Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Другите нямат нюх за хит. Остави ги какво си говорят, по-скоро им се иска Галин да удари на камък, ама пак уцели хит. Живот, кво да праиш. :dontknow:

 

Галин е ударил на камък, но в други отношения... :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галин е ударил на камък, но в други отношения... :3fdb8960598fa63e:

 

Другите отношения мен като фен на музиката, не ме интересуват. Важното е да се правят хубави песни, които на мен ми допадат, пък ако ще да се ебе или да не се - все тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите отношения мен като фен на музиката, не ме интересуват. Важното е да се правят хубави песни, които на мен ми допадат, пък ако ще да се ебе или да не се - все тая.

 

Мен пък песните му ми омръзват за 1 седмица. Единствено "Само за минута" и "Един на брой" мога да ги слушам към днешна дата.

 

П.С. Нямах предвид сексуално отношение.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен си е провал независимо от гледанията :1000 (29):

 

Не визирам теб, а тези, които твърдяха, че показването отстрани в ютуб нямало значение, че двамата били достатъчно известни, за да трупат гледания и без този фактор - а виждме какво става. Гледанията са се вдигнали със 100%, след като това се промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще отстрани да се показва само този клип, интерес пак няма да има. :3fdb8960598fa63e:

Да не говорим за ''Да ти дам ли малко' на Марчелис ? :3fdb8960598fa63e:

Шегата настрана, но това е първата песен на Райна от много време дето има реален шанс да се забележи поне малко! Представи си и тя като Яни да се завърне!

Препоръчвам ти да се зарибиш по нея ако мислиш лятото да посетиш Аврамов Дом!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим за ''Да ти дам ли малко' на Марчелис ? :3fdb8960598fa63e:

Шегата настрана, но това е първата песен на Райна от много време дето има реален шанс да се забележи поне малко! Представи си и тя като Яни да се завърне!

Препоръчвам ти да се зарибиш по нея ако мислиш лятото да посетиш Аврамов Дом!

 

Няма да се посещава. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че не прецакаха Яни и си направи 3 млн. за месец за месец! Докрая на годината 8 ще ги има със сигурност.

Най-успешните гледания на кралицата. Дано я стимулира и лятото ни изненада с още по-силно парче!

 

Няма да се посещава. :Vishenka_05:

Ако скандализира с фт. с Галин 100% щеше да я одобриш! :feminist_en:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Яката хитара, яката хитара, кой ше я бара? :3fdb8960598fa63e:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...