Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емануела е пръснала с бисери в Открит микрофон. :1000 (29):

 

Определено! Като вземем и факта, че във втората част е адски неадекватна и изобщо остави в мен впечатление, че си няма и понятие от музика и какво се случва в жанра и извън него. Това обяснява и пускането и на песен след песен - която стане. "И разбира се, че пея винаги на живо, но няма как след 5-6 участия всичко да е на живо, но си пея". :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: Ми не взимай 5-6 участия за да си пълниш гушата за сметка на качеството и феновете ти. Показателно е колко и пука за това! Парите отново преди всичко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя от двете е права всъщност, някъде и аз четох, че значело нещо, но не съм запознат! Ако е вярно, значи е измислила нещо което вече е било измислено. :D Кралица! :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Тя така и песните ги измисля и после се оказва, че вече са измислени от някой. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела:

Винаги се снимам и не пея на плейбек ( за участията )

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Тя като Преслава - даже и хората не поглежда. :3fdb8960598fa63e: Плейбека и бегом към стаичката - там е интересното. :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

 

Ама да започнат да изискват живо пеене и тогава ще ги питам повечето от "гига звездите", ще ходят само няколко изпълнителя и адекватно ще изкарват парите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе, Камелия няма ли да пусне нещо преди края на предаването!? То финалът е след дни...

 

Камелия не работи по "пайнерски" график. Тя не работи и по "фенският" график, на популацията тук. Всъщност, тя никога не е работила по тези графици. Тя е единствената, на която Шефа е казал, че предложените албуми не стават и категорично е опровергала този смешник, като 1 от албумите е станал "платинен", а други 2 са нарочно, преднамерено и съзнателно укрити "златни", за да станат Глория и Деса "Певици на годината". Това се знае от много години, тя го е споделяла в една дузина интервюта и никой, никога не спомена нищо, за да я обори, заклейми или разобличи. Нпротив, всички гузно мълчаха като п*тки, защото знаят какво са направили.

 

 

”Залеза и зората”, ”Защо повярвах”, ”Огън момиче” и ”Къде си ти” са авторски.

 

Не се занимавай с поредният "десов", който никога не се опинтересува какво издават колегите и защо са успешни. Причината - гледаше си само градинката на Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джини: Туроваве не означава нищо, хрумна ми в студиото.

 

Кралицата се срамува, че пее на цигански. :roll1:

 

Отвратително същество. Долен човек. Галена до нея е като Далай Лама.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не работи по "пайнерски" график. Тя не работи и по "фенският" график, на популацията тук. Всъщност, тя никога не е работила по тези графици. Тя е единствената, на която Шефа е казал, че предложените албуми не стават и категорично е опровергала този смешник, като 1 от албумите е станал "платинен", а други 2 са нарочно, преднамерено и съзнателно укрити "златни", за да станат Глория и Деса "Певици на годината". Това се знае от много години, тя го е споделяла в една дузина интервюта и никой, никога не спомена нищо, за да я обори, заклейми или разобличи. Нпротив, всички гузно мълчаха като п*тки, защото знаят какво са направили.

Не се занимавай с поредният "десов", който никога не се опинтересува какво издават колегите и защо са успешни. Причината - гледаше си само градинката на Деса.

 

Интересно дали все още може да изкара нещо силно и запомнящо се Камелия. Такова, че да затвори устите на всички. Да си направи хит сама извън Пайнер, тогава ще я призная. Както ДесиСлава правеше с авторска музика след като си тръгна от Пайнер, а тогава е била и на 25-6 години.

 

Иначе съм гледал в повечко градинки, не само в десовата :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И само да добавя - според мен ДесиСлава ще изкара супер якия летен хит самостоятелно и ще смаже всички.

Кога ще излиза?

Скерлев е режисьор..

Предполагам до 1 или 2 седмици максимум

От сега знам, че ще падне голямо разпъване... :1000 (29):

П.С. Не знам за Десислава дали ще смаже всички, но Анелия ще мачка яко.. песента е много яка ( класи над ИзведнъШ и прилича на един голям хит от 201? година )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скерлев е режисьор..

Предполагам до 1 или 2 седмици максимум

От сега знам, че ще падне голямо разпъване... :1000 (29):

П.С. Не знам за Десислава дали ще смаже всички, но Анелия ще мачка яко.. песента е много яка ( класи над ИзведнъШ и прилича на един голям хит от 201? година )

 

Той кои клипове е правил този :D Май не го бива много, или ? Някой от послените на ДесиСлава правил ли е?

ХАхахах, даа, пак ще е с 130 см крака и още 50 см отгоре :D

Иначе Анелия в последно време мачка наред. Тя е най-силното име в момента в Пайнер, дори прехваленото Галче издуха ми се струва.

Ти слушал лиси я новата песен? Кога ще излиза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Кама не работела по Пайнерски модел.Просто Кама знае ,че хит не може да направи и не е интересна на младата аудитория и затова не се хаби.Къде е хита и след Пайнер не разбрах....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джини: Туроваве не означава нищо, хрумна ми в студиото.

 

Кралицата се срамува, че пее на цигански. :roll1:

то така случайно се случва циганската част да е свързана с българският текст.

Също така Джаси не живее в циганската махала :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той кои клипове е правил този :D Май не го бива много, или ? Някой от послените на ДесиСлава правил ли е?

ХАхахах, даа, пак ще е с 130 см крака и още 50 см отгоре :D

Иначе Анелия в последно време мачка наред. Тя е най-силното име в момента в Пайнер, дори прехваленото Галче издуха ми се струва.

Ти слушал лиси я новата песен? Кога ще излиза?

Скерлев е реж. на Отново се родих и Смени паролата си.

Поне няма да чакаме много хахах

 

Анелия кога излизаааа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...