Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Скоро ще е първата българска балада с 10 милиона. Само това постижение е достатъчно, за да се види колко голяма е Деси Слава!

Винаги е била и ще бъде! Когато някой изпълнител в България има успехите на Деси Слава като самопродуциращ се изпълнител, подобни или по-големи от нейните, да дойдат и да коментират, ще го призная! До тогава "Тихо ми пази"!

 

Въпреки всичко, не съм много съгласен със Слави относно някои от определенията му за Галена, но това е негово мнение и до някакъв начин го уважавам. Не бих искал да се почнат сравнения между Галка и Деси - двете са корено различни, всяка със силните си страни. Раздават го приятелки пред обществото и този "факт" трябва да се спазва и сред феновете. Видяхме колко грозно се получи между нея и Преслава, и не ми казвайте, че феновете нямат пръст в това! Точно те са разковничето... Но какво да се прави, така става, когато двете силни на деня са най-обсъжданите и най-хитови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/drergunefendi/

Цъкнете в историята на профила и ще видите доста клипчета от РД на Деси Слава.

В края Деси Слава пее "За пари" . Доста от приятелите на Галена виждам, но нея не я виждам в клипчетата. Може би още не се е възстановила напълно от раждането. :1000 (6):

 

Хоп ето още - https://www.instagram.com/panchedimitriev/

Редактирано от petya1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ниска, набита, в гъза развита !

Що е то ?

:roll1:

 

Наистина не разбирам защо сте такива злобари, но явно в живота ти няма нищо по-интересно от задника на ДесиСлава.

ПОне да беше забавно, то звучи и тъпо :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/drergunefendi/

Цъкнете в историята на профила и ще видите доста клипчета от РД на Деси Слава.

В края Деси Слава пее "За пари" . Доста от приятелите на Галена виждам, но нея не я виждам в клипчетата. Може би още не се е възстановила напълно от раждането. :1000 (6):

 

Хоп ето още - https://www.instagram.com/panchedimitriev/

Пашев пиян 😂😂😁

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е дала много хубаво интервю в "Папараци", много искрена и така й течеше мисълта... :D Но ми стана жал за нея, разбра се какъв е бил проблема с Коко. Дано си намери човека някой ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

срещу договора на Галена с най-голяма компания за продуциране и дистрибуция на музика в Европа.

Охо, чакам я с нетърпение да пробие в Европа!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е дала много хубаво интервю в "Папараци", много искрена и така й течеше мисълта... :D Но ми стана жал за нея, разбра се какъв е бил проблема с Коко. Дано си намери човека някой ден.

Само дето пак хвърля камъни в градината на Емилия, при положение, че жената тъкмо роди. Не го почувствала да й се обади = "Няма да й се обаждам на тая", Коко бил мъжа за нея, защото имал особен характер = "Тя не струва като човек, лика прилика са си", Трябвало много да го обича" = "Толкова е тъпа, че стои с него въпреки всичките му изневери, че и второ дете му роди". И това замазно по възможно най-деликатния начин с похвали и "добронамерени" пожелания...съжалявам, но за мен това интервю беше грозно.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето пак хвърля камъни в градината на Емилия, при положение, че жената тъкмо роди. Не го почувствала да й се обади = "Няма да й се обаждам на тая", Коко бил мъжа за нея, защото имал особен характер = "Тя не струва като човек, лика прилика са си", Трябвало много да го обича" = "Толкова е тъпа, че стои с него въпреки всичките му изневери, че и второ дете му роди". И това замазно по възможно най-деликатния начин с похвали и "добронамерени" пожелания...съжалявам, но за мен това интервю беше грозно.

 

И на мен ми прозвуча много тъпо това, което каза за Емилия. Трябвало е да се обади да я поздрави от възпитание поне. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми прозвуча много тъпо това, което каза за Емилия. Трябвало е да се обади да я поздрави от възпитание поне. :mf_surrender:

 

По-добре, че не се е обадила. Ако пожеланията й щяха да са толкова фалшиви, каквито бяха на интервюто....сигурно я кълнеше на ум.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето пак хвърля камъни в градината на Емилия, при положение, че жената тъкмо роди. Не го почувствала да й се обади = "Няма да й се обаждам на тая", Коко бил мъжа за нея, защото имал особен характер = "Тя не струва като човек, лика прилика са си", Трябвало много да го обича" = "Толкова е тъпа, че стои с него въпреки всичките му изневери, че и второ дете му роди". И това замазно по възможно най-деликатния начин с похвали и "добронамерени" пожелания...съжалявам, но за мен това интервю беше грозно.

 

Не мисля, че Анелия има толкова акъл, за да вложи чак такъв подтекст в думите си. Според мен беше откровена. Тя е Рак - в повечето случаи са неподправени и си казват нещата, както ги чувстват вътрешно. Не се учудвам, че не се е обадила на Емилия - в крайна сметка, въпреки че заровиха томахавките, това не ги прави приятелки. И малко ли лайна изяде от нея по медиите през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Анелия има толкова акъл, за да вложи чак такъв подтекст в думите си. Според мен беше откровена. Тя е Рак - в повечето случаи са неподправени и си казват нещата, както ги чувстват вътрешно. Не се учудвам, че не се е обадила на Емилия - в крайна сметка, въпреки че заровиха томахавките, това не ги прави приятелки. И малко ли лайна изяде от нея по медиите през годините.

 

Беше ясно, че има предвид друго. Тя и Глория е рак, ама по интервютата лъже и маже като циганка. :1000 (29):

Нека да не са приятелки, но да си беше замълчала поне, този цирк не ме впечатли никак.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли разбирам от постовете на ICEBerg, че не съществува дует между Фики и Галя? :1000 (29):

Дует ще има, но освен демо с "на на на на" и някакви нахвърляни думички няма към момента

 

има нещо такова в момента

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ясно, че има предвид друго. Тя и Глория е рак, ама по интервютата лъже и маже като циганка. :1000 (29):

Нека да не са приятелки, но да си беше замълчала поне, този цирк не ме впечатли никак.

 

Виж само как различните хора възприемат нещата по различен начин. :1000 (29): За мен беше 100% искрена и й повярвах.

 

Още си спомням как ти недоволстваше от "неадекватните й движения и физиономии " в "Моят мъж". Май не я харесваш особено. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж само как различните хора възприемат нещата по различен начин. :1000 (29): За мен беше 100% искрена и й повярвах.

 

Още си спомням как ти недоволстваше от "неадекватните й движения физиономии " в "Моят мъж". Май не я харесваш особено. :3fdb8960598fa63e:

 

Много ли са адекватни според теб? Режисьорът е за разстрел там :1000 (29):

 

Не мога да кажа, че не я харесвам. Безразлична ми е, а към тези, които са ми безразлични съм напълно обективна. Иначе има и такива, които не харесвам наистина.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...