Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

То си личи, може да са й малко проектите, но всички са топ. Песен на Оцко, кавър на Лепа Брена, песен от Даниел Ганев- тя си е хитче, доста хора я знаят и й се кефят. Просто трябва да пуска песни по-често, но след това което следва си мисля, че нещата ще тръгнат при нея.

Определено си личи, че не е оставена на самотек, както другите дебютантки.

 

Да. На нея и визията й е топ (въобще не прилича на почти 30 годишна), и гласът й е готин, има присъствие.

 

Самият факт, че на никоя друга дебютантка не се чака толкова новата песен говори достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много дразнещо. Поне въобще да не бяха казвали все още.. усещам, че ще го запазят и него за октомври, както първите два.

Коментирай факта, че Пресли е в девета глуха, а грам си не дава зор. Кралица - колко е спокойна, сигурна готви бомба! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че Пресли е в девета глуха, а грам си не дава зор. Кралица - колко е спокойна, сигурна готви бомба! :3fdb8960598fa63e:

Тя вече се е доказала за още 10 години напред :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че Пресли е в девета глуха, а грам си не дава зор. Кралица - колко е спокойна, сигурна готви бомба! :3fdb8960598fa63e:

 

Истинска царица! :Vishenka_05: Искам песен от нея вече лятото, не да избързва пак!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият факт, че на никоя друга дебютантка не се чака толкова новата песен говори достатъчно.

Даже повече отколкото новите на певици с 15+ години стаж - и след на Татяна, и след на Райна песните имаше въпроси "А Джулия кога???" :D И на мен ми е симпатична, дано случи на хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо броите "За патрона" и песента на Джулия за песни на Анелия? Нито са нейни, нито тя е инициаторът за тях.

Дори да не е основният изпълнител, все пак се е съгласила да участва и даже да се снима в клипа. На мен лично ми стана крайно досадна с тия комерси всеки месец, независимо дали самостоятелни или чужди с нейно участие. Поне да бяха качествени песни, а то все някакви цигании.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори да не е основният изпълнител, все пак се е съгласила да участва и даже да се снима в клипа. На мен лично ми стана крайно досадна с тия комерси всеки месец, независимо дали самостоятелни или чужди с нейно участие. Поне да бяха качествени песни, а то все някакви цигании.

Какво да правиш, не може да отказва. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея само самостоятелните са топ, дуетите й са дъно. Изненадващо е, че тази година Галена е с 2 самостоятелни - 1 хит с ТВ версия и 1 мегахит :Vishenka_05:

 

А Фики и дума не обелва за дуета с Галена :mf_surrender:

Защо подведоха хората само..

Мина ми май само и и Галош си я слушате. От 1 месец насам ходя на дискотека по активно и освен Моро му друга нейна не съм чул ама Анелия я скъсват от въртене

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Фики и дума не обелва за дуета с Галена :mf_surrender:

Защо подведоха хората само..

Защо подведоха е в множествено число?! Галена и дума не е казала за песента, дори и не потвърди, когато излезе инфото. Песента си е нейна и тя има/ше съвсем различни планове как да се реализира. Много некоректно е от страна на Издислав да коментира песен в която е поканен като гост и то преди премиерата й.

Аз пък се надявам да я запише с друг и да я реализира както тя иска, а не да се поддаде а терора от лични съобщения и да я пусне предварително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина ми май само и и Галош си я слушате. От 1 месец насам ходя на дискотека по активно и освен Моро му друга нейна не съм чул ама Анелия я скъсват от въртене

Хаха, коя друга може да направи 4 милиона за 2 месеца на ТВ версия? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...