Jump to content



Online: Анелия - Unutamam


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 78
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма лошо да опита да пробие в Турция с тази песен. Не звучи и лошо с този текст.

НО държавата ни е толкова потурчена в момента и толкова е изстрадала от турците в миналото, че е просто нелепо една от най-обичаните български певици да пее на турски. Така или иначе българите въртят гъзове на маанетата, поне Анелия можеше да си спести това. Но в последно време се е кръчмаризирала доста. Представяте ли си поп дивата от 2003 Анелия да изпее нещо такова? Как само се променят времената и хората. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази версия ми е по-отпускаща за мен... не знам защо :D Може би защото знам турски и ме кефи езика... но все пак много добре се е получило, че и клипът е заснет повторно.

 

PS: Някой има ли си представа дали щеше да има и още една версия? Не знам защо имам такъв спомен, че щеше и на трети език да пуска, но е много да греша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

PS: Някой има ли си представа дали щеше да има и още една версия? Не знам защо имам такъв спомен, че щеше и на трети език да пуска, но е много да греша.

Има я и на албански, но не знам дали ще я пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не почнете да правите разлика от Византия и Турция... Турция в момента е много напреднала страна, масово ходите по ол инклузивите им и сега ви пречи езика. Правете разлика от циганите и турците. Аз не харесвам езика, филмите им понеже самия език ми е дразнещ, същото е и с немския но това не значи че трябва да я плюя за избора и. А и пазара там е по-печеливш от нашия така че правилно се е ориентирала

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същото е и с Германски, Френски и т.н. всеки има правото да пее на какъвто си език иска! Харесва и езика - пее на него. При това доста правилно, поздравления за което. На мен ми харесва.

Германски език, викаш... :D

 

 

Ана май верно ще се окаже със смесена кръв, хаха. Каквато и да е, заради каквото и да го е направила, евалата, че хич не й пука. Получава й се да пее на турси, така че... що па да не си хване някой резак и да не стане балканска звезда. Заслужава го, хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Германски език, викаш... :D

Ана май верно ще се окаже със смесена кръв, хаха. Каквато и да е, заради каквото и да го е направила, евалата, че хич не й пука. Получава й се да пее на турси, така че... що па да не си хване някой резак и да не стане балканска звезда. Заслужава го, хаха

Че тя не си ли е хванала вече?

Много е консервативна, щом предпочита обикновен шпек пред обрязан. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е трепач и на турски, даже май ме кефи повече, но може защото е още нова, незнам. Браво за куража да пее на турски, Турция е сериозен пазар, пожелавам успех, песента заслужава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не почнете да правите разлика от Византия и Турция... Турция в момента е много напреднала страна, масово ходите по ол инклузивите им и сега ви пречи езика. Правете разлика от циганите и турците. Аз не харесвам езика, филмите им понеже самия език ми е дразнещ, същото е и с немския но това не значи че трябва да я плюя за избора и. А и пазара там е по-печеливш от нашия така че правилно се е ориентирала

Това с Византия и Турция по какъв повод го казваш?

 

Изпитвам органическа непоносимост към турския език, но песента е много споучлива. Не бих я слушала, но й пожелавам успех.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aaa изчака да мине вчерашния ден и го пусна.

Може би беше много наложително да е сега февруари, а не март наприемр.

На трети март викаш... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми харесва. Много грубо произношение. За първи път чувам такова твърдо "р" в турския... И не ми звучи добре тоя текст, наблъскан е. А в Турция няма как да стане хит песен в такъв стил. Най-много сред изселниците да се хареса, но според мен дори и те ще предпочетат българската версия - те обичат песни на български език, включително народните.

Българската версия и песента с Гринго са по-сполучливи. :D ще си слушам "Дай ми още". :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесвам това, че Анелия се потурчи, но няма как да отрека, че "Дай ми още" е любимата ми песен за зимата!

 

Харесва ми и тази версия, не мисля, че ще има някакъв успех, но явно си е направила кефа.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...