Jump to content

Плачете ли?


Препоръчани коментари

До каква степен сте емоционални, има ли нещо, което да ви разплаче? Кога последно плакахте? За какво?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това? Не разбирам това понятие "плач"

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и от тъга и от гняв!

Последно за котката ми Памела, преди това за вуйчо ми, края на август за гълъбите ми. Общо взето си поплаквам, но човек не може да ме нарани. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много често. И то не защото съм някакъв лигльо. Просто съм емоционален и съм на мнение, че когато човек изпитва някаква емоция, е редно да я изкарва навън, а не да я задържа в себе си или да се прави на мощен и непробиваем винаги. По принцип съм корав като човек, чужди са ми всякакви депресии и залитания в зависимости или подобни работи, но просто си изразявам емоциите без остатък и си ми личат. За плаченето - при успех, когато съм неразбран или като се сетя за някой починал близък... Редовно и музика и филми ме разчувстват. И супер силно харесвам и подкрепям емоционалните и сърцати хора. С дебили трудно се спогаждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много често. И то не защото съм някакъв лигльо. Просто съм емоционален и съм на мнение, че когато човек изпитва някаква емоция, е редно да я изкарва навън, а не да я задържа в себе си или да се прави на мощен и непробиваем винаги. По принцип съм корав като човек, чужди са ми всякакви депресии и залитания в зависимости или подобни работи, но просто си изразявам емоциите без остатък и си ми личат. За плаченето - при успех, когато съм неразбран или като се сетя за някой починал близък... Редовно и музика и филми ме разчувстват. И супер силно харесвам и подкрепям емоционалните и сърцати хора. С дебили трудно се спогаждам.

+150

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много често. И то не защото съм някакъв лигльо. Просто съм емоционален и съм на мнение, че когато човек изпитва някаква емоция, е редно да я изкарва навън, а не да я задържа в себе си или да се прави на мощен и непробиваем винаги. По принцип съм корав като човек, чужди са ми всякакви депресии и залитания в зависимости или подобни работи, но просто си изразявам емоциите без остатък и си ми личат. За плаченето - при успех, когато съм неразбран или като се сетя за някой починал близък... Редовно и музика и филми ме разчувстват. И супер силно харесвам и подкрепям емоционалните и сърцати хора. С дебили трудно се спогаждам.

С мен лесно се разбираш, нищо че съм дебил! Впрочем ти беше последният, който ме разплака истински :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни тв новини ме разплакват... Под твърдата черупка, поглед и черни одежди, има емоционална личност.

Филм или песен също могат. Дума. Прегръдка.

 

Последния път беше снощи. Щерката замина на ваканция с баща си и ми каза, че много ще й липсвам и ще мислела за мен. Да съм й напръскала любимия плюшен Мики с моя парфюм, да носи аромата ми със себе си и да спи с него. О, боже...

 

Изглеждам твърда и студена, преминах през доста тежки ситуации в живота си, научих се да крия емоция. Но да я спирам не успях да се науча...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С мен лесно се разбираш, нищо че съм дебил! Впрочем ти беше последният, който ме разплака истински :) )

Не мисля, че си дебил. Аз съм ти казвал какво не одобрявам и съжалявам, че съм те разстроил така онзи път - не съм целял това. Ще се радвам, ако мнението ми тежи поне малко за теб, защото може да сме във форум, но аз не гледам на хората така, а гледам от когото каквото мога да науча и съответно и аз да помогна на някого. За това сме хора, певиците са ми последна грижа.

 

Едни тв новини ме разплакват... Под твърдата черупка, поглед и черни одежди, има емоционална личност.

Филм или песен също могат. Дума. Прегръдка.

 

Последния път беше снощи. Щерката замина на ваканция с баща си и ми каза, че много ще й липсвам и ще мислела за мен. Да съм й напръскала любимия плюшен Мики с моя парфюм, да носи аромата ми със себе си и да спи с него. О, боже...

 

Изглеждам твърда и студена, преминах през доста тежки ситуации в живота си, научих се да крия емоция. Но да я спирам не успях да се науча...

Кака е номер 1. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните 7 години съм плакал точно 2 пъти. А толкова сбогувания и моменти, и тъжни, и щастливи съм имал, особено в последната половин година, човек би си помислил, че бих показал малко повече емоция. Ама не. Просто не мога да се разплача и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много често. И то не защото съм някакъв лигльо. Просто съм емоционален и съм на мнение, че когато човек изпитва някаква емоция, е редно да я изкарва навън, а не да я задържа в себе си или да се прави на мощен и непробиваем винаги. По принцип съм корав като човек, чужди са ми всякакви депресии и залитания в зависимости или подобни работи, но просто си изразявам емоциите без остатък и си ми личат. За плаченето - при успех, когато съм неразбран или като се сетя за някой починал близък... Редовно и музика и филми ме разчувстват. И супер силно харесвам и подкрепям емоционалните и сърцати хора. С дебили трудно се спогаждам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сериозни неща много рядко плача. Но на филми, песни, клипове, РЕКЛАМИ - често ми се насълзяват очите или директно си поплаквам. Много е нелепо и дори не говорим за тъжни неща.

Ето пример за последното нещо, на което се разчувствах:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сериозни неща много рядко плача. Но на филми, песни, клипове, РЕКЛАМИ - често ми се насълзяват очите или директно си поплаквам. Много е нелепо и дори не говорим за тъжни неща.

Ето пример за последното нещо, на което се разчувствах:

 

 

На реклами защо?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На реклами защо?

Е не на всяка реклама, но ми се е случвало :1000 (29): Особено ако са някакви против тютюнопушенето, наркотиците и т.н. и са малко по-драматични, преосмислям живота си и се терзая. :1000 (24): Не рева на рекламите с Леля Мария :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не на всяка реклама, но ми се е случвало :1000 (29): Особено ако са някакви против тютюнопушенето, наркотиците и т.н. и са малко по-драматични, преосмислям живота си и се терзая. :1000 (24): Не рева на рекламите с Леля Мария :1000 (29):

 

А аз си мислех, че съм емоционална :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...