Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Джулия ft. Анелия

Излиза днес

 

Анелия е ГигаКралица! Няма друга, която всяка седмица да има нова песен ... а понякога и по две нови на седмица. :1000 (29):

 

Мачкай, Анче, искам да си първата певица в света, която за 1 година да има песни и клипове за троен албум ... :beware_mods:

 

Дори Ивана и Преслава не бяха толкова натрисащи се в най-досадните си периоди. :girl_cry2:

 

Жената си е направила сметката ... като не може поредна година да изкара качествена песен, поне може да прави по 10 боклука на месец. :1000 (30):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е ГигаКралица! Няма друга, която всяка седмица да има нова песен ... а понякога и по две нови на седмица. :1000 (29):

 

Мачкай, Анче, искам да си първата певица в света, която за 1 година да има песни и клипове за троен албум ... :beware_mods:

 

Дори Ивана и Преслава не бяха толкова натрисащи се в най-досадните си периоди. :girl_cry2:

 

Жената си е направила сметката ... като не може поредна година да изкара качествена песен, поне може да прави по 10 боклука на месец. :1000 (30):

Последните проекти не са нейни. А Гот ми е и Дай ми още са си качествени, приемето го най-накрая! :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емилия знае ли се дата или може би ще пази песента с видеото за рождения си ден?

 

Иначе Анелия прекалява, трябва да знае да казва и не, наистина си изиграва лоша шега. Ако си беше оставила "Дай ми още" + турската версия съвсем по друг начин всички тук щяха да я коментират. Но тя дай да направим дует с със Софи, набързо скалъпен и то с този Гринго, аа забравих и онова трио с приятелите, после Ваня, сега и с Джулия. От едни песен не можеш да чуеш половин година, други не се спират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, Анелия се е скарала с Цеци лудата глава, понеже е изпаднала в истерия, че излиза песен без тя да е ft. в нея. По тази причина се бави проекта. :mf_surrender:

:roll1:

Емилия е готова.

Всички зависи от Пайнер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава се поразплака в Капките сега, но не ѝ личеше, просто ѝ стана кофти, заради свръх талантливия Фънки, който ще изкара не само Шер, ами и Соник.

Това шоу да ми критикува носител на подобен талант... да ходят да бършат задника на Шер с извинение! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах Фънки за какво толкова възнегодува... През тази не толкова силна за почти всички вечер Десислава се представи добре, или поне със сигурност по-добре отколкото на първият и третият концерт. Не си харесва този човек чалгата и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах Фънки за какво толкова възнегодува... През тази не толкова силна за почти всички вечер Десислава се представи добре, или поне със сигурност по-добре отколкото на първият и третият концерт. Не си харесва този човек чалгата и това е.

Очите ѝ били като на китайка, пеенето било зле, каза професор Фънки, който не харесва фолклор, а само западни чекии. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очите ѝ били като на китайка, пеенето било зле, каза професор Фънки, който не харесва фолклор, а само западни чекии. :mf_surrender:

И именно той преди седмица-две й каза, че пеенето не било толкова важно, не бил гледал това. :1000 (29): А и не знам какво е слушал той, но пеенето си беше Ок, а Шер попринцип си е много висока летва, все пак.

Визуалната забележка не знам дали има смисъл да я коментираме- смешно е като започнат да изкарват това вина на изпълнителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

трябва ли всички да харесват фолклор? :scratch:

Десислава е огромен талант и е недопустимо някакъв, който не го разбира, не разбира и всичкия труд, който е хвърлила докато си усъвършенства пеенето да я критикува публично.

Какво знае той за певицата Десислава? Ами, нищо. Как да оцени божеството й след като не оценява нещо толкова свято, българско и уникално.

Шер не е нищо по-специално от една Десислава, дори напротив, просто е случила на държава, хора, момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...