Jump to content



Online: Преслава - Пада звезда


Препоръчани коментари

  • Отговори 153
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Харесва ми песента ( Може много повече )

Клипа като за нея е добре.

Доволен съм от проекта, защото не съм очаквал нищо.

Нова мода ли е да се хейти Преслава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса. Доста е ретро, но в положителен смисъл. Само на някои моменти произнася като циганка.

Клипът е доста зле. Особено тия найлони за боклук, които играят ролята на вълни, са ми много смешни, а тя самата е грозна в бялата рокля. С другата визия е добре, но ми прилича на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки се чуди защо хейтим толкова проекта, но ако беше на Джулия или Лорена щяхме да сме ок. Просто в световен мащаб няма изпълнител, който да е в топ 5 и да си позволява подобна посредствена продукция всеки път.

Галена подобна песен би оставила или за коледната програма или изобщо не би я пуснала... Преслава дори в най силните си години не знаеше какво да клипира. Едни от най големите и хитове си останаха без клипове - Нямаш сърце, Горчиви спомени,Моето слабо място, Водка с утеха.

След като през 2016 имаш 3 провала и един хит, подобна рабта през пръсти намеква, че вече не и се занимава... Дали заради награди.Дали заради скандали.Дали заради мъже и кокаини...

 

за 12 часа:

133 611 показвания

5 379 likes

КОМЕНТАРИ 459

 

 

Започна много силно първите 5 часа, но дотам... В следващите 6 часа е мъртвило... Към 200к все пак очаквам... Една балада направи първите 24 часа 300 ка гледаия и 11ка лайка... Ако има някой, който не усеща спада при Преслава последната година, или масовия негативизъм към особата и, значи наистина няма добри наблюдения.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен видеото страшно ми хареса, много силно, като за нея пък направо е невероятно. Иначе текстът ми е проблем, няма избухване на припева и пее все едно и също няколко години. Трябва да се постарае повече, ако иска да връща позиции. Къде отидоха силните текстове като "Моят нов любовник" и изобщо всички експерименти с теми, може да е бързо парче, да е с драматичен текст, но да пречупи всичко през друга призма. Честно казано това със звездата е супер идея и го позволяваше, но за съжаление не е развито и пак чувам псуване, нейните си неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък само нещо ще кажа, феновете й сами сте си виновни. Вие не търсите различното от нея и каквото и да пусне, на вас ви харесва, сори ама не! С тази песен няма да може да се конкурира с Галена, Анелия,Деси итн...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спадът и интересът обаче е в youtube и тук, но масово и особено по участия Преслава е в топ 3 по пълнене на клубове и дискотеки. Просто е такава гъчканица при всяка нейна изява, хората наистина не ги интересува плейбека или липсата на голям хит и предовлно избухват. Само й вижте клипчетата и снимките в Instagram. Тя си има дискографията, песните на други колеги :D и така... Така че според мен това я заслепява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква изненада - Преслава пуска нов проект и тук както винаги критикувана на макс. Донякъде разбирам повечето потребители защото не е лесно години наред (изключвам последните) да мачка техните любимки и да ги комплексира с клипове за 2,50лв с ДДС, без 300 опереции и без ПИАР.

Песента е типична поп-фолк песен която напомня на златните години на този стил. Ако някоя друга я беше пуснала щеше да е мноого добра, но нали е Преслава значи не става, но тя да беше пуснала ''Moro mou'' или ''Дай ми още'' тук пак щеше да бъде изкарана изтъркана, пята, скучна, тъпа и други.

Текста не е зле, но куплетите ми харесват повече от клипа.

Години наред Преслава се критикуваше заради клиповете - ''Снима само в дискотеки'' , ''Пак чаша - запазена нейна марка''. От ''Пиши го неуспешно'' виждаме някакъв прогрес, но винаги ще се хванете за нещо. Окей, тва с найлоните е тъпо, но клипа в никакъв случай не е по-слаб от 90% на продукцията в Пайнер. Разбира се клиповете на Теди Александрова са много по-яки.

Смешно е да очаквате някакъв клип от Преслава на ниво Галена след като ПЕРФЕКТНО СЕ ЗНАЕ, че това не и е силна част. Има хора на които им отива да се чекнат с часове, но повечето хора не обикнаха Преслава заради клиповете си. ;)

Аз лично виждам голям проспер в тази сфера и може би скоро ще представи някакъв още по-добър клип.

 

Очаквам песента да стане хит за няколко месеца както 99% от песните след 2010. Успех на проекта. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква изненада - Преслава пуска нов проект и тук както винаги критикувана на макс. Донякъде разбирам повечето потребители защото не е лесно години наред (изключвам последните) да мачка техните любимки и да ги комплексира с клипове за 2,50лв с ДДС, без 300 опереции и без ПИАР.

Песента е типична поп-фолк песен която напомня на златните години на този стил. Ако някоя друга я беше пуснала щеше да е мноого добра, но нали е Преслава значи не става, но тя да беше пуснала ''Moro mou'' или ''Дай ми още'' тук пак щеше да бъде изкарана изтъркана, пята, скучна, тъпа и други.

Текста не е зле, но куплетите ми харесват повече от клипа.

Години наред Преслава се критикуваше заради клиповете - ''Снима само в дискотеки'' , ''Пак чаша - запазена нейна марка''. От ''Пиши го неуспешно'' виждаме някакъв прогрес, но винаги ще се хванете за нещо. Окей, тва с найлоните е тъпо, но клипа в никакъв случай не е по-слаб от 90% на продукцията в Пайнер. Разбира се клиповете на Теди Александрова са много по-яки.

Смешно е да очаквате някакъв клип от Преслава на ниво Галена след като ПЕРФЕКТНО СЕ ЗНАЕ, че това не и е силна част. Има хора на които им отива да се чекнат с часове, но повечето хора не обикнаха Преслава заради клиповете си. ;)

Аз лично виждам голям проспер в тази сфера и може би скоро ще представи някакъв още по-добър клип.

 

Очаквам песента да стане хит за няколко месеца както 99% от песните след 2010. Успех на проекта. ;)

Обичам те

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква изненада - Преслава пуска нов проект и тук както винаги критикувана на макс. Донякъде разбирам повечето потребители защото не е лесно години наред (изключвам последните) да мачка техните любимки и да ги комплексира с клипове за 2,50лв с ДДС, без 300 опереции и без ПИАР.

Песента е типична поп-фолк песен която напомня на златните години на този стил. Ако някоя друга я беше пуснала щеше да е мноого добра, но нали е Преслава значи не става, но тя да беше пуснала ''Moro mou'' или ''Дай ми още'' тук пак щеше да бъде изкарана изтъркана, пята, скучна, тъпа и други.

Текста не е зле, но куплетите ми харесват повече от клипа.

Години наред Преслава се критикуваше заради клиповете - ''Снима само в дискотеки'' , ''Пак чаша - запазена нейна марка''. От ''Пиши го неуспешно'' виждаме някакъв прогрес, но винаги ще се хванете за нещо. Окей, тва с найлоните е тъпо, но клипа в никакъв случай не е по-слаб от 90% на продукцията в Пайнер. Разбира се клиповете на Теди Александрова са много по-яки.

Смешно е да очаквате някакъв клип от Преслава на ниво Галена след като ПЕРФЕКТНО СЕ ЗНАЕ, че това не и е силна част. Има хора на които им отива да се чекнат с часове, но повечето хора не обикнаха Преслава заради клиповете си. ;)

Аз лично виждам голям проспер в тази сфера и може би скоро ще представи някакъв още по-добър клип.

 

Очаквам песента да стане хит за няколко месеца както 99% от песните след 2010. Успех на проекта. ;)

Напълно заставам зад мнението ти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става за слушане, ще се завърти по дискотеките, щото е Преслава, но ако някой друг я пееше нямаше да се забележи, защото е нула, и аз не бих също, ако не я пееше горепосочената, коята хич не се опитва да разнообрази поне малко. Може да й отбележим, че откъм клип има прогрес, въпреки гафовете в Пада звезда, но за нея е добре като цяло.

 

М/у другото, май се е примирила, че вече не е Топ :1000 (30): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква изненада - Преслава пуска нов проект и тук както винаги критикувана на макс. Донякъде разбирам повечето потребители защото не е лесно години наред (изключвам последните) да мачка техните любимки и да ги комплексира с клипове за 2,50лв с ДДС, без 300 опереции и без ПИАР.

Песента е типична поп-фолк песен която напомня на златните години на този стил. Ако някоя друга я беше пуснала щеше да е мноого добра, но нали е Преслава значи не става, но тя да беше пуснала ''Moro mou'' или ''Дай ми още'' тук пак щеше да бъде изкарана изтъркана, пята, скучна, тъпа и други.

Текста не е зле, но куплетите ми харесват повече от клипа.

Години наред Преслава се критикуваше заради клиповете - ''Снима само в дискотеки'' , ''Пак чаша - запазена нейна марка''. От ''Пиши го неуспешно'' виждаме някакъв прогрес, но винаги ще се хванете за нещо. Окей, тва с найлоните е тъпо, но клипа в никакъв случай не е по-слаб от 90% на продукцията в Пайнер. Разбира се клиповете на Теди Александрова са много по-яки.

Смешно е да очаквате някакъв клип от Преслава на ниво Галена след като ПЕРФЕКТНО СЕ ЗНАЕ, че това не и е силна част. Има хора на които им отива да се чекнат с часове, но повечето хора не обикнаха Преслава заради клиповете си. ;)

Аз лично виждам голям проспер в тази сфера и може би скоро ще представи някакъв още по-добър клип.

 

Очаквам песента да стане хит за няколко месеца както 99% от песните след 2010. Успех на проекта. ;)

 

Смешно е, че има претенции за най-успялата и великата. Вирнала нос до небето, а клиповете да са и потрес. Или търкаляйки в чували за БОКЛУК! Или просто застанала на някакъв диван (а се говори все за Глория, как и били такива, макар там дори да има по-голямо разчупване). Ето това е смешното. Не е изобщо от бедните. И може да си позволи да даде някой лев в повече да и направят едни вълни, а не да се излага с найлони. Не е прохождаща в бизнеса певица, та да не може да си го позволи. Като е толкова стисната и алчна, да идат на морето да го направят този номер. Една Емануела преди 10 години седеше на 1 сал в морето. Ама що? Като може да сложим найлоните и туй е. И това ви се вижда на повечето окей и чак за похвала. Просто за обикновения зрител е толкова нелепо и комично отстрани как се въргаля в тея чували. Песента не е нещо УАУ, но не е лоша със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно наистина защо не са включили тематичните кадри със звездата, а само 2 визии. Видеото наистина е смешно с тия чували, но поне според мен песента компенсира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Преслава на такива бози ви е свикнала, че в този проект видяхте шедьовър. на вас не ви е важно дали е добър проекта, а дали ще прави гледания и ще влезе в дискотеките... Последните 2 години съотношението на хитовете спрямо песните,които вади е 50/50 . Това е зле за толкова популярен изпълнител...

 

 

 

А като не обича да се снимка, което е лъжа според мен... Просто да извди 20 бона за клип и да не участва в него. В световен мащаб отнеколко години върви подобна тенденция. нека направи нещо качествено, пък ако ще да се снима...

 

 

А само обложката на Пада звезда ли е ретушата с истински океан или има некви кадри? Освен, че е прост самия клип е фул с непростими за монтажиста грешки... Да бяха анимирали чувалите с истински океан. Нито е невъзможно.

Този клип е сниман в мазата нали?

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 7К лайка, колкото направи Галена с "Мама Ураган", доказано Преси пак размаза с хит, без фючеринги, без стерилни балади. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но на мен ми напомня на "Червена точка".

Лежерна, някаква... нито си е давала зор за песента, нито за клипа, но се е получило достатъчно добре. Кефи ме как прави каквото си иска, без да й пука какво й е ниско нивото, ххаха. Сигурно Юнона и Милица биха се смутили от тия чували за смет да се мандахерцат около баджаците й, обковани в тенекия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е толкова стисната и алчна, да идат на морето да го направят този номер.

 

А бензина ти ли ще платиш? Хайде, Добрич е близо, може да ги приюти мама и да спестят от хотел, но дневни, ядене, пиене? Кой? :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...