Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти не бери грижа на пеперудката на Райна.

За мен Емануела е по-стойностна. Не седи за пари с мъжете - като нещо не и харесва напуска. Сама си гледа двете деца и им купи даже апартаменти в София. Ще праща сина и да учи в чужбина. Има клипчета как с Деси говорят за децата си и Емануела работи и живее за тях.

Ренесита видя, че 10 години няма хит и реши да послуша мъжа си да отиде там и рогата и да стигат Еверест. Примири се, че вече е никоя в бранша и се предаде. А за фалшивия и морал думи нямам. В ''Открит микрофон'' казва, че много уважава Емануела а първото нещо което каза за нея като влезе в къщата е, че е к*рва и разбивачка на семейства. Критикуваше нейните проекти с интелектуалците а смаза с много по-пошла песен и клип от продукцията на Емануела.

Абе като цяло е ужасна.

Миличка, коментирай че Яни мина ТИТАНА Азис в класацията за клипове :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За мен Емануела е по-стойностна. Сама си гледа двете деца и им купи даже апартаменти в София. Ще праща сина и да учи в чужбина. Има клипчета как с Деси говорят за децата си и Емануела работи и живее за тях.

В ''Открит микрофон'' казва, че много уважава Емануела, а първото нещо което каза за нея като влезе в къщата е, че е к*рва и разбивачка на семейства. Критикуваше нейните проекти с интелектуалците а смаза с много по-пошла песен и клип от продукцията на Емануела.

На 16 години Емануела е бременна и прави сватбата, на която младоженецът не дойде, само това ще кажа. Оставям, че не знам колко смени и че имаше бизнесмени, това, че си сваляше прашките в ефир, както и това, че влезе в тоалетната с мъж, който познава от няколко дни, след като изпи 20 шота с различен алкохол и пияна заспа сред повръщаното си. Добре, че не излъчиха как я вадят, вдигат и пренасят, къпят и преобличат, за което дори Рени е помагала. И не, не може да си го позволи, дори и да е свободна, след като има деца, едното от което е на 20.

Първото нещо което каза бе "Това ще е поредното излъгано момче". И не я е критикувала за проектите и, а за деянията в къщата. Може да се види, че я защитаваше за таралежа и дори танцуваше, като казваше "не я критикувайте, това харесват младите и песните са за забавление". И "За най-красивия боклук" по пошъл от продукцията на Емануела? Тук и ти не си повярва.

Ясно си личи пристрастието и ограничението тук, радвам се, че си изгледал интервюто и :Vishenka_05:

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е страхотна.

Въобще не ми е проблем Рени. Казах, че я харесвам. :)

За разлика от нея обаче Глория не се е покривала за 5 години от хоризонта. Никой не е виновен на Рени, че още 2005 започна да прави глупави песни. В Израел отива доста по-късно. Тъпо е, че не залага на песни като "Мъжете също плачат" и "И нея купил си с пари", а прави глупости, за които твърди, че са тотални хитове в момента. Това изтъкване на миналото показва само едно - болезнено самолюбие и бесен стремеж да си възвърне старите лаври. Ок, ама да го дава по-кротко и да не оплюва неща, които и самата тя прави. Отстрани изглежда надута и злобна, а не е.

 

И Глория има тъпи песни - Еднопосочен път, Лятно пълнолудие, Остани тази нощ, Давай, за да получаваш и прочие. Няма изпълнител без малоумия в кариерата си, дори и най-голямата ми любимка - Преслава. Да, песните на Рени от 2004 и 2005 са покъртителни, но тези от 2006, 2007, 2008 и 2012 са страхотни, интересни и хубави.

Райна е една застаряваща лелка, която избива комплекси, а в последната си песен си показа гъза за някое друго гледане. И пак двойни стандарти в тоя форум. Пошла била думата "боклук", която всички използваме, Сузанита била :), защото туърквала, а Райна, която се е нагъзила пред камерата е страхотна. Анатема.

Предпочитам Метър и двадесет пред полюцията метър и 90 на Райна, както и Нежна полиция, Ти дали видя, Цип на устата и сие простовати песни за,секс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка, коментирай че Яни мина ТИТАНА Азис в класацията за клипове :3fdb8960598fa63e:

Аман от фенове на певици, които си окачиха клитора на полилеи, за да видят хората, че съществуват. Яница е най-долното ниво на чалгата, половин ниво над Ломската мастия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 16 години Емануела е бременна и прави сватбата, на която младоженецът не дойде, само това ще кажа. Оставям, че не знам колко смени и че имаше бизнесмени, както и това, че влезе в тоалетната с мъж, който познава от няколко дни, след като изпи 20 шота с различен алкохол и пияна заспа сред повръщаното си. Добре, че не излъчиха как я вадят, вдигат и пренасят, къпят и преобличат, за което дори Рени е помагала. И не, не може да си го позволи, дори и да е свободна, след като има деца, едното от което е на 20.

Първото нещо което каза бе "Това ще е поредното излъгано момче". И не я е критикувала за проектите и, а за деянията в къщата. Може да се види, че я защитаваше за таралежа и дори танцуваше, като казваше "не я критикувайте, това харесват младите и песните са за забавление". И "За най-красивия боклук" по пошъл от продукцията на Емануела? Тук и ти не си повярва.

Ясно си личи пристрастието и ограничението тук, радвам се, че си изгледал интервюто и :Vishenka_05:

Абе я го оставяй, Емануела е дъно.и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грижа ме е, нали съм Майка Тереза.

Емануела е простакеса, която роди от богаташ, за,да се облагодетелства, но й излязоха криви сметките. А доводите ти са тъпи, Рени също отглежда сама 2-те си деца и започна съвсем на чисто, без нито един лев и нито един прибор в дома си, това заслужава уважение и поощрение.

Емануела няма ценности и е проста, в обратното не можеш да ме обедиш, то си личи от километри. Песента на Рени е далеч.по-интелектуална от "Айде ти и тия като теб - всичките да го духате" "Духай, ще ти станат рани", " знаеш ли, скъпа курв а съм аз"..._

Емануела не обиколи 50 предавания да говори как Митко не дава пари и я оставил с един гараж а бачка като ненормална. Рени както казах нямаше хит от 20 години и реши да се прави на добра съпруга и перфектна майка. Не на мене тия.

 

Миличка, коментирай че Яни мина ТИТАНА Азис в класацията за клипове :3fdb8960598fa63e:

Лили Вучкова още живее вътре в теб. :roll1:

Радвам се, че поне оцениха клипа на кралицата след като песента не успяха. :(

Спекулира се, че като сте завършили тази година си се раздал под звуците на този сингъл и си изкрещял на един колега: ''Айде колега, цигулката моляяяя'''.

 

На 16 години Емануела е бременна и прави сватбата, на която младоженецът не дойде, само това ще кажа. Оставям, че не знам колко смени и че имаше бизнесмени, както и това, че влезе в тоалетната с мъж, който познава от няколко дни, след като изпи 20 шота с различен алкохол и пияна заспа сред повръщаното си. Добре, че не излъчиха как я вадят, вдигат и пренасят, къпят и преобличат, за което дори Рени е помагала. И не, не може да си го позволи, дори и да е свободна, след като има деца, едното от което е на 20.

Първото нещо което каза бе "Това ще е поредното излъгано момче". И не я е критикувала за проектите и, а за деянията в къщата. Може да се види, че я защитаваше за таралежа и дори танцуваше, като казваше "не я критикувайте, това харесват младите и песните са за забавление". И "За най-красивия боклук" по пошъл от продукцията на Емануела? Тук и ти не си повярва.

Ясно си личи пристрастието и ограничението тук, радвам се, че си изгледал интервюто и :Vishenka_05:

Решила е да го запази а да не абортира. Има право на това.

И какво като се познава с него от няколко дни ? Алоо, българи - еволюция. 70% от младежите го правят след няколко думи - не виждам феновете на Рени да сте отишли в манастир поради този факт! Нека си прави кефа - млада е.

80% от хората са имали пиянска вечер. Дай да я прокудим от България а на границата ще я замеряме с камъни!

О, моля ти се. Не ми защитавай Рени в този Вип Брадър. Пет дни и трябваха да клекне пред интелектуалците. Няколко пъти е говорила против Емануела и творчеството, но фактите са едни - Рени масово мразена от публиката на този формат а Емануела масово обичана и с 50 хиляди лайка за 12 часа. :)

Ами лично и категорично последните проекти на Емануела ( ''Почти перфектен'', ''Виновна'', ''4-5-6-7'' и ''Незабравима'' т.е. всички след Випа) са много по-изпипани и нямат изразни като ''боклук''.

Да, изгледах интервюто. Следващия път да не се смее толкова фалшиво.

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела не обиколи 50 предавания да говори как Митко не дава пари и я оставил с един гараж а бачка като ненормална. Рени както казах нямаше хит от 20 години и реши да се прави на добра съпруга и перфектна майка. Не на мене тия.

Лили Вучкова още живее вътре в теб. :roll1:

Радвам се, че поне оцениха клипа на кралицата след като песента не успяха. :(

Спекулира се, че като сте завършили тази година си се раздал под звуците на този сингъл и си изкрещял на един колега: ''Айде колега, цигулката моляяяя'''.

Решила е да го запази а да не абортира. Има право на това.

И какво като се познава с него от няколко дни ? Алоо, българи - еволюция. 70% от младежите го правят след няколко думи - не виждам феновете на Рени да сте отишли в манастир поради този факт! Нека си прави кефа - млада е.

80% от хората са имали пиянска вечер. Дай да я прокудим от България а на границата ще я замеряме с камъни!

О, моля ти се. Не ми защитавай Рени в този Вип Брадър. Пет дни и трябваха да клекне пред интелектуалците. Няколко пъти е говорила против Емануела и творчеството, но фактите са едни - Рени масово мразена от публиката на този формат а Емануела масово обичана и с 50 хиляди лайка за 12 часа. :)

Ами лично и категорично последните проекти на Емануела ( ''Почти перфектен'', ''Виновна'', ''4-5-6-7'' и ''Незабравима'' т.е. всички след Випа) са много по-изпипани и нямат изразни като ''боклук''.

Да, изгледах интервюто. Следващия път да не се смее толкова фалшиво.

С "Незабравима" мога преспокойно да,си избърша задника. Емануела 50 години пее на една тематика - как мъжете да боклуци, защото я таксуват като пачавра, каквато е. Това, което направи с Христо е подло, долно, мерзост от най-висше ниво. Народът е прост, както и потребителите на Рамания, нормално Рени да не бъде оценена подобаващо. Това, че 90% от връстниците ми са деградирали утайки, въобще не оправдава действията на Емануела, и за разлика от нея - те не си го слагат пред цяла България а цел пиар. Рени е оставила следа в поп-фолка и.е легенда, Емануела нито е пееща, нито има хитовете на Рени, неслучайно се котира само сред таргета на пияните и заляни тийнове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С "Незабравима" мога преспокойно да,си избърша задника. Емануела 50 години пее на една тематика - как мъжете да боклуци, защото я таксуват като пачавра, каквато е. Това, което направи с Христо е подло, долно, мерзост от най-висше ниво. Народът е прост, както и потребителите на Рамания, нормално Рени да не бъде оценена подобаващо. Това, че 90% от връстниците ми са деградирали утайки, въобще не оправдава действията на Емануела, и за разлика от нея - те не си го слагат пред цяла България а цел пиар. Рени е оставила следа в поп-фолка и.е легенда, Емануела нито е пееща, нито има хитовете на Рени, неслучайно се котира само сред таргета на пияните и заляни тийнове.

Каза всичко!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С "Незабравима" мога преспокойно да,си избърша задника. Емануела 50 години пее на една тематика - как мъжете да боклуци, защото я таксуват като пачавра, каквато е. Това, което направи с Христо е подло, долно, мерзост от най-висше ниво. Народът е прост, както и потребителите на Рамания, нормално Рени да не бъде оценена подобаващо. Това, че 90% от връстниците ми са деградирали утайки, въобще не оправдава действията на Емануела, и за разлика от нея - те не си го слагат пред цяла България а цел пиар. Рени е оставила следа в поп-фолка и.е легенда, Емануела нито е пееща, нито има хитовете на Рени, неслучайно се котира само сред таргета на пияните и заляни тийнове.

В същото време се възхищава на малолетната уроспия :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Глория има тъпи песни - Еднопосочен път, Лятно пълнолудие, Остани тази нощ, Давай, за да получаваш и прочие. Няма изпълнител без малоумия в кариерата си, дори и най-голямата ми любимка - Преслава. Да, песните на Рени от 2004 и 2005 са покъртителни, но тези от 2006, 2007, 2008 и 2012 са страхотни, интересни и хубави.

Райна е една застаряваща лелка, която избива комплекси, а в последната си песен си показа гъза за някое друго гледане. И пак двойни стандарти в тоя форум. Пошла била думата "боклук", която всички използваме, Сузанита била :), защото туърквала, а Райна, която се е нагъзила пред камерата е страхотна. Анатема.

Предпочитам Метър и двадесет пред полюцията метър и 90 на Райна, както и Нежна полиция, Ти дали видя, Цип на устата и сие простовати песни за,секс.

 

Давай, за да получаваш никак не е тъпа песен, има прекрасен текст и хубава мелодия. Грешка беше че не я клипираха с Александър Тарабунов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давай, за да получаваш никак не е тъпа песен, има прекрасен текст и хубава мелодия. Грешка беше че не я клипираха с Александър Тарабунов.

Не знам от какъв зор направи дует с тоя. Той пък изчезна в небитието бързо-бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от какъв зор направи дует с тоя. Той пък изчезна в небитието бързо-бързо.

Защото си го хареса и му обеща. Други обещания за клипове и дуети и какво ли не може да не си спази, но това го направи. Подаде му ръка. Това, че на него не му е провървяло, си е друг въпрос.

Песента е уникална - яко рок, и има невероятно смислен текст, само че кой да оцени...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото си го хареса и му обеща. Други обещания за клипове и дуети и какво ли не може да не си спази, но това го направи. Подаде му ръка. Това, че на него не му е провървяло, си е друг въпрос.

Песента е уникална - яко рок, и има невероятно смислен текст, само че кой да оцени...

 

Абсолютно си прав!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото си го хареса и му обеща. Други обещания за клипове и дуети и какво ли не може да не си спази, но това го направи. Подаде му ръка. Това, че на него не му е провървяло, си е друг въпрос.

Песента е уникална - яко рок, и има невероятно смислен текст, само че кой да оцени...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...