Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деса изобщо не се справи. Пак обърка текста, беше като дърво. По-зле е от Преслава.

е то това не е като да имитираш Камелия, Глория и Мира на седянка в някоя кръчма и 5 заблудени фена да те възхваляват каква невероятна имитаторка си :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, разбирам, но за певец това е покъртително - да те изкритикуват толкова категорично, само защото си певец.

Ваня, Башар и другите като тях минават метър винаги. Тяхното е пародия, а на Десислава е излагация - двойни стандарти. Айде по-полека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом казвате, че Преси е била по-добре от Деса съм доволен, много доволен. Май балонът за великата имитаторка ДесиСлава започва да гърми с пълна скорост? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси-певицата не я минават метър. Жената се подготвя много старателно. От километри си личи, че Деса не влага никакво усилие и подготовка. Втория куплет го изпя с думите от първия, забрави думите безброй пъти, полюшна се няколко пъти и толкова. Миналия път беше трагична. Къде са я порязали? Фънки даже много нежно ѝ реди критиките, а не както е с другите чалгаджийки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие въобще гледахте ли цялото предаване днес или само върху Десислава се съсредоточихте? Това беше една от най-слабите вечери в цялото шоу някога, и на фона на почти всички останали ДС се представи изненадващо добре. Единствен минус й беше това, че пак не пя много силно на микрофона, иначе във всичко останало, дори и във външния вид, си беше като за ТОП 3.

Мен ще ме изкефи след тези критики на Фънки да реши да скандализира с брилянтна имитация следващия път, по-добра дори и от Ваня Костова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

е то това не е като да имитираш Камелия, Глория и Мира на седянка в някоя кръчма и 5 заблудени фена да те възхваляват каква невероятна имитаторка си :1000 (29):

 

Да, така излиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ще ме изкефи след тези критики на Фънки да реши да скандализира с брилянтна имитация следващия път, по-добра дори и от Ваня Костова.

 

Да,бе. Както се реши днес след миналия път, когато беше трагична :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауу, тука е като братовчедка на Софи Маринова 1000%20(29).gif

:roll1:

Не знаех, че Шер има клони в косата :Vishenka_05:

Иначе очаквах гола-голеничка да я изтипосат, само по лепенки да пее тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава следващия път може би ще е на дъното, изобщо не я виждам да докара гласа на Миро... :1000 (29): И тя самата явно не си го представя- това не беше оправдание, а самата истина. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава следващия път може би ще е на дъното, изобщо не я виждам да докара гласа на Миро... :1000 (29): И тя самата явно не си го представя- това не беше оправдание, а самата истина. :roll1:

Според мен пък ще се справи добре с Миро. Обаче открих една черта в Деси Слава, която не ми харесва - не понася критика. Това е качество на хората с огромно самочувствие. Много жал ми стана като я гледах след критката на Фънки. Тя едвам се сдържаше да не се разплаче.Всеки път се оправдава и си личи,че не се чувства комфортно. Дано се съвземе, че ми изглежда рухнала на моменти. Голям човек е все пак. Надявам се следващия път да разбие и да се успокои малко.

Аз като разбрах,че ще влиза в шоуто се зарадвах много и бях сигурна,че ще се справи блестящо с всеки образ. Обаче засега не ме докосна с нито едно изпълнение.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък ще се справи добре с Миро. Обаче открих една черта в Деси Слава, която не ми харесва - не понася критика. Това е качество на хората с огромно самочувствие. Много жал ми стана като я гледах след критката на Фънки. Тя едвам се сдържаше да не се разплаче.Всеки път се оправдава и си личи,че не се чувства комфортно. Дано се съвземе, че ми изглежда рухнала на моменти. Голям човек е все пак. Надявам се следващия път да разбие и да се успокои малко.

Аз като разбрах,че ще влиза в шоуто се зарадвах много и бях сигурна,че ще се справи блестящо с всеки образ. Обаче засега не ме докосна с нито едно изпълнение.

Тя по-скоро е много чувствителна и затова критиките я съсипват. Но и това със самочувствието може да го има, все пак е голяма звезда с над 20-годишна кариера- някак си е нормално да не й харесва, че някакъв Фънки я критикува дори и когато се е представила доста добре.

А като Миро може да се справи ако си пее със своя глас- тази прекрасна песен ще звучи още по-красива ако я изпълнява Ангелският глас. Но още отсега я виждам как ще се мъчи да го докара на мъжко пеене и ще стане резил... :roll1: Поне този път феновете нямаме никакви очаквания, за разлика от предишните пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя по-скоро е много чувствителна и затова критиките я съсипват. Но и това със самочувствието може да го има, все пак е голяма звезда с над 20-годишна кариера- някак си е нормално да не й харесва, че някакъв Фънки я критикува дори и когато се е представила доста добре.

А като Миро може да се справи ако си пее със своя глас- тази прекрасна песен ще звучи още по-красива ако я изпълнява Ангелският глас. Но още отсега я виждам как ще се мъчи да го докара на мъжко пеене и ще стане резил... :roll1: Поне този път феновете нямаме никакви очаквания, за разлика от предишните пъти.

Еми Фънки е избран за жури. Дали на нас ни харесва не е от особено значение. Той е там именно, за да оценява. Няма значение какъв е и дали е голям музикант. Щом са го избрали, значи е в правото си да си каже мнението. Деси има чувство за хумор и ако го използва повече, отколкото се оправдава постоянно само ще спечели от това. Пак казвам голям човек е и е преминала през какви ли не неща през години. Та затова не ми харесва нейнато поведение в шоуто. Разбира се,че е звезда и трябва да има самочувствие на такава. Аз обаче имах друго предвид - може би хората около нея и нейните фенове постоянно и казват, че може да имитира всеки, та оттам тя да е натрупала голямо самочувствие за имитациите. И сега, когато вижда как я порязват с оценки и критики, тя рухва и се чуди как да се оправдае, за да ги смекчи малко. Това има предвид.

Иначе на нея много ще и отива да изпее "Гълъбо" като себе си. Все пак си мисля,че и като Миро ще се справи добре.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май балонът за великата имитаторка ДесиСлава започва да гърми с пълна скорост? :3fdb8960598fa63e:

 

Нещата вървят по-добре и от най-песимистичните ми предположения. Деса лети по спиралата към пълно фиаско с бясна скорост. Разбира се, че и Мъгърдич помага, за да се смачка чалгата, но той дори не прави усилия. Деса сама се закопава и това е заради огромната почти 20-годишна лъжа, за нейните възможности, която бе сътворена от Пайнер. Днес заедно берат "плодовете", на тази измама. Да са живи и здрави. Дойде време да си платят сметката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...