Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тази манджа се нарича Камелия, ей, всичко й взе, даже бельото, палмите, прическата и грима, и пак не се получи...Ама то като не ти идва отвътре да си секси :mf_surrender:

 

Да, градината на Ветко Арабаджиев в хотел "Марица" в Пловдив. Тя Деса и "Не си ми спешен" снима горе в президентският апартамент, ама като дойде време Камелия да се снима, за "Playboy", Ветко смени цялото обзавеждане, с поръчкови мебели директно от Париж, за да му видят българите гордостта, на хотела. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, вече 20 годишните не я задоволят и скочи на малолетните! :3fdb8960598fa63e:

Деси Слава имала тайна връзка с 16-годишно момче!

 

И докато всички останаха с впечатление, че след ММА боеца Зарко ДесиСлава е скочила на Благой – Малката Кобра, то се оказа, че по средата между тези двама е имало трети човек, пише HotArena. След раздялата си със Светлозар певицата го е играла в стил Мария Илиева и е залюбила 16-годишно момче от Русе. Понеже на тази възраст то е било още дете, не е съзнавало какво всъщност върши и за какво му е такава възрастна кака, фактът, че Деси имала пари и го подпомагала финансово го стимулирало да се хвръли с надолу главата в такава връзка. Водила го в различни хотели и всяка негова прищявка била приета и облагодетелствана парично от певицата. Акълът на изпълнителката не е бил по-голям, тъй като тя пък се била впечатлила, че физически юнакът съвпадал с изискването й нейни гаджета да бъдат само мъже здравеняци. Аферата им приключила след като майката на момчето разбрало за ДесиСлава. Тя се обадила на блондинката и я направила на две стотинки. Нарекла я е „пача“ и й заповядала да остави сина й. Здравенякът към днешна дата учи в Англия и не ще и да си спомня за секс връзката си с известната какичка.

 

Прочети повече на: http://www.novini.bg/news/408568-%D0%B4%D0...1%87%D0%B5.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия за ДесиСлава (2009г на промоцията на Послушай сърцето си)

"С Деси имаме едно начало, един старт. Когато си стартирал с един човек, трябва да го уважаваш по пътя му, дори и пътя да е различен от твоя. Пожелавам си да видя един хубав спектакъл. ДесиСлава е един прекрасен изпълнител, която винаги съм ценяла и уважавала. Очаквам от нея хубава продкция и много се радвам, че съм на нейния празник"

 

Преслава за Деси Слава в Открит микрофон, Сигнал.БГ, 2015:

 

"Много талантлив човек. Радвам се, че се върна при нас (в Пайнер). Тя може би не знае, но всеки път ако някой ме пита кои са най-добрите певици в България, започвам с нейното име. Бяхме близки и преди, дори се бяхме прочули с нашите операции тогава. Много ми помогна тя между другото, тогава, но това е едно на ръка. За мен тя е адски талантлив човек. Аз за нея освен да казвам как пее, не мога друго да спомена!

 

 

Кого ще слушаме - Фокса, Сенуж и Силвия, или Кама и Преса :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така вече 20 години една свестна дума не чухме от надменното Фатме за Кама, а "чипровската" през цялото време хвали Деса. Дори на Преслава и се откъснаха от сърцето през 2011-та, след разбиването в "Син сити" 2 изречения, с нещо като комплимент, за кака Камс, но на Деса никога, никогаааааааа..... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така вече 20 години една свестна дума не чухме от надменното Фатме за Кама, а "чипровската" през цялото време хвали Деса. Дори на Преслава и се откъснаха от сърцето през 2011-та, след разбиването в "Син сити" 2 изречения, с нещо като комплимент, за кака Камс, но на Деса никога, никогаааааааа..... :roll1:

2014, след общото им участие :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така вече 20 години една свестна дума не чухме от надменното Фатме за Кама, а "чипровската" през цялото време хвали Деса. Дори на Преслава и се откъснаха от сърцето през 2011-та, след разбиването в "Син сити" 2 изречения, с нещо като комплимент, за кака Камс, но на Деса никога, никогаааааааа..... :roll1:

Това не е вярно. Деси също винаги е демонстрирал топли чувства и уважение към Кама. Няма нужда да го праави с думи. Правила го е с жестове и отношение. В Мистерия плюс има и конкретно изказване в рубриката с фенски въпроси. Ако това ще те стопли, ще го снимам както се прибера в Шумен.

 

Не очаквай да и хвали гласа. Все едно да лъже...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли някой още вярва, че е на случаен принцип. Още в ттрети сезон се осъмних като на Василка и се паднаха и трите и любимки - Лили Иванова, Цеца и Бионсе.

 

 

А и от мръсния арменец Халжаджиан какво друго очаквате.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли някой още вярва, че е на случаен принцип. Още в ттрети сезон се осъмних като на Василка и се паднаха и трите и любимки - Лили Иванова, Цеца и Бионсе.

А и от мръсния арменец Халжаджиан какво друго очаквате.

Азис сам си избра Цеца за финал, той да не е лъжливото Фатменце, дето 2 тона не може да върже на живо и.щом запее опразва дискотеката?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1 сезон е ясно,че бутона е измама и с просто око се вижда,че като го натиснат не спира на образа в който е в момента,да дава следващ,предполагам предварително подготвен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бутона винаги е бил нагласен, не знам защо се прави новина от това... И Камелия ако отиде в Капките, пак ще е същото... :D

Новината се прави на гърба на звездата на формата - ДесиСлава. Всички статии и жълти такива от снощи за Капките са с името и снимката на ДесиСлава. Това за нас не е нещо ново. Всеки формат, в който е взела учАстие нашата, винаги са зАлагали основно на нейната личност и скандалите около нея :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новината се прави на гърба на звездата на формата - ДесиСлава. Всички статии и жълти такива от снощи за Капките са с името и снимката на ДесиСлава. Това за нас не е нещо ново. Всеки формат, в който е взела учАстие нашата, винаги са зАлагали основно на нейната личност и скандалите около нея :whistling:

Ами то от километри си личи, че в този формат най-големи звезди са Деси Слава и Йорданка Христова. Мен лично ме кефи, че легенда на старото време като Данчето оценява легенда на новото време като Деси- струва ми се, че е предразположена добре към нея ако се представя по-добре от вчера, което вярвам, че ще стане.

Като цяло от вчера хейта по ДС тук не е спрял и това беше нещо напълно очаквано и НЕприсъстващо по другите места, които чета. Които не са харесали представянето й не се опитват да ни наложат колко зле била, камо ли да сравняват рейтинга на Капките с този на шоу през уикенда в програмен слот без конкуренция, само за да докажат, че Камелия е на върха, а Деси Слава- на дъното...

Аз се кефя и на двете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се радвам и за двете, че след 20 години актуалност има интерес към тях от реалити предавания в национален ефир, не разбирам, защо за да харесваш едната е нужно да не харесваш другата. Но и на мен не ми хареса представянето на Десислава, някак си музиката беше по-силна от гласа й, може би очаквах да пее по-добре, не ми хареса също, че много напълня последно време.

Като цяло аз харесвам и Камелия, и Десислава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се радвам и за двете, че след 20 години актуалност има интерес към тях от реалити предавания в национален ефир, не разбирам, защо за да харесваш едната е нужно да не харесваш другата. Но и на мен не ми хареса представянето на Десислава, някак си музиката беше по-силна от гласа й, може би очаквах да пее по-добре, не ми хареса също, че много напълня последно време.

Като цяло аз харесвам и Камелия, и Десислава!

Всичко започна през далечната 2006-7, когато във форума на Планета се пръкна една видинска лисица с болки в стомаха от 2000 и 2002 години. И те така... Болките са видими и до ден днешен, специалистите не намират лечение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли някой още вярва, че е на случаен принцип. Още в ттрети сезон се осъмних като на Василка и се паднаха и трите и любимки - Лили Иванова, Цеца и Бионсе.

 

 

А и от мръсния арменец Халжаджиан какво друго очаквате.

 

Сигурно затова на Деса се падна точно най-любимата ѝ естрадна певица Ваня Костова.

 

Така случайно ще ѝ се падне и някоя народна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, да!!!

 

Да, да, да, да и аз. Още малко и ще е факт. :Vishenka_05:

 

Чакаме Тоти да разбива и предвид, че годината е нечетна, а тя на такива вади най-големите си хитове, очаквам разбивация на макс!

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...