Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Гергана - Никол?! Не омаловажавай кралицата!

Попа имат повече звезди - Поля Генова, Жана, 2xМихаела, Рафи, Ангел и Моисей, Венци и Павел, Прея, Гафа. Но единствено Гери и Криско са еквивалент за качеството и хитовост и могат да бъдат реална конкуренция на топа от чалгата!

 

ПолЯ Генова? Не омаловажавай кралицата. Казва се ПолИхендрия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

ПолЯ Генова? Не омаловажавай кралицата. Казва се ПолИхендрия.

Каква кралица е този надуваем балон без пукнат хит и със селско-лигав манталитет?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква кралица е този надуваем балон без пукнат хит и със селско-лигав манталитет?!

 

Шегувам се.

 

За мен тия, които си изброил изобщо не са звезди, нямат голяма твърда фенска маса, нито някакво влияние в държавата. Михаела Маринова?? Ангел и Моисей - тях някой помни ли ги изобщо? Последният голям хит на Михаела Филева от кога е?

 

Криско и Гери-Никол са им истинските звезди на попа. Дара е с една песен - рано е да се каже дали ще продължи да има същия успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз реших преди да пиша за представянето на Деси, да изгледам още веднъж епизода, да се поинтересувам и от мнението на пишещите във ФБ групата на предаването. Разбира се, че не съм впечатлен, тъй като се впечатлявам доста трудно,но и по никой параграф не съм разочарован Слушам ДесиСлава над 15 години и знам каквоможе и какво не. Като разбрах, че ще е първа, което е голяма отговорност, очаквах да се орезили и журито да я побърка, но за моя радост дори се хареса и на тримата и получи и комплименти. Образа беше много неподходящ за нея. А още по трудно е да пееш една песен по един начин години наред и само за седмица да трябва да я представиш по коренно различен начин. Отново Деси се доказа вокално. Беше задъхана, защото кога Деса е скачала толкова по сцена и то с тези килограми... На 2 пъти избърза. От 10 бих и дал 7. Дразни ме, че зведа от нейния ранг показва такова притеснение. Да, нормално е да го има,но не и феновете да го виждаме. Не е на 10, за да се лигави толкова. Една малолетна Миша не показва такива лигавщини. Чак ме дразни.

 

Сега погледнах първите изпълнения на Азис и Преса. Излагация тотална ижурито ги скъса като Преса , която уж била много добра в рока,я оприличиха на Милко , вместо на Фреди. Има защо сенуж да е бесен. Деса е по добра във всеки един музикален стил и това пролича дори в критиката на журито. Азис беше по зле и от Преса, и от Деса. Деса отново печели точки за фолка като най кадърната. Преса беше пълнеж в нейния сезон, а тук открива кръстницата и - Голямата Деси Слава

 

Разбира се очаквам много повече от нея. Обещала го е на феновете

 

 

И все пак чалгарит от трите сезона си приличат по едно - мързел. Първо прибират най - големите хонорари, а дори не разреждат участияа си, за да могат да правят достатъчно репетиции над образа, който трябва да имитират. Виждам, че Деса го осъзнава след първия концерт по нписаното от нея в страницата си...

 

А на този Джефаров излишно и жури и публика му вдига акциите. Люси и Миша за мен бяха много по добри от Деси, но и двете нямат кой зне какви други ангажименти.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но не гледам скучни предавания, с още по-скучни Сферични трътли бутани за нещо повече от единствената номер 1 певица вече 13 години - кака Преси!

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, коментирай, че Деса се представи най-зле според журито. :3fdb8960598fa63e:

 

Дали Деса се е представила добре или зле не е от толкова голямо значение, а шансът да е първа и журито да е максимално благосклонно към нея. Казвам това, защото дори Фънки бе един такъв мек, благ и хрисим. Мъгърдич Харваджиян искаше да започне позитивно. Причината е ясна - неговата балдъза или там каквато му е Ани Халваджиян призна (за да не се унижава Мъгърдич и брат му), на стената си във фейса предната вечер, че невероятното представяне на Никола Константинов от конкурентният формат "Гласът на България" е повече от сериозен стимул, за техния формат. И го каза, защото за часове България бе завладяна от този младеж, който се превърна в сензация, която "Като две капки вода" трудно ще стигне, най-малкото поради изхабеността на своите участници. Обаче, като минаха тези след Деса, особено Ваня Дзаферович, се видя ясно, че те се харесаха повече от нея. Накрая, като се тегли чертата бе повече от логично, оценките на журито, да са ниски за Деса. Съжалявам, другите просто бяха по-добри...

 

Иначе какво да говорим, за сравнение между двата формата, като "Гласът" го гледат 1 500 000, "Капките" 1 000 000?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе къде са "десовите"? До снощи бяха цяла дузина тук, а в последните 2-3 години дерибействаха с търпението на хората тук и се правеха на последна инстанция. Казаков, какво си им правил снощи и днес, та са се изпарили всичките? Казвай бързо, за да знам и аз, че като дойдат да ги подкарам по твоя начин! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе къде са "десовите"? До снощи бяха цяла дузина тук, а в последните 2-3 години дерибействаха с търпението на хората тук и се правеха на последна инстанция. Казаков, какво си им правил снощи и днес, та са се изпарили всичките? Казвай бързо, за да знам и аз, че като дойдат да ги подкарам по твоя начин! :roll1:

Опитаха от собствения си лек. Монахинята Фатмесс, защо си е скрила статистиката? Май и тя си купува милиони, като гледам, та затова върна сина си от Солун - за да помпа фалшиво его и фалшив интерес към себе си, ала колкото и да се разпъне - нито по-млада, нито по-секси ще бъде!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе къде са "десовите"? До снощи бяха цяла дузина тук, а в последните 2-3 години дерибействаха с търпението на хората тук и се правеха на последна инстанция. Казаков, какво си им правил снощи и днес, та са се изпарили всичките? Казвай бързо, за да знам и аз, че като дойдат да ги подкарам по твоя начин! :roll1:

 

И те така се скриха, както вие в неделя...

 

Нека само да допълня нещо за рейтинга... в понеделник БТВ заложи на силни предавания и турски сериал. Нормално е разликата да не е уау...

 

А в неделя НОВА залага на някакви тъпи филми дето са ги излъчвали 20 пъти. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И те така се скриха, както вие в неделя...

 

Нека само да допълня нещо за рейтинга... в понеделник БТВ заложи на силни предавания и турски сериал. Нормално е разликата да не е уау...

 

А в неделя НОВА залага на някакви тъпи филми дето са ги излъчвали 20 пъти. :mf_surrender:

Ами и Нова да са заложили в неделя на по-добра програма. Това не е опрадание. Надпреварата е ежедневна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И те така се скриха, както вие в неделя...

 

Нека само да допълня нещо за рейтинга... в понеделник БТВ заложи на силни предавания и турски сериал. Нормално е разликата да не е уау...

 

А в неделя НОВА залага на някакви тъпи филми дето са ги излъчвали 20 пъти. :mf_surrender:

 

Някой се е крил ли? :1000 (29): Аз ли съм се крил? Че аз изкарах целия уикенд тук точно, за да не кажат такива като тебе, че се крия. Не ми допълвай нищо за рейтинга, вече няма смисъл при 1 500 000 : 1 000 000. Защото и ти преди да започнат форматите твърдеше, че "Капките" ще са по-гледани, а поне 20 души тук ми ревяха насреща, че видиш ли Нова ТВ е по-гледана от БТВ. И к`во пра`им с`я? - както го е рекъл класикът.... :whistling:

 

п.п. О, Фатмес купува трафик! Като нема акъл, да купува....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой се е крил ли? :1000 (29): Аз ли съм се крил? Че аз изкарах целия уикенд тук точно, за да не кажат такива като тебе, че се крия. Не ми допълвай нищо за рейтинга, вече няма смисъл при 1 500 000 : 1 000 000. Защото и ти преди да започнат форматите твърдеше, че "Капките" ще са по-гледани, а поне 20 души тук ми ревяха насреща, че видиш ли Нова ТВ е по-гледана от БТВ. И к`во пра`им с`я? - както го е рекъл класикът.... :whistling:

 

п.п. О, Фатмес купува трафик! Като нема акъл, да купува....

 

Те ще почнат лайфовете на Гласът и там ще се види какво ще е положението. Доколкото помня в понеделник ги провеждаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но не гледам скучни предавания, с още по-скучни Сферични трътли бутани за нещо повече от единствената номер 1 певица вече 13 години - кака Преси!

:Vishenka_05:

Тези на някой, който не е изчел 50-ината ти коментара за Деситу и участието и в капките. Гледаш, боли, гадно ти е, ама пак го искаш. Познато? не, не говоря за аналните ти вълнения, не се притеснявай. Ама и те като въздействието на Деса върху теб - хем боли, хем сърби, хем искаш отново :3fdb8960598fa63e:

 

Колкото за Петя /официално и отнемаме СЛАВА от името/ бройте ги и 20 ако искате. но всички знаем, че след 2009 всяага година има поне 1 по хитова и предпочитани от нея певица. През годините такива бяха Елена, Галена, Анелия, Андреа, а вече Деса и Емануела...

 

Ако знаех в какви фази ще изпадне лунатизма ти, щях да върна онзи черен за теб ден, в който Деса те е отрезала - нали лично ти ми разказа. А все още не е късно да ти изпрося картичка. Само дишай, спи спокойно и не се вълнувай толкова :Vishenka_05:

 

 

BRUTALITYYYYYYYY :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези на някой, който не е изчел 50-ината ти коментара за Деситу и участието и в капките. Гледаш, боли, гадно ти е, ама пак го искаш. Познато? не, не говоря за аналните ти вълнения, не се притеснявай. Ама и те като въздействието на Деса върху теб - хем боли, хем сърби, хем искаш отново :3fdb8960598fa63e:

 

Колкото за Петя /официално и отнемаме СЛАВА от името/ бройте ги и 20 ако искате. но всички знаем, че след 2009 всяага година има поне 1 по хитова и предпочитани от нея певица. През годините такива бяха Елена, Галена, Анелия, Андреа, а вече Деса и Емануела...

 

Ако знаех в какви фази ще изпадне лунатизма ти, щях да върна онзи черен за теб ден, в който Деса те е отрезала - нали лично ти ми разказа. А все още не е късно да ти изпрося картичка. Само дишай, спи спокойно и не се вълнувай толкова :Vishenka_05:

BRUTALITYYYYYYYY :gun_bandana:

Гледах само част от представянето на трътлата и това е истина, няма и да ти чета глупостите нататък. Колко жалко, че не можете да приемете, че Деса е фактор само и единствено у вас. :3fdb8960598fa63e:

Фатмигюл, а.к.а. Фатмесс чак постове във фейса писала, не й ли писна да се излага?

Дебели трътли с турски произход и сферична форма е тъпо да се правят на секси, след като кебабчета, които засмуква Ивана са по-горещи от тях! Кама рулира!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим сега, тоя бардак "Капките" как се опитват да ни обяснят, че бутонът с избора е "случаен". Деса май си избира предварително образи, а? :1000 (29):

 

Грандиозна измама на старта на "Капките" доказа: бутонът на късмета е манипулиран! (ПОДРОБНОСТИ)

 

С грандиозна измама, която вероятно продуцентите са се надявали да не бъде разкрита, стартира петият сезон на един от най-гледаните риалити формати - "Като две капки вода". Нагласеният старт обаче изобщо не успя да мине... между капките. В шмекерията замесена се оказа единствената представителка на лекия жанр - поп фолк певицата Деси Слава. Блондинката от Раднево дебютира в предаването с "The Final Countdown" - едно от емблематичните парчета на шведската група "Юръп" в изпълнение на Джоуи Темпест.

 

Песента на хард рок бандата, естествено, се падна уж на случаен принцип, докато чалга дивата тестваше късмета си върху прословутия червен бутон. За всички фенове на "Капките" е известно, че именно от него зависи в образа на коя БГ или световна звезда участниците ще се вмъкнат при следващите си превъплъщения.

 

Всичко щеше да е прекрасно, ако не бе нагласено! Оказа се, че Деси Слава има опит с "The Final Countdown" и не за пръв път излиза на сцена с най-големия хит на "Юръп" и Темпест. Фолк певицата познава отлично тънкостите в изпълнението на парчето, изпято от нея още през 2008 г. в друго риалити - продуцираното от "Седем-осми" на Слави Трифонов "Пей с мен", в което Деси си партнира с Мелинда Христова.

 

"Вече никой не вярва, че бутонът на късмета наистина работи на случаен принцип, а не е предварително нагласен. Открай време се говори, че всички звезди предварително договорят своите образи. А случаят с Деси затвърди това", гневят се фенове на формата. Иначе в "Пей с мен" Деси Слава се справя доста по-добре с "The Final Countdown", отколкото с повторния си опит миналата вечер в "Капките".

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим сега, тоя бардак "Капките" как се опитват да ни обяснят, че бутонът с избора е "случаен". Деса май си избира предварително образи, а? :1000 (29):

 

Грандиозна измама на старта на "Капките" доказа: бутонът на късмета е манипулиран! (ПОДРОБНОСТИ)

 

:roll1:

Излагация, след излагация! Деса дали и за това ще напише обръщение към малобройните си, след вчера, фенове във фейсбук :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излагация, след излагация! Деса дали и за това ще напише обръщение към малобройните си, след вчера, фенове във фейсбук :roll1:

 

Значи идеята е била с хард-рок песен, да се омилостиви Фънки в оценката, а също така, за да влезе в образ, който и е познат, щото е по-лесно.

 

Цел живот по втория начин, ей! Деса ни продава една и съща претоплена манджа вече близо 20 години... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно гледаш или не гледаш. Във всеки пост различно пишеш :1000 (6): :confused:

А и ти нямаш право да използваш думата излагация след тази ти изява:

и след тези коментари под клипа:

 

BasedGodпреди 2 години

По женствен педераст не бях виждал смърт за тебе боклук 

 

atanas radevпреди 2 години

Травестит продажен!!Стега сте пълнили Световният сайт с такива убидни боклуци,ако някой Немец,Руснак,Французин....напише България ти ли ще му излезеш ОБРАТЕН ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ!!!НИЕ НЕ СМЕ ОБРАТНО ОБЩЕСТВО!!!

 

shtoksyпреди 6 месеца

Бъдещето на България! Кой е виновен ??? Казармата ?!?! Или ония малоумни и тъпи родители, които са го научли на ТАЗ "музика" ??!!! Бъдещ педерас...

 

Надцени се Сенуж. Но при мен не минаваш. 3 поста ми трябват , за да те разплача за лека нощ.

Салфетките - от Анелия :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи идеята е била с хард-рок песен, да се омилостиви Фънки в оценката, а също така, за да влезе в образ, който и е познат, щото е по-лесно.

 

Цел живот по втория начин, ей! Деса ни продава една и съща претоплена манджа вече близо 20 години... :gun_bandana:

Тази манджа се нарича Камелия, ей, всичко й взе, даже бельото, палмите, прическата и грима, и пак не се получи...Ама то като не ти идва отвътре да си секси :mf_surrender:

2005:

2006:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силвия: "Десислава ми показваше как си слага тампон" :3fdb8960598fa63e:

В интервю за седмичник фолк-певицата Силвия за пръв път споделя подробности около враждата си с колежката й Десислава. Двете се познават от години, работили са и са живели заедно. На въпрос на репортерката дали отношенията им са се оправили и каква е враждата от 1998г още, Силвия отговори така:

 

"Отношенията ни са все така хладни и дистанцирани. Когато започвах като солистка на оркестъра Деси привидно много се радваше, но след известно време започна да ме вкарва в интриги. Тя може да плаче винаги, когато пожелае и абсолютна артиска във всяко едно отношение. Неведнъж е изправяла на нокти целия оркестър със закъсненията си и с неугледното си облекло, при което следваха люти скандални от страна на ръководителя на оркестъра. Идваше с ролки на репетициите, и Минчо често й казваше: "Виж Силвия, виж и себе си", при което Десислава ревеше с часове. Той често й казваше: "Силвия е по-хубава от теб" и сигурно заради това тя ме намрази за отрицателно време, а аз нямам вина за тези думи. Често обвиняваше оркестъра, че свирят фалшиво, а истината беше, че тя пееше фалшиво. Това бе мнението на Минчо, който неведнъж я е гонил от участия точно поради тази причина. Единственото, което интересуваше Деси в онези моменти бяха мъжете. Беше голяма любовчийка - влюбваше се толкова бързо, колкото и се разлюбваше.Много неприятен спомен, който ярко се запечата в съзнанието ми бе, един момент, в който Десислава ме повика до тоалетната с нея за да ми демонстрира как се слага дамски тампон. Много често е заставала пред мен чисто гола и ме питаше как изглежда, като междувременно се оглеждаше в огледалата заставайки в различни пози. В края на 1997г. Минчо Атанасов я освободи от задълженията й като солистка на оркестър "Раднево".

 

Между другото Десислава беше много стисната, никога не си спомням да е почерпила когото и да било с кафе или бонбон дори, когато сме изкарвали немалко пари за времето си, а постоянно искаше от мен всякакви неща, дори ме е карала да й режа от моите моливи за очи. Смея да твърдя, че аз съм човека, който я амбицира да пооправи доста неща по себе си. Заявявам го най-категорично. Не мога да отрека обаче, че съм се смяла много и от сърце с нея и й благодаря за тези хубави моменти Не тая лоши чувства към нея, не оставяйте с погрешно впечатление.Вдигам завесата, защото ми писна да ме питат всеки път затова. Истината е тази и знам, че някои хора, особено нейните фенове, няма да я приемат, но аз съм искрена в това, което казвам.Не тая лоши чувства към Десислава Донева, но с такъв човек не би могъл да бъде мой приятел."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...