Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен ми се струва, че и Фики, и Тони не им идва добре турския, запъват се. Те не че на български им върви гладко мисълта, ама все пак ...

Те са полудебили. Особено синът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, Пресла вие като чистокръвна циганка, иначе най си обича да попее на турски да се чудиш от Толбухин ли е или от Кърджали, но и Галена имаше един такъв вокал в песента на Малина и Азис. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Пресла вие като чистокръвна циганка, иначе най си обича да попее на турски да се чудиш от Толбухин ли е или от Кърджали, но и Галена имаше един такъв вокал в песента на Малина и Азис. :1000 (29):

Лейла палатуте

:1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

защо винаги се пропускат Преслава и Цветелина Пеевска, като стане дума за ромки :scratch:

Както се пропуска и покъртителния външен вид на тая в подписа ти,където яко е играл фотошопът :whistling:

Не знам за Преслава да има ромски корени,но Гюлена вече не мяза на нищо,с което видно парадираше преди-ни в пришитото лице го докарва,ни в обезабразено тяло.И докато се обсъждат килограмите на Деса,която е в 5тия месец доста удобно се пропускат тези на Гюлена,която половин година след раждането е с покъртителен външен вид и килограми. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам откъде имат толкова наглост феновете на вечният трилер - Галория, да обсъждат пеене и.музикални качества след като тяхната форма за кекс 10 години.пее всичко абсолютно еднакво и монотонно - балади, денсове, народно, чалга..

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че и Фики, и Тони не им идва добре турския, запъват се. Те не че на български им върви гладко мисълта, ама все пак ...

И като не се запъват, пак почти нищо не им се разбира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория да внимава в картинката, да не пратя нейно величество да подбърсва кравите!

И под кравите да е, пак ще го прави с финес и класа.... аре бегай да си играеш. :1000 (29):

gloriya-pie-voda-o.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен за съжаление няма ни кой да ми го тури, ни кой да ме нашамари. С кралицата много си приличаме, освен че обитаваме един квартал...Дарк Чайлд, възбуждаш ме, но Пачо - повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасни :Vishenka_05:

остави го да се вживява, тази вечер има поле за изява, DarkChild му се вързва

Ох, милият ми той, това, че си безличен и почти няма заблудена душа да ти прочете словоизлиянията - аз не съм виновен. Свикнал съм да се откроявам от плебса и не мога да се оплача от заслужено внимание към скромната ми величествена особа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен за съжаление няма ни кой да ми го тури, ни кой да ме нашамари.

 

Свикнал съм да се откроявам от плебса и не мога да се оплача от заслужено внимание към скромната ми величествена особа.

Противоречиш си малко. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам откъде имат толкова наглост феновете на вечният трилер - Галория, да обсъждат пеене и.музикални качества след като тяхната форма за кекс 10 години.пее всичко абсолютно еднакво и монотонно - балади, денсове, народно, чалга..

Ти ме кефиш обаче, един ден харесваш Калория, един ден не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо изненадващо.

 

Ти ме кефиш обаче, един ден харесваш Калория, един ден не.

Един ден ѝ се възхищава, на другия ѝ завижда :3fdb8960598fa63e:

 

Как искам да му видя изражението когато разбере, че Глория всъщност е неговата истинска майка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз в началото мислех че Преслава е циганка, и по начина на обличане и по всичко :D

Галена хич не ми харесваше до албума След 12, 100 пъти... тези Душата ми крещи, Вземи си дъх, Нищо общо хич не ми харесват.

А запомних я още когато беше Галя и тогава си мислех колко ефтин и тъп клип направила на "Можеш ли" в сравнение с този клип на Мая, които съм

го смятал за хубав клип :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...