Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Алисия е дала интервю за вестник "Уикенд" и според blife.bg е казала, че връзката й с Бирмата е приключила и според нея е била грешка.

 

Значи Бирмата е на лов за нова фолк певица. Марче?

Марче се наеба с него до като беше с Гущера. Алсися ги хвана и всички се разделиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че много от гледанията от чужбина не са от чужденци, а от българи зад граница.

 

Да, това е съвсем нормално. Какъв е проблема, че има гледания от чужбина и няма смисъл от чак такова делене.

Гледанията са факт и е по-важно да не са купени, а не от коя държава са. Аз се радвам, че Азис е обичан в Турция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, Алисия е невероятна! Мачка с гледания от Ирак (над милион!), Египет, Саудитска Арабия, Алжир, Мароко, Сирия, Судан, Йордания, Йемен... Сигурно войниците на Ислямска държава, като празнуват след успешна битка, си пускат "Не пропусна", а като влизат по къщите да плячкосват, то е под звуците на "Мой"... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, Алисия е невероятна! Мачка с гледания от Ирак (над милион!), Египет, Саудитска Арабия, Алжир, Мароко, Сирия, Судан, Йордания, Йемен... Сигурно войниците на Ислямска държава, като празнуват след успешна битка, си пускат "Не пропусна", а като влизат по къщите да плячкосват, то е под звуците на "Мой"... :helpsmilie:

Хаха, как излизат лисичките наяве. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че много от гледанията от чужбина не са от чужденци, а от българи зад граница.

Ти ся що им разбиваш илюзиите на хората..?!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До довечера или максимум през нощта "Инстаграма му спря" ще направи милион :Vishenka_05:

 

Няма човек, когото съм питал, който да не се кефи на тая песен. Джена наистина много нацели. В 4-тия ден май ще падне вече под 200к, но ще е доста близо до тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна!

Много по яка от Джена.

Ай на бас, че оная тежи повече...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До довечера или максимум през нощта "Инстаграма му спря" ще направи милион :Vishenka_05:

Между другото, тая що верно му е спряла инстаграма? Т'ва за хвалба ли е?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, Преси с флопове и разочаронания, пак оглавява класации - истински кумир за подражание! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси и Анелия мачкат в класацията на Сигнал,а други обявявани за "Хабиби 2" потъват надолу :3fdb8960598fa63e:

Щото пък "Хабиби" се задържа много в тази класация.. :whistling:

Да ви имам примерите за "потъвания" за песен като Moro mou, която се доказа като мегахит навсякъде и спечели 7 пъти в този сайт (с тримесечната).

А други, които още не са се доказали дори като сезонен хит били "мачкали" :roll1: И нямам предвид Анелия.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Марче се наеба с него до като беше с Гущера. Алсися ги хвана и всички се разделиха.

Не знаех кои са тия. Видях.

Ще каже човек, че за Брад Пит и Джони Деп говорите...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех кои са тия. Видях.

Ще каже човек, че за Брад Пит и Джони Деп говорите...

:hahaha: :roll1:

Аз им се чудя как са се оплели като свински черва - 10 певици и моделки си менкат 2-3 мъже, и не се знае коя с кого е последно. Адски гнусно е това.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:hahaha: :roll1:

Аз им се чудя как са се оплели като свински черва - 10 певици и моделки си менкат 2-3 мъже, и не се знае коя с кого е последно. Адски гнусно е това.

Ми да де! Като сложиш и Диневия, ше кажеш, че за модели се бият пък тия. Що за вкусове!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Yanitsa добави нова снимка към албума: Фотосесия 2017.

преди 6 мин. ·

Очаквайте "Фуклата" днес с премиера в официалния канал на ТВ Планета в youtube - Planeta Official в 18:00h!

B) B) B)

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...