Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А "граченето" на Галена си го харесваме. Колкото и да се опитвате да я изкарате слаба певица - не става. Тя е доказан изпълнител с невероятен глас.

Дори и най-големите и фенове знаят, че като певица е кръгла нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Анелия!!

"ДАЙ МИ ОЩЕ" със сръбски кавър "IMA NESTO"

 

Пфф, тая пък песен излезе егати мегахита, не съм очаквал чак такъв бум. 10 милиона в тубата, всяка седмица номер 1 в сигнала, нова турска версия с 1 милион за 1,2 седмици, кавър от съседна държава.. Евала!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Баш кръгла нула не е.

 

Брей, тука ми харесва. :1000 (33):

 

По принцип не е някакъв връх на певческите възможности, но не е и хипер зле. Сигурен съм, че ако участията й протичаха на плейбек, гласът й щеше да бъде в много по-добра форма.

 

Иначе преди операцията на гласните струни беше топ. Каква съдба само - когато пееше като змей, не беше сред големите на деня, позагуби си гласа и стана лидерка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Анелия!!

"ДАЙ МИ ОЩЕ" със сръбски кавър "IMA NESTO"

 

Анелия мачка с тая песен обаче, тотален хит.

А сръбския траверс, освен музиката е взела и текста. Да не говорим, че и от клипа яко са се повлияли. Но нашето е класи над това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и най-големите и фенове знаят, че като певица е кръгла нула.

Хубаво се ме цитирал, но явно четеш каквото ти е удобно. Това "грачене" го написах в кавички именно, защото беше използвано от една потребителка в преднишния коментар, обиждайки Галена,че грачила. Явно кавичките не ти говорят нищо.

Следващиян път не ми слагай думи в устата. Ясно съм написала, че за мен Галена е прекрасна певица. Никога не бих казала "къргла нула" за нея, при положение,че съм я слушала десетки пъти на живо и обожавам гласа й! Лека вечер!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия мачка с тая песен обаче, тотален хит.

А сръбския траверс, освен музиката е взела и текста. Да не говорим, че и от клипа яко са се повлияли. Но нашето е класи над това.

Даже и вокалите на Ана се чуват.

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво се ме цитирал, но явно четеш каквото ти е удобно. Това "грачене" го написах в кавички именно, защото беше използвано от една потребителка в преднишния коментар, обиждайки Галена,че грачила. Явно кавичките не ти говорят нищо.

Следващиян път не ми слагай думи в устата. Ясно съм написала, че за мен Галена е прекрасна певица. Никога не бих казала "къргла нула" за нея, при положение,че съм я слушала десетки пъти на живо и обожавам гласа й! Лека вечер!

Да си припомним тогава как закриваше концертите от турнето на Планета с фалшиво пеене,както наричам аз грачене,защото просто е смешно да парадираш , че си номер 1 и да пееш така :mf_surrender: Митко сигурно когато е чул закриваният на Галена се е отказал от нея и за това пробутва на Преслава "Певица на годината" от тогава , че поне кадърна певица да закрива концертите му :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Анелия!!

"ДАЙ МИ ОЩЕ" със сръбски кавър "IMA NESTO"

 

 

Анелия изби рибата с тази песен, жестока е. Много по-хубава от прехвалената "Гот ми е", която също стана хит, а аз нищо хубаво не виждам в нея и не знам какво толкова й харесвахте. Дано да продължава само такива тупалки да вади, даже и на турски ми харесва, а изобщо не го обичам този език.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Анелия. Кой да очаква , че подобна мазна песен като Дай ми още щесе превърне в следващата и емблема. Не, че не е яка. Дори не омръзва, но предполагам не само аз съм учуден от този факт.

 

 

Колкото до пеенето на Галена, в никакъв случай не е дъно и не е толкова зле. Не е талантлива като Славите, Гло и Янева, Александрова но не е и бездарна като Малинаж, Райнето, Алисия и мн други. И наистина всяка вечер задимените заведения влияят много зле на гласовете на всички. ДесиСлава също звучи по зле на живо откакто се върна в Пайнер. Преди 2 годидини на участия правеше забележки на пушещите и се заканваше да спре живото пеене ако некой запали, а сега и тя си попушва. Не напрзно всички чалгарки си съсипаха гласовете. Помним как звучаха преди Преслава и Анелия, а с днешна дата и двете ми фалшивеят. На Деса пък и слушаме дишането най редовно на микрофона :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Ама добре ... защо Мара има сходен провал със 600k, при положение, че е болна на тема "признание"?

 

И как се купуват 200k от хора, които разполагат със стотици хиляди и буквално могат да си купят 10 млн. гледания без проблем?

 

Аз знам, че се купуват гледания и имам доказателства от статистики на всякакви клипове ... въпроса е, че очебийните примери са малко и купуването на гледания не е такъв проблем или по-точно не е проблем с такива мащаби, какъвто се изкарва.

 

 

Мнението ми е като твоето по този въпрос. Отново интуицията ти и нюха ти работят на макс.

Абсол'тно законмерно е песни за слушане да имат повече споделяниа и лайкове, но по малко гледания от хитачките, и обратно. Това не доказва купени гледания.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отново се родих скороще мине Една жена но не защото е по голям хит или защото е с купени гледания, а просто в 90% от случаите се показва след ХИТ номер 1 за 2016-

Не ме заслужаваш

 

 

 

 

В теорияата на Никола има твърде много фантазия, а твърде малко логика и съвсем никакви доказателства.

Я сравни лайковете коментарите на чалгата и съответно на Криско, Гери Никол, Дара, Атанас Колев. По логиката на Никола ще излезе , че няма чалга с некупени гледания.

 

 

 

 

 

Абе Моро му падна ли на 100 к? Пей сърце на 7-8мия милион падна под 100. Ама друго е д е фт Азис. И Никола знае. Затова всичките му фейк клипове са фт Азис. Усетил е тежестта на ФЕНОМЕНА. Нека да спечели детето некой лев за бала на гърба на Азис {точно като любимката си}. Кой ще му даде иначе...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/krisia_d_official/ Крисия Д (с точка или без точка не знам вече) е била на участие на Камелия. В историята го е качила. После пак се чудете как може Камелия да взима 5 бона. Тази жена знае как да владее публиката!
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/krisia_d_official/ Крисия Д (с точка или без точка не знам вече) е била на участие на Камелия. В историята го е качила. После пак се чудете как може Камелия да взима 5 бона. Тази жена знае как да владее публиката!

Никой не се чуди. Просто липсва официална информация за подобен хонорар. Дано да е 10, ама надали е повече от 3.Бъ6дете реалисти

 

Фокси може да си пише квото иска. Той не знае. Кама и Цветин са го отлъчили отдавна.

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Моро му падна ли на 100 к? Пей сърце на 7-8мия милион падна под 100. Ама друго е д е фт Азис. И Никола знае. Затова всичките му фейк клипове са фт Азис. Усетил е тежестта на ФЕНОМЕНА. Нека да спечели детето некой лев за бала на гърба на Азис {точно като любимката си}. Кой ще му даде иначе...

Моро му прави по 120-135К на ден, не е малко, но не е и много, според мен важното е да ги задържи.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с трета поредна победа

 

Ема и Галин не са направили милиона, а вече падат под 100 хиляди. Колкото и да ви е яд - Моро му е тоталният хит за 2017 година до момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моро му прави по 120-135К на ден, не е малко, но не е и много, според мен важното е да ги задържи.

Да, така е. Вярвам, че ще бъде хит от ранга на Не ме залужаваш и Пей сърце. По гледания обаче не вярвам дори да се доближат, защото колкото и да отричате Азис е фактор и поне 3 милиона чужденци са отчели гледане именно заради неговото име в клипа. Ако доближи Пей сърце по гледания ще призная грешката си . Очаквам развитието :}

 

 

Между другото и И на всички като теб много добре задържа глданията си вече почти 4 месеца. Вече като поотлежа наистина мога да кажа, че е сред големите хитове :girl_witch:

една колежка от Видин {където уж нямало фолк клубове вече} ми рзказва, че като се прибрала за 3 март във Видин дискотеката се била напълнила както само по празници, защото всеки се прибира именно тогава, та през час пускали И на всички като теб и като дойде време за припева, диджея спирал музиката и в един глас цяла чалготека се дере " Майната ти на тебеееее"

 

Яко. Не съм излизал последните 2 месеца много, но сигурно навсякъде е така.

 

Я да погледнем най забавните коментари под И на всички като теб за последната седмица:

 

Marcello Kirilov Asenovпреди 1 ден

Da Deska plqskai me zdravo!!hahahahah

Iskam da bada plenen i bit ot Deskata

 

:lol: Сенуж, да не съм чул, че не била секси. Виж до какви състояния докарва хората :D

 

jivka shterevaпреди 4 дни

bravo desi hubava pesen ne ispozvai stari pesni prodoljavai se teka na pret bes da vrvish na zat pojelavam ti ospeh sega ti si na moda ��

 

 

Petko Petkovпреди 5 дни

Изключително много ме хвана смесицата между тази мелодия, бийта, моментите в които тя си прави гласа тънък.. и тая много яка филмова постановка тва просто някой гений го е измислил! Ако не е тя?!����

Пък и това "Аригадигада" напраоо топпп нямам думи Десии !!����

 

 

Venher Nazifovaпреди 5 дни

кевиш ного тиси кътомене��

 

На последната искам да видя диплома за завършен 7 клас. Ние се храним, че сме неграмотни един друг, но в тубата е нещо страшно. Едвам им хващаш мисълта :lol:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Venher Nazifovaпреди 5 дни

кевиш ного тиси кътомене��

 

На последната искам да видя диплома за завършен 7 клас. Ние се храним, че сме неграмотни един друг, но в тубата е нещо страшно. Едвам им хващаш мисълта :lol:

 

:roll1: :roll1:

 

Къв седми клас, тая и на предучилищна подготовка не е ходила. :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...