Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преси и Джена избиха рибата. 340к гледания за няма и 24 часа. Това е най-силната премиера в канала на Планета към момента. И веднага влезе в тренда. На Галена и отне около ден и половина.

 

Абе рибата избили. Тез гледания от канала на кокошарника ги видяхме колко струват на баничарския концерт, явно 300 човека са седяли да цъкат Ф5 цяло денонощие, дано поне са ги снабдили с баници, кифли, бозичка и прочее, че не е лесно било иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нощта гърми 330к с 12к харесвания и 1к нехаресвания

#thebo$$ 320к с 12к харесвания и 1к нехаресвания

Тук жена му пази 370-80к с 10к харесвания и 600 нехаресвания

хмм дует между топ певици.

Лидерката :Vishenka_05:

Няма спор - Галена е #TheBo$$- ът на сцената. Пак беше уникална в SPIRIT club

http://www.zvezdno.bg/18268/%D0%9D%D1%8F%D...%B2-SPIRIT-club

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста близо до моята прогноза от 400k, поздравления. Да видим дали скоро някой ще успее да им счупи рекорда за канала на Планета, защото повечето най-високи дебюти в последно време все са били от порядъка на 320k-330k, а сега летвата е още по-високо вдигната.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста близо до моята прогноза от 400k, поздравления. Да видим дали скоро някой ще успее да им счупи рекорда за канала на Планета, защото повечето най-високи дебюти в последно време все са били от порядъка на 320k-330k, а сега летвата е още по-високо вдигната.

Галена - Moro mou: 352 379 (второ денонощие)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нощта гърми 330к с 12к харесвания и 1к нехаресвания

#thebo$$ 320к с 12к харесвания и 1к нехаресвания

Тук жена му пази 370-80к с 10к харесвания и 600 нехаресвания

хмм дует между топ певици.

390К с 11 хиляди харесвания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЖЕНА е с хит. :Vishenka_05:

 

Само може да мечтаете успеха на В ТВОИТЕ ОЧИ

Джена и Преслава са с 2 хита вече, един от които има вероятност да е най-големият дуетен за годината.

Иначе имат поне 500К гледания, просто тубата не може да ги обнови толкова бързо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спекулира се, че най-щастливия потребител в момента е CallyPressyfan'. ''Преси се спаси за пореден път от залязване'' добави той.

Тя още с "Пада звезда, ти пожела" спаси положението, кариерата и Рамания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена - Moro mou: 352 379 (второ денонощие)

Е да, това също си е факт, но за второто денонощие. Предстои да видим какво ще е то при Джена и Преслава.

 

Между другото, въпреки резила във Варна, чалгата все пак се оказва далеч от залез. Азис е номер 1 по гледаемост в Popnable, над Гери-Никол и Криско, а навярно щеше да е и над Сузанита, дори и да не й бяха махнали клипа. Хабиби, мега хит от 2015, е на 9 място. Галена, Джена, дори Юнона и Константин също са в ТОП 10. От 11 до 20 място само 2 песни не са чалга. За потребителите тук, които успяват да правят разграничението между концертната сцена и стрийминга, това би било показателно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно приемате факта че Преслава е с мегахит. :whistling:

 

Мда, както си и мислех, сега ще се опитате да изкарате тази песен, само и единствено като успех на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно от това се опасявах, че феновете на Преса ще се възгордеят твърде много. Залезът в кариерата й продължава дори и след тази песен. Хитмейкърката Джен няма винаги да е насреща да спасява положението с песни и текстове в нейната стилистика. Годината за момента държат Галена, Джена, Емануела и Анелия (основно заради "Дай ми още"). Преса е зад тях. От големите само Деса и Ема за момента й дишат праха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, както си и мислех, сега ще се опитате да изкарате тази песен, само и единствено като успех на Преслава.

Тя си е успех и на Джена :)

Но."Коя" и "Пада звезда" още не са изветрели така че...

Аз си чакам.и самостоятелната от Преслава другия месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно от това се опасявах, че феновете на Преса ще се възгордеят твърде много. Залезът в кариерата й продължава дори и след тази песен. Хитмейкърката Джен няма винаги да е насреща да спасява положението с песни и текстове в нейната стилистика. Годината за момента държат Галена, Джена, Емануела и Анелия (основно заради "Дай ми още"). Преса е зад тях. От големите само Деса и Ема за момента й дишат праха.

Преслава е над Анелия, защото въпреки, че "Дай ми още" се разви тази година,си е песен от миналата...А Анелия няма хит като "Пада звезда"... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно от това се опасявах, че феновете на Преса ще се възгордеят твърде много. Залезът в кариерата й продължава дори и след тази песен. Хитмейкърката Джен няма винаги да е насреща да спасява положението с песни и текстове в нейната стилистика. Годината за момента държат Галена, Джена, Емануела и Анелия (основно заради "Дай ми още"). Преса е зад тях. От големите само Деса и Ема за момента й дишат праха.

Хитмейкърката Джена ?

Да ти припомня ли, че преди ''Коя'' има 5 песни провал които са на ниво ''Без теб'' на Преслава ?

Това, че сега пусна две успешни песни не променя факта, че близо 2 години беше изпаднала в творческа дупка. Също така обаче доказва, че може да се изправиш.

Не подценявайте Преслава. След дуета с Анелия всички си спомняме как смаза с ''Режим неприлична''. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да, това също си е факт, но за второто денонощие. Предстои да видим какво ще е то при Джена и Преслава.

 

Между другото, въпреки резила във Варна, чалгата все пак се оказва далеч от залез. Азис е номер 1 по гледаемост в Popnable, над Гери-Никол и Криско, а навярно щеше да е и над Сузанита, дори и да не й бяха махнали клипа. Хабиби, мега хит от 2015, е на 9 място. Галена, Джена, дори Юнона и Константин също са в ТОП 10. От 11 до 20 място само 2 песни не са чалга. За потребителите тук, които успяват да правят разграничението между концертната сцена и стрийминга, това би било показателно.

 

Аз също се интересувам и следя гледания, но това не променя факта, че тази музика се слуша предимно в дискотеки и на домашни купони. Концертна дейност няма, а това съживява най-много и дърпа напред. Виж, конкурентите имаха Кока-кола турне, One love tour, сигурно ще има и още по-натам. И са все пълни и предимно млади..Трябва да се измисли някаква стратегия как да бъдат атрактавни за младата аудитория, която е и най-печеливша. Виждаме, че без тях, концертна дейност просто няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също се интересувам и следя гледания, но това не променя факта, че тази музика се слуша предимно в дискотеки и на домашни купони. Концертна дейност няма, а това съживява най-много и дърпа напред. Виж, конкурентите имаха Кока-кола турне, One love tour, сигурно ще има и още по-натам. И са все пълни и предимно млади..Трябва да се измисли някаква стратегия как да бъдат атрактавни за младата аудитория, която е и най-печеливша. Виждаме, че без тях, концертна дейност просто няма.

И Хип хоп награди, награди на Бг Радио......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитмейкърката Джена ?

Да ти припомня ли, че преди ''Коя'' има 5 песни провал които са на ниво ''Без теб'' на Преслава ?

Това, че сега пусна две успешни песни не променя факта, че близо 2 години беше изпаднала в творческа дупка. Също така обаче доказва, че може да се изправиш.

Не подценявайте Преслава. След дуета с Анелия всички си спомняме как смаза с ''Режим неприлична''. ;)

 

 

Факт е, че Джена беше изгубила усета си, но още след "Коя" се видя, че това е в миналото. Както и самата тя се изрази в едно интервю бременността й е дошла точно навреме да си почине, да се поослуша какво се търси и т.н. Към днешна дата само тя и Галена могат да се похвалят, че държат по 2 от най-големите хитове за 2017.

 

"Пада звезда" не знам къде феновете на Преса я слагате при хитовете на годината. Има поне 10 по-големи хита от нея. На фона на "Без теб" изпъкна, но като за истинските хитове на Преслава е много, много зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е над Анелия, защото въпреки, че "Дай ми още" се разви тази година,си е песен от миналата...А Анелия няма хит като "Пада звезда"... :)

 

 

"Кажи ми" е на нивото на звездата по мои наблюдения в дискотеките. И двете не предизвикват особена реакция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че Джена беше изгубила усета си, но още след "Коя" се видя, че това е в миналото. Както и самата тя се изрази в едно интервю бременността й е дошла точно навреме да си почине, да се поослуша какво се търси и т.н. Към днешна дата само тя и Галена могат да се похвалят, че държат по 2 от най-големите хитове за 2017.

 

"Пада звезда" не знам къде феновете на Преса я слагате при хитовете на годината. Има поне 10 по-големи хита от нея. На фона на "Без теб" изпъкна, но като за истинските хитове на Преслава е много, много зле.

Ами същото може да се каже за Преслава. За година - две да е изгубила нюха си, но сега пак да го има.

Нито съм съгласен да се изпъква само като успех на Преслава, но също така не може да се казва, че Джена е главен двигател в проекта защото това е ОБЩ проект и всеки допринася за него. На мен повече ми харесва изпълнението на Преслава, на теб повече на Джена. Абсолютно нормално.

Истината е, че песните и не са топ хитове, но явно нейното лятно предложение (''Пада звезда'') пак е по-добро от това на Анелия, Десислава и Емилия защото е доста по-стар проект и към днешна дата буди повече интерес (гледания) в слушателя. Тук обаче не виждам да се казва, че другите три пропадат бързо.

Много се надявам скоро Преслава да пусне един тотален хит точно както тя знае и да покаже, че няма намерение да се дава.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен ТОП-а на Пайнер за момента са Галена, Джена и Емануела, а и Анелия, но само заради инерцията (ако беше пуснала хубава самостоятелна песен можеше да е дори номер 1). Преслава е директно след тях, този път успява да влезе в ТОП 5. И Десислава е някъде там, все пак имаше голям успех в Капките, а и единственото й парче за годината си е сезонно хитче. При Камелия същата работа, но с друго риалити. А ако трябва да изреждаме и още имена извън Пайнер- несъмнено Азис и Алисия са на челните места. Само Емилия е странно западнала напоследък, не знам защо и с двете песни не й се получи голям хит, но предстоящия дует с Тони може и да я надигне. Галин и Фики спадат стремглаво откъм позиции, но първия поне има един голям хит.

 

Не спорете- "Тук жена му пази" предизвиква интерес и заради Джена, и заради Преслава. Както съм казвал и преди, когато ДС беше набеждавана, че обира интереса на актуалните си половинки- в подобни случаи дори и само имената на изпълнителите са достатъчни, за да предизвикат някакъв интерес, задето са направили колаборация. А ако и песента е хубава, като в настоящия случай, това може само да издигне песента още повече и да я превърне в хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...