Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От няколко седмици ми се набива на очи как 2-3ма от вас постоянно дрънкате "гей съм", "гей съм" във всеки втори пост... супер дразнещо е да ни занимавате с вашите полюции. Това е музикален форум. Не е мястото тук. Не мога да разбера защо във всеки момент държите да бъдете приети от другите хора със съдържание "гей". Жалко за голямото ти изброяване на персонални качества и накрая затри изречението с тая дума, която не носи никаква стойност като личностно качество.

 

Освен това, похвалата ти за отличие на матура по БЕЛ е повече от трагична, следейки горния ти пост, в който намерих поне 3 правописни грешки. Не знам дали си "талантлив, умен, самокритичен или пък САМОИРОНИЧЕН", но пък явно не си безгрешен.

 

Надценяваш се.

О, благодаря ти за думата "полюция", наистина нямаше да се сетя да я използвам, но тя прекрасно описва напъните ти в този форум да привличеш вниманието на Фокси в този форум. Дори Милица се отказа, но ти продължаваш да опитваш, което е похвално. Дай. Боже преди да се пенсионираш поне веднъж да направиш успешна провокация, за да спреш да ни тровиш поне като станеш на преклонна възраст. Петко ли си, Метко ли си - слабо ме вълнува, ти си един буквеник и страхливец да си покаже носа във форума, но иначе на думи - голям ербап. Абсолютно същия безтопковец като онзи горе, с тази разлика, че той поне се е показал и нв се,срамува от фасада си. Ама така ще е като цялата улична паплач се пренесе по форумите и такива като теб, които никой не забелязва, си избиват комплексите за малоценност тук. Вечно недоволен, предричаш провали, хейтещ Камелия и останалите, за какво си тук изобщо?! Хейтър! Как пиша - слабо се вълнувам и за паплачта тук - пак е малко с 3 грешки, те името си не могат да напишат правилно, тръгнали да ме коментират. С безцелното съществуване на половината спокойно мога да си избърша задника.

Гей съм и хич не ми пука, пак подчертавам, при това нах-обичания, мразения, известен, интелигентен, красив, проницателен, самоироничен, талантлив в този форум. Това, че малките ви мозъчета дават на късо при самоиронията ми - си е ваш проблем. Разбира се, че съм безгрешен и перфектен, все пак Господ ме създал по свои образ и подобие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това, похвалата ти за отличие на матура по БЕЛ е повече от трагична, следейки горния ти пост, в който намерих поне 3 правописни грешки. Не знам дали си "талантлив, умен, самокритичен или пък САМОИРОНИЧЕН", но пък явно не си безгрешен.

 

Надценяваш се.

Аз правописна грешка на Смит не съм видял, най-много една пунктуационна да съм забелязал! Може би най-грамотният човек във форума (не броя себе си)!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да ме сложиш на мястото ми?! Хаха, разбира се, само не си виждам трона, на който ще ме поставиш. Явно много се засегна от истината и просмукания гел за коса в главата ти не ти позволява да си направиш каквато и да,е преценка в живота. Не знам за какво ниво ми говориш точно при теб след като би изконсумирал дори секретите на любимката си Райна, за увериш останалата част от форума, че нейните секрети са по-различни от на останалите хора...Тъжно, когато гъзоблизството и подмазвачеството се проявяват и почалга форумите. Наистина си много добър - достойна конкуренция на Весо Фена и компания. Той и Весо претендира за ниво, но го виждаме колко струва и колко мозъчен капацитет има. Така че следващият път си промени фонда от обидни изрази, защото това, което казваш са общи работи, които могат да бъдат констатирани и от дете в детска количка.

А и никога не съм завиждал на любимката ти за каквото и да е - тя е лабилна и си пропиля младините с влачене покрай полата на един наркоман - какъв възвишен живот...Мен никой не може да разреве или накара да превъртя, това в момента ти го пиша с усмивка и равен тон като Миглена Ангелова, и аз като нея съм оплюван от измислени интелектуалци като теб. Просто начина ми на поведение, маниерите ми са недостижими и такива като теб винаги ще бършат подове и ще се подмазват, за да са успешни. Аз казвам право куме в очи и се радвам,че лишената от класа българска нация, в твое лице, не ме одобрява. Ако ме обичат всички - трябва да съм безличен , да се съобразявам с всички и да им се и да съм приятел с хора с махленски манталитет. Нямам такива намерения. Всяка мишка да си знае дупката. Аз съм роден, за да бъда Краля на този форум, а какво е едно Кралство без Крал - свободия, в която такива без топки като теб взимат връх с подмазвачество, не мерси!

 

Абе смешко, не се ли виждаш, че си посмешището на форума и всеки си прави сеира с теб, а ти пишеш някакви елементарни постченца, с цел да се изкараш много оборотен, но не се получава. Простотията и комплексарщината се забелязват от далеч. Много ниско падение, да започнеш да обиждаш на личностна основа, когато видиш, че позицията ти по дадена тема издиша. Не се ли усещаш колко е жалко, да обиждаш и квалифицираш хора, които не познаваш, само и само да се изтъкнеш като нещо повече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе смешко, не се ли виждаш, че си посмешището на форума и всеки си прави сеира с теб, а ти пишеш някакви елементарни постченца, с цел да се изкараш много оборотен, но не се получава. Простотията и комплексарщината се забелязват от далеч. Много ниско падение, да започнеш да обиждаш на личностна основа, когато видиш, че позицията ти по дадена тема издиша. Не се ли усещаш колко е жалко, да обиждаш и квалифицираш хора, които не познаваш, само и само да се изтъкнеш като нещо повече?

Аз да съм звездата на форума, и ако не сме аз и Фокси - содом и гуморовци като теб едвали щяха да съществуват. То голяма гордост, че си написал 1000 на брой постченца в защита на лабилната си и неуравновесена любимка. С пълно право Райна те нарече "балък". Показваш си рогцата, супер, следващата ми голяма цел в този форум е да покажа на всички истинското ти лице, което се крие зад маската на "добрият самариянин"...Отново използваш някакви заключения на Сашо, Машо и още не знам кой си, вече започвам да се чудя ти бавноразвиващ ли си, плиткоумен ли си или просто се правиш на тъп. Никъде не съм те обидил, изтъкнах факти и заключения, породени от тези факти. Аз, за разлика от теб, съм добър психолог и отлично усещам вълците, покрити в агнешки кожи. Наистина нещата станаха прекалено махленски, но такова е нивото на опонента ми. Където и да учиш или където да живееш, махленското и.селското няма да излязат от теб и закономерно те са обратно пропорционални на големината на претенциите ти. Той.и крадеца, вика : "Дръжте крадеца". Ти си същото човече - обвиняваш ме в издишащи доводи, а един от теб не сме прочели в тази тема. Какво да кажа, освен, че пътя от селото, в което си произлязъл, е кратък.

Аз съм много повече от теб и всички мои хейтъри, успешно ви късам нервичките и ви падат фалшивите маски на "изтънчени поглиглоти, моралистки, езиковеди и съвременна буржоазия". Позата при теб лично е доста в повече! Аз нямам комплекси, защото съм съвършен и животът е пред мен, а не като любимката ти - гонеща 40 без деца, без мъж. Единственото положително е, че се самоусъвършенства като учи езици и пътува. Няма да те убеждавам в правотата си, в случай, че някой ден порастнеш на акъл - ще ме разбереш, но като гледам пубертетът на българския мъж трае от детството му чак до кончината му и развитието е нулево, така че - успех.

По темата - Райна има много хубави песни, които никога не са били хитове, а тази, която Фиклена е дал е комерсиален боклук.

"Ти ли", "Ще ти говоря за любов", "Пълна промяна" - все недооценени, но страхотни. Дори в "Няколко рокли" има потенциал, но той там не е добре изразен - неритмичност на текста и кофти изпяване,но клипът е страхотен. Исками се Райна да си осъвършенства пеенето и да влага малко повече емоция и жар в него. Последната й балада е леко стерилна, именно заради неправилното изпяване - иначе текстът е страхотен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази дума полюция е толкова изтъркана тук във форума, може само въпросният да си я използва, но явно върти един и същ репертоар. Другото Смит си го каза много добре. :3fdb8960598fa63e:

 

По темата- Джена и Преслава с тоалети и бижута маман и грим амортизирани стринки на дълбокопровинциална сватба ли ще борят конкуренцията в поп музиката от Гери-Никол, Дара, Тита, Сузанитта?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ретро изглеждат Преса и Джена, да.

 

А Райна е пълно куку - не съм се затормозявал да я изследвам особено през годините. Не ми е пречила, някога имаше големи претенции, но и тогава беше посредствена, просто към всички имаше повече интерес. Никъде публично не съм я коментирал и с изумление установих, когато мой приятел ми прати неин пост, за да проследя някаква нервна криза и да изкажа становище в нашия си чат, че съм блокиран в страницата й. Много ми е интересно на какво основание, след като никога не съм правил опит да комуникирам с нея. :D Дори не й знаех фамилното име. Явно посещава профили и блокира превантивно под претекст "Този някога може да напише някъде нещо лошо за мен". Нямам друго обяснение. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ретро изглеждат Преса и Джена, да.

 

А Райна е пълно куку - не съм се затормозявал да я изследвам особено през годините. Не ми е пречила, някога имаше големи претенции, но и тогава беше посредствена, просто към всички имаше повече интерес. Никъде публично не съм я коментирал и с изумление установих, когато мой приятел ми прати неин пост, за да проследя някаква нервна криза и да изкажа становище в нашия си чат, че съм блокиран в страницата й. Много ми е интересно на какво основание, след като никога не съм правил опит да комуникирам с нея. :D Явно посещава профили и блокира превантивно под претекст "Този някога може да напише някъде нещо лошо за мен". Нямам друго обяснение. :D

Фен на най-големите измети в бранша да говори, че Райна е куку. :helpsmilie: :baaasmiley:

Поклони се пред Адриана и готово.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен на най-големите измети в бранша да говори, че Райна е куку. :helpsmilie: :baaasmiley:

Поклони се пред Адриана и готово.

 

Очакваме ли избухвация в стил "Като летен грип". Има вероятност новата песен да е "Светът ще се срути". Коментирай. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли избухвация в стил "Като летен грип". Има вероятност новата песен да е "Светът ще се срути". Коментирай. :3fdb8960598fa63e:

Не, защото тя се отрече от кючеците.

Нищо не очаквам за да не се разочаровам.

Ако е пипнала изпълнението на ''Света ще се срути'' може да направи хит. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен на най-големите измети в бранша да говори, че Райна е куку. :helpsmilie: :baaasmiley:

Поклони се пред Адриана и готово.

И да бяха измети едното не опровергава другото. И аз знам за такива случаи с махане и блокиране от Райнушата без причина. Всъщност причината той ти я описа по- горе подробно и аргументирано.

 

Ако е пипнала изпълнението на ''Света ще се срути'' може да направи хит. :3fdb8960598fa63e:

Научи се да пишеш правилно! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би е качен, но не са го сложили в плейлистите им да не би някой да ги прецака.

Единствените, които могат да ги прецакат, сте няколко човека от този форум, друг, който да е толкова обладан и вманиачен по стари чалгаджийки с визия от механа по крайбрежието едва ли има все още. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли избухвация в стил "Като летен грип". Има вероятност новата песен да е "Светът ще се срути". Коментирай. :3fdb8960598fa63e:

"И света ми да,се срути,

до последните минути,

няма себе си да загубя

няма да съм друга, друга..."

Райна се оказа най-голямата фенка на Преслава...Без коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче всеки взе да забелязва колко зле изглеждат чалгарите визуално, все едно още живеят в 90-те. Добре че се появи Гери, та да си отворят очите чалгарите как трябва да изглежда един изпълнител през 2017. Не мога да повярвам какво направи тая, ако се появи и втора толкова добра в поп-а и чалгата загина вовеки. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...