Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абсурдно е да правиш реклама на профил в Инстаграм, а линкът да води към ютуб. :mf_surrender: Някой да й ги обясни тези неща.

Има линк към инстаграм ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има линк към инстаграм ;)

 

Няма значение, Роско. Изобщо идеята да се рекламира инстаграм профил е лишена от идея. По-добре да се рекламира фейсбук страницата, а най-добре - конкретна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди каквото и да пусне става хит. Колкото и хейт да отнася. ;)

 

Не е баш така, и "Няма кой да ме спре да те обичам" и "В сърцето" не станаха хитове, а първата дори и популярна. Простотиите й може да стават хитове, но името й има тежестта, колкото името на Джамайката, Яшарка и Наско Ментата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив. Теда е фактор от от 2015 насам. Да, насочила се е към кючекците, но в нейно изпълнение и с един добър бийт и се получава много добре.

Ако не беше така нямаше да има клип с 20 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив. Теда е фактор от от 2015 насам. Да, насочила се е към кючекците, но в нейно изпълнение и с един добър бийт и се получава много добре.

Ако не беше така нямаше да има клип с 20 млн.

 

И циганските оркестри имат клипове с по 10 милиона, Наско Ментата с по 5. Теда беше фактор до средата на 2016-та и изтърва инерцията, за последните си два проекта, освен, че като тематика са копия на "Пеперудките" и като биит не са кой знае какво и я спасява само и единствено Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, няма ли да пуска, нова песен?

В това изречение не трябва да има нито една запетая, а ти слагаш две ... излагация, осъзнай се! :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В това изречение не трябва да има нито една запетая, а ти слагаш две ... излагация, осъзнай се! :mf_surrender:

 

:roll1:

 

Очакваме ли Пепси да пусне чак август? :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, Гери-Никол и Алисия позират заедно на отварянето на MDL Group в 'Парадайс'. :ba:

Чакаме ли дует между Гери и Преслава? Алисия е излишна, ама може да я викнат за клипа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, тази Преслава липсва, къде е, къде е, къде е.... жената с блясъчето в очичките, където се радваше като малко детенце, а сега е съвсем друга Преслава...студена, студена и много тъжно е това! :mf_surrender: Ето, този лайф много ме кефи, и точно на тази песен и се кефя как я изпълнява, а сега дори не я и пее, а си пази гласчето...и пее песни отпреди последните 5 години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, тази Преслава липсва, къде е, къде е, къде е.... жената с блясъчето в очичките, където се радваше като малко детенце, а сега е съвсем друга Преслава...студена, студена и много тъжно е това! :mf_surrender: Ето, този лайф много ме кефи, и точно на тази песен и се кефя как я изпълнява, а сега дори не я и пее, а си пази гласчето...и пее песни отпреди последните 5 години...

 

Оф, Боже мой, и ти като Камелия с тоя блясък и с тея очи, за толкова години друго не измислихте ли? :mf_surrender:

Искам дует на Преслава с Теди Александрова - в стила на "Дай ми свобода" - пошло, но премерено.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, тази Преслава липсва, къде е, къде е, къде е.... жената с блясъчето в очичките, където се радваше като малко детенце, а сега е съвсем друга Преслава...студена, студена и много тъжно е това! :mf_surrender: Ето, този лайф много ме кефи, и точно на тази песен и се кефя как я изпълнява, а сега дори не я и пее, а си пази гласчето...и пее песни отпреди последните 5 години...

Бирмата и Галена я съсипаха. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...