Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не си прави труда. Отдавна е минала 20 милиоина оборот в тоя бизнес и само Ивана остана пред нея, от всички в чалгата. Още 1-2 години и.... натам знаеш.

 

Да, така е, всички знаят защо го прави, но видим резултат постига само, когато пред микрофона застане Кемелия.... като снощи. :1000 (19):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нопротив, казва самата истина. Нима не е вярно, че само мангали и то на средна възраст участват с чалги в предаването? Кое е свежото на тея? Много правилно си го каза, беше и тъпо от факта, но е така. Не виждам кво толкова има да се възмущаваш.

Просто беше ненужно подобно принизяване - попът също беше в дупка известен период от време, но да си чул някой попаджия да плюе жанра си? Пак казвам, само дето направи кефа на Графа и Поля, въпреки че се постараха да го прикрият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави това, ами коментирай как облиза задниците на Ампов и Генова принизявайки собствения си жанр. :1000 (27): Чак те самите си замълчаха тактично. Да не би да се гласи да става поп продуцентка? :hahaha:

 

Нещо ми се видите нервни напоследък в тоя форум, като се iпомене Камелия? Започвате да халюцинирате желаното, а то не е това, което гледат хората. Нали видя, от толкова лизане на задници в тоя бизнес къде стигна той? Толкова ли ви е мъка на такива, че Кама го казва, а ви се ще да мине така между капките всичко? Но, заеби това. Тая тема е ясна. Интересно ми е как античалгар като Маги Халваджиян ще ползва чалгарка, като Лепа Брена, за да си вдига умрелия рейтинг, на проваленото предаване? Или к`во толкова е станало? Като DESS не може, ще го прави Лепа Брена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо няма тема, за разпорването на Пайнер от снощи в "Папараци"? Нещо май ми се правите тук, че нищо не е станало. :1000 (29):

 

Та, все Камелия ли трябва да пита:

 

- Защо няма награди в година, когато Преслава е лабава работа?

- Защо си мълчат всички опечалени от този факт?

- Защо си малчат "десовите"?

- Защо беееееееееееееееееееее, защо, защо? Докога мишките в тази фирма ще чакат кака Камс да пита вместо тях? :roll1:

 

Една Галена се осмели да направи нещо и никоя друга. Иначе на всички им знаят устенцата мръсни, да говорят и да искат.... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелеле БРУТАЛНО ЯКА Е! <3

 

Андреа нормална ли е? Тва е по-добро от последните й клипове...онова от турне 2014 също. С какъв акъл клипчетата от фотосесиите й са толкова брутални, а самите клипове на песните са кръгла нула?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо ми се видите нервни напоследък в тоя форум, като се iпомене Камелия? Започвате да халюцинирате желаното, а то не е това, което гледат хората. Нали видя, от толкова лизане на задници в тоя бизнес къде стигна той? Толкова ли ви е мъка на такива, че Кама го казва, а ви се ще да мине така между капките всичко? Но, заеби това. Тая тема е ясна. Интересно ми е как античалгар като Маги Халваджиян ще ползва чалгарка, като Лепа Брена, за да си вдига умрелия рейтинг, на проваленото предаване? Или к`во толкова е станало? Като DESS не може, ще го прави Лепа Брена.

Бъркаш ме с някого май - радвах се, че все пак успя да си събере приличен отбор и бях доволен от представянето й до вчера. Но когато чуете някой от попаджиите, които също имаха кофти период, да се самоунижи пред някоя чалгарка изричайки "вижда се накъде отива жанрът", ми се обадете.

 

А и се съмнявам да са много изпълнителите, решили да се изявяват в поп-жанра, които ще отидат в компанията на певицата на "Луда по тебе" и "Защо повярвах", ако това й е целта. Едно е да я изберат за ментор в предаването от благодарност, че се е обърнала, друго е да си поверят кариерите на чалгарка. Неслучайно повечето отиват при Графа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъркаш ме с някого май - радвах се, че все пак успя да си събере приличен отбор и бях доволен от представянето й до вчера. Но когато чуете някой от попаджиите, които също имаха кофти период, да се самоунижи пред някоя чалгарка изричайки "вижда се накъде отива жанрът", ми се обадете.

 

А и се съмнявам да са много изпълнителите, решили да се изявяват в поп-жанра, които ще отидат в компанията на певицата на "Луда по тебе" и "Защо повярвах", ако това й е целта. Едно е да я изберат за ментор в предаването от благодарност, че се е обърнала, друго е да си поверят кариерите на чалгарка. Неслучайно повечето отиват при Графа.

 

Кое не е вярно от изречението.... "вижда се накъде отива жанра"? Тук го обсъждаме ден и нощ, като достигаме до същите изводи. Ама Графа и Поли били шокирани? Че какво ни вълнува това? Правилен ли е извода? - да. Нещо невярно да е казала? - не. Виждат ли го всички? - да. Протестира ли някой? - не. Време е и закърмените с "пайнерски" басни да се събудят и да видят, че чалгата е пропаднала и се е напълнила с мангали. Някои дори си водят половинките по предавания, за да коментират колеги в негативна светлина. Ама това второто го адмирирате, кагото е казано от никому неизвестен циганин за Камелия. Но когато тя каже, че циганите са завладели чалгата, това вече е остро осъдително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия била унижила жанра си вчера с това, че е казала нещо вярно? Не мисля, че казвайки някаква истина , която всички знаем трябва да се приема като унижение за чалгата, а напротив. Чест и прави, че си казва нещата, такива каквито са и не мълчи като някои други. Също така в Папараци беше на ниво и отново каза доста истини и болни теми за жанра. Постави точна диагноза на Преслава, защото славата и известността не са за всеки, колкото и талант да има човек. Видяхме как Преслава от онова мило и скромно момиче деградира до неузнаваемост, което е жалко, но славата не прощава никому.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия била унижила жанра си вчера с това, че е казала нещо вярно? Не мисля, че казвайки някаква истина , която всички знаем трябва да се приема като унижение за чалгата, а напротив. Чест и прави, че си казва нещата, такива каквито са и не мълчи като някои други. Също така в Папараци беше на ниво и отново каза доста истини и болни теми за жанра. Постави точна диагноза на Преслава, защото славата и известността не са за всеки, колкото и талант да има човек. Видяхме как Преслава от онова мило и скромно момиче деградира до неузнаваемост, което е жалко, но славата не прощава никому.

 

Деградираме ли с кака Преси и аз в това число. Много ме кефят болните за награди лоши момичета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия била унижила жанра си вчера с това, че е казала нещо вярно? Не мисля, че казвайки някаква истина , която всички знаем трябва да се приема като унижение за чалгата, а напротив. Чест и прави, че си казва нещата, такива каквито са и не мълчи като някои други. Също така в Папараци беше на ниво и отново каза доста истини и болни теми за жанра. Постави точна диагноза на Преслава, защото славата и известността не са за всеки, колкото и талант да има човек. Видяхме как Преслава от онова мило и скромно момиче деградира до неузнаваемост, което е жалко, но славата не прощава никому.

Ти се тревожи за диагнозата на санданското куку.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти се тревожи за диагнозата на санданското куку.

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Обаче забелязвате ли, че всички чалгарки изперкват в един момент, Глория се чална и стана студена и недостъпна, Преси се побърка на тема награди, Райна дава мило и драго за домашните любимците, но не и за кариерата си и още, и още...Чалгата на никого не прощава, но Преси мачка пак най-много :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега какво, ще има ли нявга повече ведомсвени награди или вече директно кеч двубои ще им организират???? (поне от вход да печелят)

 

Нидей, че ако пуснат Кралицата в двубой с някого за награда, може да си счупи нокът или да падне някой кичур от скъпоценната й коса. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...