Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ками с ново преполовяване на гледанията. От 100к вече е паднала на 59к и вече е на престижното 85 място по гледания. Интересното е, че новата песен на Графа също е провал. Стартира от 86 място :mf_surrender: А пък ДИвна, която се отдели от Ампов, вече е в топ 5 с новата си ракия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много тъпо ми стана за Ема и Галин, гледанията им забиха сериозно, втория ден едва 150к ще направят, за третия ще са паднали под 100К. Каква е причината да не се появява отстрани на другите клипове?

 

Яд ме е, защото моя клип излиза отстрани пред техния само :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрахте: Галена е Най-харесвана попфолк певица 2017

 

01. Галена - 1442 гласа

02. Емануела - 1042 гласа

03. Деси Слава - 1030 гласа

04. Преслава - 1016 гласа

05. Алисия - 978 гласа

06. Анелия - 882 гласа

07. Яница - 786 гласа

08. Емилия - 765 гласа

09. Цветелина Янева - 699 гласа

10. Андреа - 696 гласа

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Преса взе доста да дърпа назад,поредния пирон в ковчега на кариерата й. Спешно й трябва голям хит.

 

 

Преслава доста назад дърпа вече .... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрахте: Галена е Най-харесвана попфолк певица 2017

 

01. Галена - 1442 гласа

02. Емануела - 1042 гласа

03. Деси Слава - 1030 гласа

04. Преслава - 1016 гласа

05. Алисия - 978 гласа

06. Анелия - 882 гласа

07. Яница - 786 гласа

08. Емилия - 765 гласа

09. Цветелина Янева - 699 гласа

10. Андреа - 696 гласа

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Преса взе доста да дърпа назад,поредния пирон в ковчега на кариерата й. Спешно й трябва голям хит.

 

Яница трябваше да е на мястото на Алисия, с какво тази мумия е толкова напред не знам, едва ли има и много фенове вече. Нищо де, седмо място е пак добре, като се има предвид, че до скоро и в 10 не влизаше. Следващия път ще е по-нагоре.

 

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница трябваше да е на мястото на Алисия, с какво тази мумия е толкова напред не знам, едва ли има и много фенове вече. Нищо де, седмо място е пак добре, като се има предвид, че до скоро и в 10 не влизаше. Следващия път ще е по-нагоре.

 

Абе да ти кажа доста е харесвана Алисия.. сред познати, дето даже не слушат чалга доста и се кефят. А като ходих на Планета, доста и пускат песните и и се кефят хората доста. За мое учудване де, щото специално последните и песни толкова да си приличат една с друга и не са нещо кой знае какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз доста я харесвам Алисия, повече от Деси Слава дори, да не кажа й Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия е някакъв феномен - не се сещам друга изпълнителка, която никога да не се е смятала като топ 5 певица, но всяка една песен да ѝ става брутален хит по клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница трябваше да е на мястото на Алисия, с какво тази мумия е толкова напред не знам, едва ли има и много фенове вече.

 

И аз винаги съм се чудил на това. Не мога да я възприема изобщо. Айде преди поне правеше брутални хитачки, ама в последно време и там издиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз винаги съм се чудил на това. Не мога да я възприема изобщо. Айде преди поне правеше брутални хитачки, ама в последно време и там издиша.

"Мой", "Ти ли" и "Нито дума", колкото и слаби песни да са, са топ хитове. Последните две съдя само по двата пъти, в които отидох на дискотека декември, но "Мой" не спряха да я въртят цяла година и всички откачат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мой", "Ти ли" и "Нито дума", колкото и слаби песни да са, са топ хитове. Последните две съдя само по двата пъти, в които отидох на дискотека декември, но "Мой" не спряха да я въртят цяла година и всички откачат.

 

Може, аз не съм бил на диско от 5-6 месеца сигурно и не помня последно на Алисия колко се е избухвало. Може би просто на мен песните й не ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз като Сеньора, колкото пъти си бях в България, мога да потвърдя, че "Мой" и "Красавицата" звучаха редовно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

те си я въртят по МТВ-то

По вашето българското ли?

Щото имам хора в другото, пък и работих за тях в EMA и нямам такива новини. Странно.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак класацията е за най-харесван изпълнител, а не за песни. Аз нямам наблюдения толкова много хора да я харесват, но както и да е. Здраве да е.

Аз също не мисля,че е толкова харесвана Алисия. А пък за последен стабилен нейн хит се сещам само за "Не си ти". Дори не помня от кога не е присъствала и в класация за песни (като първо място). Като жена я харесвам - красива и секси е. Обаче е абсурдно да е пред Анелия,Емилия,Яница.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси клетата извън топ 3 - това е скандално! За първи път от 2005-та насам не е в челната тройка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси клетата извън топ 3 - това е скандално! За първи път от 2005-та насам не е в челната тройка.

 

Честито! :Vishenka_05:

 

Време е да й биеш шута. Коя ще е новата ти фаворитка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито! :Vishenka_05:

 

Време е да й биеш шута. Коя ще е новата ти фаворитка?

Никоя, защото пак ще се амбицира и възроди :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сиропче Фики стана хит в Пловдив

 

Утре като минавам през баничарницата, ще предложа да кръстят козунаците "Деси Слава", кифлите с пудра захар "Преслава", а мита с кренвирш "Галин". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...