Jump to content



Online: Азис - Мотел


Препоръчани коментари

Е не може всички да имат велики текстове, като на Глория. Особено през посшедните 10 години късат !!! :1000 (29):

Както виждаш Глория никъде не присъства в коментара ми, не знам какво се включи изобщо. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Явно вкусовете са ни различни, за мен някакви 2 асоциации на обзавеждането в хотелска стая с душевното състояние на човек не са нещо уникално и нечувано. Че чак се налагаше по интервютата Азис да прави анализи на текста си, ще речеш, че е Яворов и трбява препрочитане. :mf_surrender: Това с бурката е толкова българско... :1000 (29):

Даже преслушах на Ивана тази песен"Хотел", кажи речи за едно и също говорят.

 

Учудва ме коментарът ти.

Двата текста нямат нищо, ама абсолютно нищо общо. В единия се пее за греховете по мотелите (нали тук е мотел за бързо влюбени), в другия хотелът е използван като метафора за живота (и вип етаж да си наел временно тук пребиваваш).

 

Иначе песента на Азо е доста по-трудно смилаема от Хабиби, но не е по-лоша. Да видим ще бие ли рекордите на Криско с Базука.

Не смея да предричам успеха на песента, защото е много различна, но струва ми се с тази песен Азис затвърждава позицията си на НАЙ в българската музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно само аз не намирам за нормално да се пее за църкви и бебета, докато група мангали се поклащат ухилени, а отдолу върви някаква кръчмарска цигания... :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова я хвали тая песен в последното си интервю, чак си позволи да нарече текста "най-великия в българската музика" и да го сравни с шедьоврите на Дамян Дамянов... :mf_surrender: Първо, нищо не му се разбира от пеенето, аранжиментът е ужасен и цигански, оттам и текстът няма абсолютно никаква тежест. Общо взето никакъв синхрон между текст, музика, поведение, клип и т.н. :mf_surrender:

 

 

Сериозно ? :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Нищо особено, клипа ми беше интересен, но до там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми много повече от "Хабиби". Браво! Силно се надявам,че някога ще представи и високобюджетен клип. За звезда, каквато е той, заслужава да има в кариерата си и добри клипове.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва повече от "Хабиби". Азис се хвали прекалено много с текста, явно защото е негово дело и е още в еуфория от идеите и метафорите, които са включени.

Но няма как да сравняваш с Дамян Дамянов "така шибано днес се чувствам". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми много повече от "Хабиби". Браво! Силно се надявам,че някога ще представи и високобюджетен клип. За звезда, каквато е той, заслужава да има в кариерата си и добри клипове.

 

Всъщност Азис в годините 2002-2005 правеше невиждани и много скъпи за времето си клипове - малко певци дори от "Пайнер" имаха подобни. Когато тогава пускаха по Фен клипове като "Няма", "Но казвам ти стига", "Всеки път", "Как боли", "Целувай ме", "Никой не може", буквално се седеше пред телевизора с отворена уста.

 

Честит милион за 2 дни на Азис, на втория ден направи дори повече гледания. Песента е страхотна и заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Азис в годините 2002-2005 правеше невиждани и много скъпи за времето си клипове - малко певци дори от "Пайнер" имаха подобни. Когато тогава пускаха по Фен клипове като "Няма", "Но казвам ти стига", "Всеки път", "Как боли", "Целувай ме", "Никой не може", буквално се седеше пред телевизора с отворена уста.

 

Честит милион за 2 дни на Азис, втория ден направи дори повече гледания. Песента е страхотна и заслужава.

Не мисля, че реално са излизали скъпо тия клипове. Просто парадираше със състояние, което нямаше. Сега има средствата и се прави на скромен :D И аз не виждам смисъл да влага в скъпи клипове в тъпи песни, които мангалите и без това харесват!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че реално са излизали скъпо тия клипове. Просто парадираше със състояние, което нямаше. Сега има средствата и се прави на скромен :D И аз не виждам смисъл да влага в скъпи клипове в тъпи песни, които мангалите и без това харесват!

Тогава е печелил много и е влагал всичко във визията си. Пък и тогава продуцентите все още бяха истински продуценти и влагаха също. А Крум Крумов е вложил много в Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А между другото текстът на куплета няма грам връзка с този на припева, както и със самите отделни изречения. :mf_surrender:

 

Спри да пишеш едно и също.

Веднъж да коментираш с нешо от сора "Не ми харесва" - окей, ма 800 коментара вече почваш да дразниш. Дръж си възмущенията за себе си.

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спри да пишеш едно и също.

Веднъж да коментираш с нешо от сора "Не ми харесва" - окей, ма 800 коментара вече почваш да дразниш. Дръж си възмущенията за себе си.

Мога да коментирам и 1800 пъти. Особено вдъхновен съм от всеобщата възбуда, която цари тук за тази толкова прехвалена песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да коментирам и 1800 пъти. Особено вдъхновен съм от всеобщата възбуда, която цари тук за тази толкова прехвалена песен.

 

Дискутирай със себе си, не ни ангажирай със себе си, Васко.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива песни са изключително вредни, защото се представят като нещо качествено и дълбоко, а са връх на кръчмата и чалга простотията. Същата работа като цялото творчество на Слави Трифонов. Плюя в тази "песен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв беше рекорда на Криско?

 

Bazooka 2 466 342 views

Losh Ili Dobur 2 073 932 views

Dali Tova Lubov E 2 070 959 views

Na Egypt Faraona 1 986 191 views

Pey Sartse 1 853 839 views

S Drug Me Barkash 1 853 832 views

Habibi 1 780 811 views

Gotina & Luda 1 711 509 views

Moro Mou 1 562 868 views

I'm The Queen 1 543 773 views

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е втората песен след "Моро моу" тази година, която ми харесва. Браво на Азис, много приятно звучене - хем лятно и лежерно, хем кръчмарско. Текста е относително смислен и тематичен, клипа - и той, рискува с песен в умерено темпо и му се получи. Много приятна глътка свеж въздух след малоумщините в чалгата.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...