Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

15 години след 2002... Десислава и Камелия отново са най-актуалните изпълнителки от 90-те. :Vishenka_05:

 

Наполовина е вярно ;) камелия е актуална, не че някога е спирала.

 

Не бих казал че припяването в/у песните на Азиска, поседнала и хрупаща пуканки е актуалност, ама карай

Link to comment
Сподели в други сайтове

А останалите 0,39? :gun_bandana:

Еми имах правописни грешки в първите задачи и на литературните въпроси бях писал глупости. Но в 7-ми клас имах 5,7 така че...Не че се хваля, но имам втора награда на национаен конкурс за,есе и стигнах до втори кръг на олимпиадата по Бел върху "Септември" на Гео Милв и не отидох, защото датата съвпадаше с курса ми по математика. Иначе на ДЗИ по Математика има 99,5/100 точки, ако тва ще те успокои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е несериозна поради което не само се размина с интервю , ами и не работи с няколко режисьора. На баша и пари дължеше.

 

Сега ще се повтори идиотията Кристиана-Джорджано, тоя път

Андреа и Сузанита.

 

Междодругото тая 14 - годишната съм я виждал на няколко пъти из Слънчев Бряг, имат един магазин за дрехи там до центъра.

Мега лигаво същество, ходеше до една позната да проси някакви фиби и шноли за коса, дето щяла да ги плати по-късно.

 

 

Андреа ми е безинтересна вече, сама се прецака.

Песен от Оцко - това ако не е Пей Сърце номер 352 пореден пък на. Отсега се сещам каква какафония ще падне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е една никаквица.

Иначе малко след като се появи клипа на ''Лоша'' кариерата и тръгна зле и почна едно масово надебеляване. Дали е случайност ?

Така става, когато човек се подиграва със святи неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа и Сузанита ще счупят аутотюна.

 

То вярно, че двете са лика-прилика :1000 (10):

 

Обикновено от такива нарочени фийч нищо не излиза, така че според мен им е сигурен флопа и на двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е една никаквица.

Иначе малко след като се появи клипа на ''Лоша'' кариерата и тръгна зле и почна едно масово надебеляване. Дали е случайност ?

Не е вярно имаше мегахитове и след "Лоша" - "Пробвай се", "Искам, искам", "Позови ме", "Звук", "Никой друг", "Няма да съм аз", "Пий едно от мене", "Най-добрата", "Секс за ден", "Пешън", "Полудей", "Вайтамин"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това иска да ви накара да вярвате дявола, но в края на краищата винаги губи, а блудницата вавилонска от Смядово ще бъде заточена в пъкъла, окачена на кука за езика си и ще крещи от ужас, докато змии и гущери пълзят из всяка нейна дупка.

Верно ли? :1000 (29):

5e_17b965.jpg

5e_17b967.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно това с кръста и "Лоша" - всички по онова време са разпъвани на кръст, Исус не е единственият, наказан по този начин, стотици за разпъвани по същия начин.

 

Иначе Андреа си е разпъвана по клипове - пънене , удължаване на крака, стесняване на сурата , страшно е.

По снимки и клипове няма нищо общо с реалноста. Тя затова избягва и интервютата . Баш дебела не е , но си се е ошишкала за сравнение с 2013 и назад.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

хе-хе, тука вече се изхвърли яко

 

Даже и така да е, Фатмагюл си остава далеч по-ячка, нищо че единствения топ в който влиза е този по форма. Топ форма е определено, даже топ-ка направо. Ахаххахахаххаахахахаххахаха .....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики ще отваря наргиле бар, но това не означава, че ще се отказва.

 

Да, между Син Сити и Женския пазар, на "Ботев". Стораро наргиле.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...