Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пак са малко, очаквах повече досега :/ Кеми да пуска платена реклама в ютюб.

 

Като имаш предвид, че предната песен с клип не можа да направи 2 млн. с реклама в търсачката на youtube, а тази ще завърши с 3-4 млн, си е доста добре. Камелия не е на 8 години, че да буди интерес в младата аудитория. Тоя влак отдавна е изпуснат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като имаш предвид, че предната песен с клип не можа да направи 2 млн. с реклама в търсачката на youtube, а тази ще завърши с 3-4 млн, си е доста добре. Камелия не е на 8 години, че да буди интерес в младата аудитория. Тоя влак отдавна е изпуснат.

Предната песен е бруталия, и клипът също. Всеки ден получавам оргазъм като мина покрай хотела, в който е сниман. Проблемът не е в "Минута живот", а в това, че фалиралите пуснаха Емануела и Константин в същия ден...Малко са й 3-4 милиона, надявам се поне 5 да направи, много хубава песничка..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се заяждам, но на Райна всички хитове са и' кавъри, има ли хитовна авторска песен ?

 

Така е. Повечето и големи хитове са кавър версии. Някои авторски са "Агресия", "Любов не прося", "Студени", "Загуби всичко", "Летен грип", "Нежна полиция", "По всяко време" и др.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-доброто фолк парче за тази година досега.

Съгласен съм! Много добра мелодия и текст. А Карлос, колкото и критика да отнася има много приятен глас!

 

Не се заяждам, но на Райна всички хитове са и' кавъри, има ли хитовна авторска песен ?

 

Мамка му... колко обичам тая песен! Още ме е яд, че я прецакаха с видеото...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена мина 4 млн. за по-малко от месец (утре прави месеца). Има ли друга чалга с такъв първи месец тази година, освен..."Моро му"? Аз поне не се сещам, само за "Коя" не съм сигурен. Изключвам Азис, разбира се, който е от друга планета и не го включвам в класации. Лидерката продължава да лидерства. :whistling: Да видим на Джена и Пепе как ще се развие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена мина 4 млн. за по-малко от месец (утре прави месеца). Има ли друга чалга с такъв първи месец тази година, освен..."Моро му"? Аз поне не се сещам, само за "Коя" не съм сигурен. Изключвам Азис, разбира се, който е от друга планета и не го включвам в класации. Лидерката продължава да лидерства. :whistling: Да видим на Джена и Пепе как ще се развие.

Виновна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси и Джена избиха рибата. 340к гледания за няма и 24 часа. Това е най-силната премиера в канала на Планета към момента. И веднага влезе в тренда. На Галена и отне около ден и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Повечето и големи хитове са кавър версии. Някои авторски са "Агресия", "Любов не прося", "Студени", "Загуби всичко", "Летен грип", "Нежна полиция", "По всяко време" и др.

Летният грип е кючекът Извинявам се!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да. Тя за 5 месеца обиколи повече отколкото за 40 години.

А помня как драматизираше по интервюта и беше нарекла любовницата ''поредната провинциална магазинерка''. :gun_bandana:

Че къде толкова е ходила - Дубай и Италия. И сама може да си ги позволи тези дестинации - изобщо не са скъпи. Тоя, ако има пари, да я заведе по-далече!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да предния ден осветили къщата и бум... Само не знам как не е убило нея? Тя е била в другата стая

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нощта гърми 330к с 12к харесвания и 1к нехаресвания

#thebo$$ 320к с 12к харесвания и 1к нехаресвания

Тук жена му пази 370-80к с 10к харесвания и 600 нехаресвания

хмм дует между топ певици.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...