Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Предполагам със.

Нормално е според мене той така се прочу покрай "Хабиби" и няма как да не му се вдигнат акциите :1000 (29):

Само че да не разчита само на него и да прави нови песни,последната беше май някакъв мазен кючек :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, ако Глория напълни зала с 4500 места в 20 хиляден град, ще е супер недоумяващо как не може да напълни зала с 12 000 места в милион и половина град. Нещо много нелогично ми се вижда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, ако Глория напълни зала с 4500 места в 20 хиляден град, ще е супер недоумяващо как не може да напълни зала с 12 000 места в милион и половина град. Нещо много нелогично ми се вижда.

30 000 сме! :gun_bandana: :1000 (29): Ако има 1000 човека, ще е добре. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти най- малко имаш правото да се обаждаш след провала на Краварката! Да си купи и тя гледания, разбрах, че до края на другия месец ще превеждат субсидийте

Злобара, я се успокой малко, кви са тия нервни изблици за пореден път? По тая логика ти изобщо не бива да си регистриран дори, предвид неуспеха на любимката ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако обичаш не ме цитирай, няма нужда! Благодаря

:roll1:

п.с. Това ми прилича на Сенуж

 

Това е новият ми клип, как можа да го пуснеш тук преди примиерата му :mf_surrender: Сега нямам да има 200К начални гледания и няма да се показвам отстрани, а бях решил да скандализирам с нова "Лудата дойде" :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Емануела са новите лидери в попфолка :happyppl:

Евала на Анелия,че е още в топ 3 ,"Дай ми още" е доказан мегахит :Vishenka_05:

На Камелия песента е винаги на челните места. Като казвам, че се харесва и хората я слушат , някои ми се правят на интересни. Без клип за месец и малко е с почти 700к и то песента имаше 4 дена реклама. До 3 седмици ще е чукнала милиона. А на 23 смятам специално за мелето е още 2-3 индивида да им заснема приема на песента и на Минута живот, че да затворя нечий усти ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т.е. видяха, че песента не получи очаквания ефект, купиха си гледания за да ви излъжат и вече и се кефите, защото видиш ли гледанията и дръпнали. Много сте лесни за манипулиране.

Абсолютно, жалка история са голяма част от феновете, водещи се от купени гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith, ти ли си детето от "Лудата дойде" наистина? :helpsmilie:

 

Ако е така ... Идол си ти, идол! Кой друг е пял Преслава с одеяло на главата и с бърсалка за прах в ръка? :happyppl:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че гледанията на 5 6 7 8 са купени, защото наистина до скоро не излизаше отстрани. От както започна да излиза след Криско, тогава започнаха и повечето гледния.

Но е факт, че песента не е това, което се очакваше- ако се харесваше толкова много и без да излиза хората щяха да я търсят и да я слушат. Дара и Криско им разказаха играта отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, ако Глория напълни зала с 4500 места в 20 хиляден град, ще е супер недоумяващо как не може да напълни зала с 12 000 места в милион и половина град. Нещо много нелогично ми се вижда.

 

За концерти, залата е с максимум 2000 седящи места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Емануела са новите лидери в попфолка :happyppl:

Евала на Анелия,че е още в топ 3 ,"Дай ми още" е доказан мегахит :Vishenka_05:

Егати тъпите фенчета... Може ли тази цифрена простотия, па макар и хитова, да измести страхотния и стилен отвсякъде проект на Галена...?! Все повече се разочаровам от тъпата чалга... А в периода 2000 - 2007/8-ма повечето изпълнители спомогнаха да се изчисти жанрът от тоталната простотия, а сега всички тези усилия отидоха на вятъра, издухани по-бързо, отколкото чалгарка духа на дебел богаташ...

Ако се продължава в тази посока съм съгласен да се свършва вече с чалгата, поне да си останем с хубавите спомени за прекрасния период на поп-фолка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати тъпите фенчета... Може ли тази цифрена простотия, па макар и хитова, да измести страхотния и стилен отвсякъде проект на Галена...?! Все повече се разочаровам от тъпата чалга... А в периода 2000 - 2007/8-ма повечето изпълнители спомогнаха да се изчисти жанрът от тоталната простотия, а сега всички тези усилия отидоха на вятъра, издухани по-бързо, отколкото чалгарка духа на дебел богаташ...

Ако се продължава в тази посока съм съгласен да се свършва вече с чалгата, поне да си останем с хубавите спомени за прекрасния период на поп-фолка...

Всеки с вкуса си.И за мен "Пей,сърце" примерно си е крачка назад в чалгата с простия текст,но я направиха летен хит в Сигнал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати тъпите фенчета... Може ли тази цифрена простотия, па макар и хитова, да измести страхотния и стилен отвсякъде проект на Галена...?! Все повече се разочаровам от тъпата чалга... А в периода 2000 - 2007/8-ма повечето изпълнители спомогнаха да се изчисти жанрът от тоталната простотия, а сега всички тези усилия отидоха на вятъра, издухани по-бързо, отколкото чалгарка духа на дебел богаташ...

Ако се продължава в тази посока съм съгласен да се свършва вече с чалгата, поне да си останем с хубавите спомени за прекрасния период на поп-фолка...

Няма смисъл да се нервира човек заради една класация. Песента на Галена се хареса много и си е тотален хит отвсякъде. Щом ти харесва си я слушай и толкоз. Аз не съм я спирала от излизането й. За пръв път се зарибявам до такава степен по някоя песен Ако ще и на последно място да е в Сигнал-а. Една класация не променя нищо. Ее...тези с по-малко мозък лесно си сменят мнението, ако им се наложи, че еди коя си песен нарастнала с еди колко си милиона и значи е шедьовър и те я приемат за такава. Нямам предвид песента на Галин и Емануела, а общо казано.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...