Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Противоречиш си малко. :3fdb8960598fa63e:

Не си противореча, защотото още не се е родил мъжа, отговарящ на всичките ми n ба брой критерии, който ще обичам и ще убива за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жестока!

 

''Пада звезда'' вече с 5 милиона гледания и към днешна дата е по-гледана от летните предложения на Анелия, Десислава и други. Песента не изригна с някакви жестоки първоначални гледания, но всяка седмица си прави между 250 и 350 хиляди гледания. Ако продължава така може спокойно да направи 7-8 милиона което не е никак зле. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясни са още 5 от видеата за „Попфолк клип 2017“

 

Факт е втората тримесечна класация на Signal.bg за попфолк клипове. Над 60 видеа участваха в "Попфолк клип - II тримесечие". Най-добрите видеа оформят топ 10, а първите 5 клипа продължават в годишната класация "Попфолк клип 2017".

 

ТОП 10:

01. Яница - Фуклата - 16 138 точки

02. Азис - Мотел - 15 426 точки

03. Мария - Червеният картон - 14 913 точки

04. Кали - Каква съм луда - 14 834 точки

05. Деси Слава - Гледай да не бъркаш - 14 628 точки

 

06. Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук - 14 325 точки

07. Емилия - Само мой - 14 033 точки

08. Анелия и Kyriacos Georgiou- Кажи ми - 13 621 точки

09. Галин - Мойта дама - 13 503 точки

10. Преслава - Пада звезда - 12 746 точки

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясни са още 5 от видеата за „Попфолк клип 2017“

 

Факт е втората тримесечна класация на Signal.bg за попфолк клипове. Над 60 видеа участваха в "Попфолк клип - II тримесечие". Най-добрите видеа оформят топ 10, а първите 5 клипа продължават в годишната класация "Попфолк клип 2017".

 

ТОП 10:

01. Яница - Фуклата - 16 138 точки

02. Азис - Мотел - 15 426 точки

03. Мария - Червеният картон - 14 913 точки

04. Кали - Каква съм луда - 14 834 точки

05. Деси Слава - Гледай да не бъркаш - 14 628 точки

 

06. Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук - 14 325 точки

07. Емилия - Само мой - 14 033 точки

08. Анелия и Kyriacos Georgiou- Кажи ми - 13 621 точки

09. Галин - Мойта дама - 13 503 точки

10. Преслава - Пада звезда - 12 746 точки

Мачкай, Яни! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгна и да открива концерти :D Иначе ето този стадион би трябвало да се напълни и да се притесняваме, ако не стане, а не такъв на който се боготворят "А аз ти казвам на майка ти п*тката" и "Всичките да го д*хате" :whistling:

 

817d510eef7a86be.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой тук беше казал, че Фики окончателно се е отказал от кариерата си на попфолк певец и ще се отдаде на семеен бизнес. Това сериозно ли е? Откъде е инфото?

 

Фики, Сенуж има още много чекии да избие на твоите клипове, а старите вече са му омръзнали. Не се отказвай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгна и да открива концерти :D Иначе ето този стадион би трябвало да се напълни и да се притесняваме, ако не стане, а не такъв на който се боготворят "А аз ти казвам на майка ти п*тката" и "Всичките да го д*хате" :whistling:

 

817d510eef7a86be.jpg

1. Това не е неин самостоятелен концерт, за да изтъкваш присъствието й като гвоздей на програмата.

2. "1.20" и "За най-еб*ивия боклук" не са по-стойностни от песните, които си изброил.

 

Хубаво нещо е фенството, но още по-хубаво е да се вкарва и малко мярка в него.

 

Рени е част от този жанр и също се води по тенденциите, така че предлагам да не я величаеш, сякаш твори рапсодии в момента.

 

По повод допитването й до феновете за клипиране на една от старите песни - странно решение, не мога да го определя като правилно или не. Хубаво е, че се сеща за стари песни. По-скоро "Уморих се", въпреки че аз лично бих предпочел "Не се страхувам", която не е спомената - доста по-тематична и смислена, макар че е създадена за приключването на един век, 20-ти, ама в случая може и да не се приема буквално. С един сюжетен клип ще е находчиво, защото песента е шедьовър. Бог знае какъв тъп клип по шалвари на плажа ще спретне на "Уморих се"... Защото минаха времената на "Горчиво и сладко", в които изпъкваше и с клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой тук беше казал, че Фики окончателно се е отказал от кариерата си на попфолк певец и ще се отдаде на семеен бизнес. Това сериозно ли е? Откъде е инфото?

 

Фики, Сенуж има още много чекии да избие на твоите клипове, а старите вече са му омръзнали. Не се отказвай!

Не завиждай, че на Фики члена е по-дълъг и дебел от твоя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти щото има откъде да знаеш и на двама ни какви са. :roll1:

Е, как няма да знам след като съм ги пробвал и двата - и поотделно, и едновременно!

Темата не е за монахини и куромразци, Хокстърчо

Откакто Фики не е пускал хит, има криза в музиката.

Всички очакваме титаничното ми завръщане!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой тук беше казал, че Фики окончателно се е отказал от кариерата си на попфолк певец и ще се отдаде на семеен бизнес. Това сериозно ли е? Откъде е инфото?

 

Фики, Сенуж има още много чекии да избие на твоите клипове, а старите вече са му омръзнали. Не се отказвай!

Имат заснет нов клип с Галена към баладата им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Това не е неин самостоятелен концерт, за да изтъкваш присъствието й като гвоздей на програмата.

2. "1.20" и "За най-еб*ивия боклук" не са по-стойностни от песните, които си изброил.

 

Хубаво нещо е фенството, но още по-хубаво е да се вкарва и малко мярка в него.

 

Рени е част от този жанр и също се води по тенденциите, така че предлагам да не я величаеш, сякаш твори рапсодии в момента.

 

По повод допитването й до феновете за клипиране на една от старите песни - странно решение, не мога да го определя като правилно или не. Хубаво е, че се сеща за стари песни. По-скоро "Уморих се", въпреки че аз лично бих предпочел "Не се страхувам", която не е спомената - доста по-тематична и смислена, макар че е създадена за приключването на един век, 20-ти, ама в случая може и да не се приема буквално. С един сюжетен клип ще е находчиво, защото песента е шедьовър. Бог знае какъв тъп клип по шалвари на плажа ще спретне на "Уморих се"... Защото минаха времената на "Горчиво и сладко", в които изпъкваше и с клипове.

 

1. Не съм казал, че е нейн концерт и къде видя, че я изтъквам? Казах, че ще открива и нормално да говоря само за нея, след като първо само на нея съм и фен, и второ само с това съм запознат.

2. "Най - е*бливия боклук"? Казва се "За най - красивия боклук", явно и теб са ти промили мозъка и си свикнал. И да, далеч по - стойностни са, особено последната. Първото, с което можеш да си отговориш на въпроса е, че във въпросните песни има цензура, а в тези на Рени не. Но ако решиш да вникнеш все пак в текста на новата и песен, ще разбереш, че се говори за една жена, даваща всичко от себе си за връзката, но бива мачкана и унижавана от половинката си, която му доставя удоволствие да я гледа как страда. И след толкова прошки, се съвзема и се пробужда силата, с която да му върне всичко, на което тя се е подлагала толкова време. Единствено думата "боклук" е по-провокативна, но умните хора знаят, че означава човек, който въпреки прекрасната му външност, не струва като човек - т.е. метафора. Предната е с по - комерсиален текст, но както сам каза има тенденции, които ако не следваш поне малко, изпадаш зад борда, а на нея това е професия все пак - и Гло е имала подобни неща, няма един с напълно чисто творчество. (Според мен до преди година това на Рени нямаше забележка, но вече и тя не е така като беше, но поне не е по нейно желание) И пак не е прекрачила границата, а е в ролята на една жена със самочувствие, която не позволява да е втората жена. Нищо общо с "п*тки" и мъжки членове, "духане", "оправяне" и "тъпкачи", та дори и псувни на английски, дори ти не си повярва.

Не я величая, но имам някакво право, защото от година време започна да прави по-лесно смилаеми за младежите текстове - едва след 18 години от старта и, през които няма и един такъв текст. А относно клипирането на една от песните, съм сигурен, че няма да прави видеоклип в истинския смисъл на думата, а видеоверсия, с която да припомни нереализирани песни и да им даде нов живот, като се чуят и от хора, които не ги знаят. И да, няма как да си позволи да прави клипове като "Горчиво и сладко" (Глория да не би да прави като "Крепост"?), тъй като освен себе си гледа и две деца и майка, парите за които ще изкара само от участията, които по ред причини не са много. Няма как и защото няма финансовото рамо на голяма музикална компания или "спонсор", както и нужната реклама от най - гледаната музикална телевизия и канал с толкова абонати. Тъй че е похвално, че все пак продължава да твори и не забравя верните си фенове. И ако възприемаш за величаене това, че казах, че благотворителен концерт, който тя открива би трябвало да е по - посетен от въпросния Пайнерски... Не би го открила с "1,20", защото самата тя не си ги харесва така, както стойностните си, видях че репетира с "Като птица".

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...