Jump to content



Online: Анелия & Kyriacos Georgiou - Кажи ми


Препоръчани коментари

Ми... нещо не ми харесва на първо слушане, дори не запомних нищо от песента, което да ме накара да си я пусна отново... Може с времето да ми хареса, не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много яко парче, Анчи пак набара хит. Няма спирачка обаче, сигурно и е 10 пореден хит.

Много е красива в клипа обаче, останаха ми очите.

Доста силни песни излязоха до момента. Браво:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, след няколко слушания се набива в главата, но да си призная... Ksafnika ми е доста по-ударна и приятна за слушане....

Относно гръцката версия, мисля че Анелия можеше да се постарае малко за изпяването. Не звучи добре в произношението.А не е трудно за българите да докарат гръцко произношение. Малко старание само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен. Българските части са перфектни, особено припевът е голямо избухване. Момчето ми е малко безлично, но става.

Иначе Анелия е някаква богиня, толкова красива скоро не е била във видео, излъчва някаква класа. Всички снимат на море, но и тук кадрите са прекрасни.

 

Като цяло жанрът възвръща позиции, последните 6 песни са много силни. Дано продължат така и останалите. До този момент Джена, Кали, Яница, Есил, Деси, сега и Анелия отличен 6.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра. Имала е и по-добри, но като цяло е машина за летни хитове. Може да са сезонни, но е супер последователна от години и много по на ниво от онези двете прехвалените, дето ги водят топ. При Анелия и Емилия почти няма слабо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предните ѝ летни хитове бяха истински тупалки. Тая песновка е на ниво Соня Немска... писна много Даниел Ганев.

Видеото е слабо като за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, след няколко слушания се набива в главата, но да си призная... Ksafnika ми е доста по-ударна и приятна за слушане....

Относно гръцката версия, мисля че Анелия можеше да се постарае малко за изпяването. Не звучи добре в произношението.А не е трудно за българите да докарат гръцко произношение. Малко старание само.

Именно. Не стига само да научиш текста, произношението и акцента също са много важни.

Не мисля, че песента е нещо особено. Всяка втора на Тони Стораро и Преслава е по този калъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майко мила, след толкова позитивни коментари и изказвания очаквах да припадна и да остана очарован - абсурд!

Най-слабия проект на Ени от много време насам.

Иначе в клипа е голяма сладурана.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо. Звучи гръцко, а се оказва на Ганев. Модерна версия на Скасе. Отдавна е немало подобно звучене на пазара. Виждам го като среден хит. Излишно припадаха на обед некой в очакване... Далеч от големите и хитове. Нека се развива на балканите. усеща се, че това търси от известно време. Но да бяха качили гръцката в гръцки канал. има 4-5 мн успешни лейбъла. От алчността на ПАйнер за стотинки от гледанията си спират развитието. Никакъв усет Митьо. Помисли си кокошарника за Ротан

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анче е набарала песен, такова звучене липсва в момента - типично гръцко.Песента си е правена за сезонен хит и няма претенция за нещо повече.

Кирякос идва малко дечко до нея, но пък като глас я допълва.Лагониси бийч е страхотно място, но съвсем не са успяли да покажат красотата му ..не разбирам, въпреки техниката с която вече се работи да направиш такива посредствени кадри.

Отделно не разбирам гръцката версия чий х** дири в канала на Планета? Не успяха ли да договорят лейбъла на дечкото и да се ротира в Гърция?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...