Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Фокси - един от най-неуравновесените екземпляри тук и наричащ половината форум "лумпени", модератор? Що за абсурд?

 

Кой си ти бре младеж, че ще даваш оценка за мен, който съм минал 10 психотеста в МВР, а ти не знаеш какво е това? :feminist_en:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кой си ти бре младеж, че ще даваш оценка за мен, който съм минал 10 психотеста в МВР, а ти не знаеш какво е това? :feminist_en:

Кой да съм - член на форума, също като теб и като такъв имам право на мнение. Това, че то не ти допада си е твой проблем. Не ме интересува ни най малко живота ти извън Рамания, коментирам изцяло на базата на написаното от теб тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой си ти бре младеж, че ще даваш оценка за мен, който съм минал 10 психотеста в МВР, а ти не знаеш какво е това? :feminist_en:

 

Това е адски притеснително и основателно за положението и нивото на МВР....

 

ПП:Чакаме ли Галка и Фикрет?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой да съм - член на форума, също като теб и като такъв имам право на мнение. Това, че то не ти допада си е твой проблем. Не ме интересува ни най малко живота ти извън Рамания, коментирам изцяло на базата на написаното от теб тук.

 

От колко години си член, на форума и колко поста имаш? Че с изтритите, моите са над 100 000.... :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще помоля дискусията кой от колко години е във форума и колко поста има да не се провежда в Поп фолк скандали. Благодаря.

 

И по-полека с квалификациите. Вас ако ви нарекат "неуравновесен екземпляр" щяхте да ме засипете с оплаквания и да просите за бан, нали?!?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е адски притеснително и основателно за положението и нивото на МВР....

 

ПП:Чакаме ли Галка и Фикрет?

Днес ли излизат?

Галена много бълва според мен, трябваше да остави "Мина ми" поне до средата на Март и тогава да представи ново парче или да я беше пуснала Декември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой си ти бре младеж, че ще даваш оценка за мен, който съм минал 10 психотеста в МВР, а ти не знаеш какво е това? :feminist_en:

 

:dontknow:

Знаеш ли Фоксич, дано си ги минал без шмекерии, щото много полицаи, които са на терен нямат физическа подготовка и "минават" разни тестове всяка година. Разни шофьори "минават" годишен технически преглед на автомобилите си, но те са неизправни или неизрядни.

 

А много тестове се повтарят. Не е сложно да разучиш начина, по който се четат и анализират. Най-големите крадци и измамници също умеят да минават разни психотестове успешно.

 

Не знам откъде ви тръгна темата (предполагам, без да съм ходил на задните страници), ама просто реших да се включа.

 

Фокси, чудя се как си останал в системата с тази твоя емоционалност. Много лесно се впечатляваш.

 

И да кажа нещо за гуци-фена... той също е толкова емоционален, колкото и ти. Малко обидчив е и отстъпва понякога в спорове, за да е мирно и тихо. Той не ти е таргет, какво те е прихванало днес? Да не е заради слабите резултати на "Плюшено мече"? :laughing:

 

Жалка и Фики ли ще пускат или Преса? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И по-полека с квалификациите. Вас ако ви нарекат "неуравновесен екземпляр" щяхте да ме засипете с оплаквания и да просите за бан, нали?!?

 

Бан за "неуравновесен екземпляр"?

 

Не се учудвам, че хората масово спряха да пишат в този форум.

 

И междудругото Фокси е точно такъв. Редовно си обижда потребителите тук директно, или завоалирано. Също така редовно изпада в някакви емоционални полюции, неприлягащи на един мъж, гонещ петдесетте.

 

------------------

 

Камелия: Спала съм с по-малко от десет мъже в живот си

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво те е прихванало днес?

 

Надявам се да не са дяволите, но някои хора имат спешна нужда от дисциплиниране, а не от наказания. Като им се изтрият 3 поста си сядат на гъза и кротуват. Започват да схващат, че с тролене няма да стане и веднага постовете стават 5 пъти по-големи и съдържателни. Като влезе чевек може да прочете нещо, да се включи, а не да се отвращава от тролове като нено 1234556789 и лукас.... хората разгонили Рамания, заради някаква си Деса. Като се дисциплинират такива, нито Сашо и моя милост ще тролят, нито преслините, нито Петко Татянчов. Малко трябва, но навреме. А сегашните модератори им е писнало да четат оплаквания и да опитват да въвеждат ред, който след излизането им пак го няма. Мислех дълго време как да стане, ама няма друг шанс.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да не са дяволите, но някои хора имат спешна нужда от дисциплиниране, а не от наказания. Като им се изтрият 3 поста си сядат на гъза и кротуват. Започват да схващат, че с тролене няма да стане и веднага постовете стават 5 пъти по-големи и съдържателни. Като влезе чевек може да прочете нещо, да се включи, а не да се отвращава от тролове като нено 1234556789 и лукас.... хората разгонили Рамания, заради някаква си Деса. Като се дисциплинират такива, нито Сашо и моя милост ще тролят, нито преслините, нито Петко Татянчов. Малко трябва, но навреме. А сегашните модератори им е писнало да четат оплаквания и да опитват да въвеждат ред, който след излизането им пак го няма. Мислех дълго време как да стане, ама няма друг шанс.

 

По мое мнение, отдръпването не е заради пропаганда. Такава винаги е имало в Рамания. Проблемът е в състоянието на жанра. Все по-малък интерес генерира. Пайнер залостиха основни врати към троленето в нета - живите концерти, няма награди, дори класации като хората не останаха. Няма хитове. Няма нови лица. Аз подобна криза не помня да е имало в чалгата изобщо. Поне от 99та насам. 2016 беше категорична катастрофа. Като гледам как тръгваме тая година, май ще затвърждаваме старата. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне от 99та насам. 2016 беше категорична катастрофа. Като гледам как тръгваме тая година, май ще затвърждаваме старата. :gun_bandana:

 

:1000 (29):

 

Всеки път се смея на откровения ти фатализъм. Имам чувството, че за теб всяка година е най-слабата за попфолка, всяка година казваш "КРАЙ! Дотук беше! Свърши се!"

 

А всъщност чалгата си генерира милионите в нета (с всяка година все повече), все още нощния бизнес се издържа от нея, все още ТОП предаванията по телевизиите си правят рейтинга на гърба на фолк изпълнителите и така...

 

На концерта послучай рождения ден на Планета ТВ събират двойно повече хора от публиката, която дълги години събираха в НДК...

 

Една церемония по връчване на награди махнаха и вече дойде края на света. Те и без това не бяха интересни за никой.

 

Извън чалгата има точно 2-3 имена, които будят интерес в хората и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мое мнение, отдръпването не е заради пропаганда. Такава винаги е имало в Рамания. Проблемът е в състоянието на жанра. Все по-малък интерес генерира. Пайнер залостиха основни врати към троленето в нета - живите концерти, няма награди, дори класации като хората не останаха. Няма хитове. Няма нови лица. Аз подобна криза не помня да е имало в чалгата изобщо. Поне от 99та насам. 2016 беше категорична катастрофа. Като гледам как тръгваме тая година, май ще затвърждаваме старата. :gun_bandana:

 

То нещата са комплексни и не са от вчера и днес. Мислеха, че с турнета всяка година пренасищат хората и затова няма публика, за да не признаят, че не могат да правят хитове, като в началото на века. Все пак сега, са в пъти по-състоятелни като екип, като традиция, като опит и като създадени звезди, отколкото преди 2004 година. Но, хитовете ги нема. Днес, са се хванали за тая туба и мислят, че ще компенсират нещо. Какво компенсират, като само в провинцията го няма 300 клуба и над 1000 механи, които бяха потенциална ниша, в която да работят всички и да печелят? Направиха каталог от 100 изпълнители в Пайнер, а другите са още поне 50 и нищо.... реално работят не повече от 10-12. Всичко е заради алчността и космическите хонорари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно е това, а рекичката е в задния двор на ресторант "Приказките"....

Много е яка, Кама тука. Коментирай, че е копирала част от кадрите от "Брука" и ги е заснела в "Залеза и зората", явно и тя като Глория е фенка на Цеца :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка, Кама тука. Коментирай, че е копирала част от кадрите от "Брука" и ги е заснела в "Залеза и зората", явно и тя като Глория е фенка на Цеца :3fdb8960598fa63e:

 

Като я гледам как се разхожда около сегашното барбекю на Митака, с това костюмче купено от битака в Димитровград, за копиране...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера гледах едно интервю на Криско и каза, че в Студентски град са им затворили всички дискотеки, които не били за попфолк.

В Дупница затвориха единствената дискотека,която не пускаше попфолк. Сега ще правят чалготека на нейно място.

В Благоевград скоро се очаква да затвори пак такава дискотека, а чалготека пак отвориха миналата година и все е пълна. В Петрич една приятелка ми каза,че вече пускат попфолк във всяка дискотека.

Като гледат тези вървежните от поп-а пеят повече в чалготеки, затова и песните им бият на чалга.

Попфолкът отбелязва спад само в концертната дейност. Иначе в клубната вървят все по-добре, от къде идват и доходите им.

Само пребройте колко хита изкарват общо всички останали жанрове за цяла година и колко има само в попфолка.

Не е толкова трагично положението, колкото го изкарват някои.

На изпълнителите не им пука много за концертите, защото реално те само дават пари за представянето си в тях, а от клубните участия само печелят пари.

Ако се стегнат те самите да намерят спонсори за турне (разбира се,че това не е тяхна отговорност) , сигурна съм, че ще намерят повече от Пайнера.

На мен ми липсват промоциите на албумите. Това за мен е най-големият минус сега. През 2010 присъствах на промоцията на Галена в Калояновата крепост и беше уникален купон. Това ми липсна за момента. Иначе сегашните песни ми харесват много,защото има от всеки тип. Не са само бийт и рецитиране, а има и мелодични песни с красиви текстове.

Концертната дейност също липсва, но аз така или иначе не обичам да ходя на сборни концерти,където 70% са пълнежи.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проекта с който баронеса Яница заяви, че мисли да почва да мачка бранша!

 

Паметен миг!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във Видин пък затвориха 2 дискотеки, за чалга и едната от тях я направиха, само за поп музика. Сега нямаме чалга дискотека. Явно ние, на запад се развиваме по-правилно от чалгарският юг и от алчната и преситената от всичко София, където за 20 години, са инвестирани 231 милиарда евра и това по никакъв начин не личи. Рано или късно, всичко ще си дойде на мястото. Чалгата пък ще е в дупките, откъдето изпълзя, а ще я отсрамват същите 10 лица, които го правеха в предните 20 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Всеки път се смея на откровения ти фатализъм. Имам чувството, че за теб всяка година е най-слабата за попфолка, всяка година казваш "КРАЙ! Дотук беше! Свърши се!"

 

А всъщност чалгата си генерира милионите в нета (с всяка година все повече), все още нощния бизнес се издържа от нея, все още ТОП предаванията по телевизиите си правят рейтинга на гърба на фолк изпълнителите и така...

 

На концерта послучай рождения ден на Планета ТВ събират двойно повече хора от публиката, която дълги години събираха в НДК...

 

Една церемония по връчване на награди махнаха и вече дойде края на света. Те и без това не бяха интересни за никой.

 

Извън чалгата има точно 2-3 имена, които будят интерес в хората и това е.

 

2014та беше една от най-силните въобще. Факт. 2011 и 2012 също бяха силни. Първата повече за Касъмови. Назад 2008-2010 бяха рехави, но се държаха. Тогава станаха звезди Янева и Андра.

Върни се назад - виж колко продукция са пускали изпълнителите в топ20 през 2016-2017. После се разрови и сравни с 2012-2014. Виж и колко от тях са станали тотални хитове.

На концерта на Планета 70% бяха с покани. Останалите 30 на свободна воля и пак беше незадоволително пълна. Извинявай, ама 30 изпълнители не могат да напълнят Арена, а извехтялите сръбски персони го правят сами.

 

Точно щото при попа също няма активност, все още децата не са се преориентирали. Студентите винаги ще са на фолка. Все пак повечето студентски хитове са чалга тупалки. А попът винаги е бил слаб и неорганизиран - те са си виновни. А впрочем, чалгата беше топ и когато поп музиката вършеше здраво през 2001-2004та.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...