Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стораро, Бамзе, Джошкун и други са си мангали.

Турци са Есил Дюран, Силвия Кацарова, Орхан Мурад, Йълдъз Ибрахимова, Ажда и Мустафа Чаушеви...

Сторарови не са ли помаци (побългарени турци или потурчени българи)? Същото не важи ли за Силвия Кацарова?

 

Не знаех, че Орхан Мурад е турчин, мислиш го също за цинго. А Йълдъз в момента си живеяе в Турция и мисля, че преподава дори, ако не се лъжа...

 

Не знам кой турчин, кой мангал, кой помак, но Есил ми е някъде супер високо като поведение и творчество, то си е до личност де, но винаги се е дистанцирала от джипси оргиите на колегите си, макар че със съмишленици вършее черноморските курорти, хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сторарови не са ли помаци (побългарени турци или потурчени българи)? Същото не важи ли за Силвия Кацарова?

 

Страшно невежество.

 

Помаците са българи-мюсюлмани. Не са турци или потурчени. Живеят в Родопите и на някои места в Западна Стара планина.

 

Какви помаци в Шумен? Или Добрич (Кацарова)? :mf_surrender:

 

А Орхан Мурад по каква причина го мислиш за циганин? Нито прилича на такъв, нито говори като циганин. На всичкото отгоре е от Кърджали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам един леко страничен, етнически по характер въпрос.

Тони Стораро и Фики цигани или турци са? Защото нещо ми мирише на гнило при тях. Гледайки бала и къната вечер на Фики са заобиколени само от роми - начело с изсмуканата Бони, която се е докарала на същинска вещица.

 

Нещо не движат с Есил Дюран, която си е баш туркиня. Друг е въпросът тя каква класа и стил има. Нещо ми е като сама диамант сред купчина фалшиви перли.

Цигански турци или турски цигани, не знам кое от двете. Но са измет, то им личи че са циганори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За турски цигани не сте ли чували?

Софиянци за нищо не са чували. Убеждавам се с всеки изминал ден. Нямат представа от нищо. Живеят си в своята столична люлинско-обелянска утопия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За аполоновият жрец - Фики Стораро - или хубаво или нищо. Фики и Тони са турци, циганка е Ломската парантия.

Това , което видях беше най-гнусното и мазно нещо - годежа..

По-голяма мангасарщина няма как да има ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сръбската прима Драгана Миркович, която повече от 30 години е на върха на музикалната сцена, идва в Банско, за да зарадва с песните си своите многобройни фенове.

 

Петъчната вечер е отредена за нейно величество гръцката музика. Един от най-популярните млади гръцки изпълнители – Стан, прави своя ексклузивен дебют на българска сцена. Освен своите горещи изпълнения, Стан е подготвил изненада за всички присъстващи – дуетно изпълнение със завърналата се с гръм и трясък от майчинство Галена. Една от най-стилните български поп-фолк певици е четвъртата звезда на „Банско Балкан Фест” 2017. Тя ще разгорещи атмосферата със своите изпълнения, сред които и очертаващия се като хит на лято 2017 - „#TheBo$$”.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И 10 пластични операции също.

напълно излишен коментар, очевидно е, че няма разлика от тогава и днес (освен в годините и кг).

Но няма проблем, карайте си с клишетата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направи си и ти бе, всеки има свободата да си прави каквото иска.

Не страдам от дисморфофобия.

 

напълно излишен коментар, очевидно е, че няма разлика от тогава и днес (освен в годините и кг).

Безпокоя се за зрението ти. Веднага си направи преглед!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно Галена има огромна разлика от преди 10 години и сега, но одобрявам!!! Преди приличаше на продавачка от Илиянци, а сега - на продавачка в Италиански бутик!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно Галена има огромна разлика от преди 10 години и сега, но одобрявам!!! Преди приличаше на продавачка от Илиянци, а сега - на продавачка в Италиански бутик!

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаме списание "Нов Фолк" отново :D

Защо говориш в множествено число?

 

За аполоновият жрец - Фики Стораро - или хубаво или нищо. Фики и Тони са турци, циганка е Ломската парантия.

Ломска е повече българка от тия, дето се срамят цигани да се нарекат.

 

За турски цигани не сте ли чували?

Сторарови не говорят добър турски дори.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че и Фики, и Тони не им идва добре турския, запъват се. Те не че на български им върви гладко мисълта, ама все пак ...

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...