Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дано се е надъхала лелич, използва интереса от Гласът и да пръсне малко пайнерски дупета :1000 (29):

Ще пръсне ! За мен от Минута живот насам се е надъхала и има енергията.

Фен яко промотират клипа, дали ще я качат в канала им?

 

На тая Тереза песента е брутална, Оцко-боцко се е постсрал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ще пръсне ! За мен от Минута живот насам се е надъхала и има енергията.

Фен яко промотират клипа, дали ще я качат в канала им?

 

На тая Тереза песента е брутална, Оцко-боцко се е постсрал.

 

Дано,че то и Глория щеше да пръска. Май само дивана като гледам и деколтето :notworthy: :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минута живот си е супер, тая е в съвсем друга стилистика.

По ми е интересно за клипа, Кама рядко сменя режисьора, с Марков ще работи за сефте...

 

Кога трябва да излезе.. от промото ми звучи доста добре. Клипа сигурно ще е интересен, при Камелия е нормално да е нещо различно и добро. Дори на песни, които не са ми допадали съм харесвала клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото предполагам - другата седмица. Фен, като пуснат тийзър след седмица излиза клипа.

 

Марков понякога много се мотае, но винаги си върши работата перфектно. Аз много го харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По добре от тухлената стена и добрият стар приятел Дивана

 

Тази година почти няма стени, а барове властват с разноцветни лампички. А диван отдавна никой не беше използвал, така че Глория пак си е новаторка, а клипът й е МЕГА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минута живот си е супер, тая е в съвсем друга стилистика.

По ми е интересно за клипа, Кама рядко сменя режисьора, с Марков ще работи за сефте...

Иларионов е режисьор, Жоро Марков е само оператор на този клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас :mf_surrender:

Аз като ти казах, че ще е излагация - ти не ми вярваш, това впрочем не е ли същият бар от "За патрона", и Камелия ще видим жълта. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия няма да пусне евтинджос, на нея дори и буквално по-евтини клипове като "Добре дошла" и "Дай го двойно" са й на ниво. А и в случая ми се струва, че акцентът ще е повече върху песента, звучи като потенциална зарибявка.

Да не забравяме, че Люси има някои доста добри клипове през годините, ето този иновативен за времето си шедьовър на Кама е негов:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия няма да пусне евтинджос, на нея дори и буквално по-евтини клипове като "Добре дошла" и "Дай го двойно" са й на ниво. А и в случая ми се струва, че акцентът ще е повече върху песента, звучи като потенциална зарибявка.

Да не забравяме, че Люси има някои доста добри клипове във времето, ето този иновативен за времето си шедьовър на Кама е негов:

 

Май от тогава не е работила с него :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май от тогава не е работила с него :1000 (29):

Да, съсредоточи се повече върху Нанков, който действително й докара още по-високо ниво на продукцията и известно време никой не можеше да я достигне, чак при Андреа и Галена се промениха нещата. Но не мисля, че да се върне към Люси ще е кой знае какво сваляне на летвата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се наистина песента на Камелия да е добра, защото Деса ме разочарова с последната си песен. Не знам как певици на такова ниво си позволяват да пускат пълнежи. 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия 220К за ден и 600К за седмица, тотално флопна :mf_surrender:

Песента е ужасна, най-слабата на Емилия от 2011 насам. Наравно с бозата "Щом така го искаш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давайте повече шанс на изпълнителите. Емилия никога не е правила милионите си бързо, с изключение на "Калифорния" и "Обичай ме", въпреки което започна с над 200K, което показва голям интерес към нея. С времето парчето ще чукне поне 3-4 милиона, което като гледам вече е стандартна цифра за мини хитче, каквито са повечето песни напоследък. Засега си оставаме само с Moro Mou, 5,6,7,8 и Мотел в по-сериозната графа. Ужасяваща година за жанра, добре че Азис малко пораздвижи лятото, че иначе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Камелия ще избухне с хит. Тази жена не остарява! Глория също от по-старата генерация с годините става все по-красива. Невероятен ген и дисциплина имат двете.

Тази година наистина има голямо разнообразие откъм песни. Аз лично не спирам новата на Есил. Определено ми е любима от последните песни. Страхотни песни извадиха и Азис,Анелия + гръка, Карлос, Кали, Устата, Джена, Джордан,Коцето. Дори на Рени започна да ми харесва песента. Разнообразието го имаме и то при все повече изпълнители. Първите 3 месеци от годината беше трагедия. Само "Moro mou" продържавам да слушам всеки ден. На Емилия и Цеци Лудата глава също си я слушам често. Изпълнителите вече се усетиха, че единият ритъм писна на хората и сами взеха да разнообразяват,което е похвално.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...