелиха въпросните, дето си ги изброил миналата година. Единствено Емануела и Преслава бяха гледани под лупа от целият български народ - имаха хитове, масово одобрение и спечелиха нови почитатели с участието си в реалити формати. Анелия изкара брутални хитове, но няма фенове и не предизвиква никакъв интерес у никого. Теди Александрова се издържаше на дуети, единият с Азис при това. Десислава беше константно успешна през цялата година, Емануела също, Галена се издъни с "Да ти олекне", но през това й гърмеше "Една жена", така че можем да кажем, че и при нея е имало константност. Цветелина Янева също имаше страшно успешна година, което ти пропускаш.

Ако групираме всички критерии - брой участия, хитове, бисове, интерес от страна на публиката, събиране на нов брой фенове - нещата са така:

1.Галена

2.Емануела/Десислава

3.Преслава

4.Анелия/Янева

5.Александрова

Тази година хитове се броят на пръстите на ръцете ми и "Пада звезда" си влиза прилично в Топ 10:

1.Мотел

2.Бебето ми/5,6,7,8

3.Виновна/Коя

4.Добре ти беше/Няма да ме купиш

5.Пада звезда

Ето ги по хитовост подредени. Абсурдно е да продължаваш да твърдиш, че Преслава нямала хитове, че била изпаднала и не знам си какво - видяхме приемите във Варна и Армеец, 7 пъти номер 1 на "Няма да ти пиша", в топ 1 за тримесечието, в топ 2 за хит на лятото...3 пъти на "Пада звезда" на върха и фактът, че чак на 13-тата седмица от излизането си излезе от топ 3, както и топ 2 за тримесечието. "Без теб" е единственият константен спад на Преслава от Юни 2016 до днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава Фикрет беше никой. Пепа го използва в най-пиковния момент от кариерата му но не уцели мегахит. :3fdb8960598fa63e:

Да, никой е, защото "Кажи ми като мъж на мъж" беше по-голям хит от "Дай ми"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боса е въздух под налягане,чието име дори няма да се помни до края на годината и се вдигна шум около скъпия клип,както винаги при Гюлена.Плюсовете изобщо не ни интересуват,а така като гледам Преси и Джена смачкаха рекорда на така важните ви гледания в попфолка с готино музикантско парче,а не жалка пародия на чалго-рап.Браво,така се мачкат парцалесите с класа и стил! :3fdb8960598fa63e:

За сега си имаме топ от Емануела,Преслава,Джена,Галена(с по 2 хита),а за Анелия не съм сигурна какво да си мисля.Определено тя и Азис държат най-големите хитове в попфолка за последната година,но с тези колаборации си пропилява инерцията,набрана покрай "Дай ми още".

Бос, мос, повече ми харесва от Джини и Преси - коментирай. Все пак се радвам, че Преси и Джини, въпреки че бяха отписани, направиха фурор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, след Кой стана "някой" благодарение и на Галена и на хубавата песен.

Не е вярно, по Фики имаше истерия заради тялото още по времето на дуета с баща му..щом всички медии пишеха, че Софка се чифтосва с него, представи си....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно, по Фики имаше истерия заради тялото още по времето на дуета с баща му..щом всички медии пишеха, че Софка се чифтосва с него, представи си....

 

Циганска им работа :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циганска им работа :3fdb8960598fa63e:

Стига си омаловажавал Фики, ако беше никой Галена едвали щеше да се залепи за него, а с Преслава си имат 2 мегахита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си омаловажавал Фики, ако беше никой Галена едвали щеше да се залепи за него, а с Преслава си имат 2 мегахита.

 

Да, Кой е мегахит заради Фики, а Горе-долу заради Преса, нали ? :mf_surrender:

А този дуета им не е бил мегахит, вече се и забрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

а така като гледам Преси и Джена смачкаха рекорда на така важните ви гледания в попфолка с готино музикантско парче,а не жалка пародия на чалго-рап.Браво,така се мачкат парцалесите с класа и стил! :3fdb8960598fa63e:

 

Гюренце, а кой продължава да държи рекорда за най-гледана самостоятелна песен в канала на Планета? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гюренце, а кой продължава да държи рекорда за най-гледана самостоятелна песен в канала на Планета? :3fdb8960598fa63e:

Който доскоро държеше "Няма да ти пиша"? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

После как да не ти стане анти Преслава, като има подобни фенове? Трагедия.

 

Преслава е кралицата на поп-фолка, размаза рекорда на Галена! Преслава е вечната номер 1 !!!!!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...