Jump to content


Online: Кали и Илиян - Мафия


Препоръчани коментари

А синджира му китайскиии :roll1:

 

Все още нямам мнение за песента. Клипа бива, придава лятно настроение.

 

1:30 - Преси :Vishenka_05:

На другите ги харесва, нея как я мина и замина :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина песничка, но дотам. На Кали самостоятелните песни са си най, на Илиян дуета с Алисия му се е получил по-добре.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича на последната на Юнона, само че много по-ниско ниво, цигания до шия. Тая мангалка се е овъртяла в такива калчища, че не виждам да излезе от тях.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова са зациклили. Песента като мелодия прилича на 10 други. Да се чудиш песен на Александрова ли е или пък е Нито минута... Клип - 2лева... 3минути да гледаш зърната и шкембето на Илиян.. Боза...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е взаимствано от Ломска, просто Павлов има само един инструментал и всички са "под ножа" - човека втора година върти едно и също, Оцко поне разнообразяваше с вокали , а и звука е друг при него, това тук е голямо нищо. Павлов може да докара и най-пеещата до бездарие, ужасен е... той вместо да ги прави по-пеещи прави обратното.

Какво да говорим за автор, почнал кариерата си с правене на песни за травестити от компанията на Китаеца...

 

Изобщо не знам как се е добрал до Пайнер, тази компания и куче ще вземе за аранжор, след Оцко са го докарали до нищото...

 

Клипа иначе ми харесва, доста е летен и приятен, само не разбрах защо Кали пее пред светещ член...останалото е ОК. Без песента и члена, разбира се.

 

Илиян ме кефи напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова са зациклили. Песента като мелодия прилича на 10 други. Да се чудиш песен на Александрова ли е или пък е Нито минута... Клип - 2лева... 3минути да гледаш зърната и шкембето на Илиян.. Боза...

Мен ми прилича на Алисия и Илиян - 1:1

Иначе доста слабо, това няма никакъв шанс. Кали е тотална скука последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича на последните песни на Джордан, което е ужасно. Тоя Павлов да се гръмне, той буквално прави едни и същи песни, но не мога да повярвам, че Кали е поискала да изпее това. Разочарован съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича на "Нито дума", а Кали от години не е имала по-слаба песен... Илиян как може да се снима гол с този корем, той пък е най-скандален от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти по тоя начин искаш да кажеш на човека да не ходи и на море сигурно, защото има малък корем, даже не е и дебел, просто лек корем...

 

Човека е певец, при това певец с глас, не фитнес модел - снимал е морски клип, най-нормално...

 

Даже поздравления за това, че е толкова отпуснат - винаги ми е харесвало това при Илиян - човека е певец, не фалшимент с чупки и стойки, винаги е отпуснат и готин в клиповете си, непринуден и естествен, мен пък ме кефи. Човека е на море, снимал е клип , това е :) :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...