Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Писах сигнал на Господарите относно поредната кражба на Галена.

 

 

Поздрав.

Направих кратък анализ, и установих че вокалите от въпросната песен - "Take me away" са използвани в множество песни. Оказа се че са част от sample пакета Vengeance Vocal Essentials Vol.1 и съответно няма кражба. Признавам грешката си и съжалявам че писах на Господарите и всякакви възможни клюкарски сайтове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Направих кратък анализ, и установих че вокалите от въпросната песен - "Take me away" са използвани в множество песни. Оказа се че са част от sample пакета Vengeance Vocal Essentials Vol.1 и съответно няма кражба. Признавам грешката си и съжалявам че писах на Господарите и всякакви възможни клюкарски сайтове.

Пиши им обратно да не ти разглеждат сигнала.

Не беше редно на току що родила жена да го правиш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих кратък анализ, и установих че вокалите от въпросната песен - "Take me away" са използвани в множество песни. Оказа се че са част от sample пакета Vengeance Vocal Essentials Vol.1 и съответно няма кражба. Признавам грешката си и съжалявам че писах на Господарите и всякакви възможни клюкарски сайтове.

:roll1: :roll1: :roll1:

Убиваш ме. Не е здравословно да мразиш някого толкова много. Толкова негативна енегия...

Обичай си там Пресли и игнорирай Галена. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам го наизуст.

Това дали едно парче е чалга може да се определи по ритъма, по аранжимента, по безумния текст или клип. Айде да не влизаме в абсурдни спорове. Едно е да използваш инструмент, съвсем друго - как ще го използваш. Сигурно и перкусиите са "патентовани" за чалгата. :mf_surrender:

 

Това е твое мислене, тъпи текстове бол в попа, в рапа, където искаш. И говорим за жанрове, не за социално и характеризиращо явление "чалга".

Това го няма никъде по света, но на българина някой му наби в главата, че има мислене тип "чалга", поведение тип "чалга", външнен вид тип "чалга".

Въпросът тръгна от там, че дори и песните с поп звучене на една Алисия например не се въртят по радиата, иначе умират

да пускат нещо подобно на някой DJ. Има още куп американски бози, които а по-чалгаджийски от която и да е песен на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е твое мислене, тъпи текстове бол в попа, в рапа, където искаш. И говорим за жанрове, не за социално и характеризиращо явление "чалга".

Това го няма никъде по света, но на българина някой му наби в главата, че има мислене тип "чалга", поведение тип "чалга", външнен вид тип "чалга".

Въпросът тръгна от там, че дори и песните с поп звучене на една Алисия например не се въртят по радиата, иначе умират

да пускат нещо подобно на някой DJ. Има още куп американски бози, които а по-чалгаджийски от която и да е песен на Пайнер.

Разбира се, че има "чалга" манталитет. Американската чалга е отделен момент. Което не променя нещата, които съм ти написал за инструментите и аранжиментите им, но явно не си много запознат с тези неща.

Песен на Алисия вървя по поп радиата. Както и на Цветелина Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интерусава общо взето кой как определя. След като си запознат и отговор дори не даваш. Говоря за несправедливост спрямо попфолк изпълнители.

Факт е, че много добри песни с поп мотиви от фолка не се въртят по радиата, а поп песни с фолк мотиви - да. Но трябва да са чужди, нищо българско да не слушаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Убиваш ме. Не е здравословно да мразиш някого толкова много. Толкова негативна енегия...

Обичай си там Пресли и игнорирай Галена. :1000 (29):

А не може ли и двете да ги обичаме?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не може ли и двете да ги обичаме?!

Може, може. Ама при Фаст няма как да стане и за това му прдложих да не хаби енергия да мрази Галена, а да я игнорира. :1000 (29):

 

Лиска защо пее така? :mf_surrender:

Щото толкова си може.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забелязахте ли как Болка в минути се върна в Попнейбъла след като Дес и Коце напониха за нея в Черешката на тортата. Какво нещо е телевизията :whistling:

 

Да, така е. Значението е огромно. Песента зслужава да получи още живот, на мен ми е от любимите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих кратък анализ, и установих че вокалите от въпросната песен - "Take me away" са използвани в множество песни. Оказа се че са част от sample пакета Vengeance Vocal Essentials Vol.1 и съответно няма кражба. Признавам грешката си и съжалявам че писах на Господарите и всякакви възможни клюкарски сайтове.

казах ти, че отново ще станеш за смях!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интерусава общо взето кой как определя. След като си запознат и отговор дори не даваш. Говоря за несправедливост спрямо попфолк изпълнители.

Факт е, че много добри песни с поп мотиви от фолка не се въртят по радиата, а поп песни с фолк мотиви - да. Но трябва да са чужди, нищо българско да не слушаме.

то и регетона реално е дива чалгия, обаче минава през "ситото"

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Кефим ли се на стегнатата яка дупара? :3fdb8960598fa63e:

Това, ако не е от новият клип :3fdb8960598fa63e:

Обаче Галинка ще си покаже и космите още малко, за да предизвика някакъв интерес :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, ако не е от новият клип :3fdb8960598fa63e:

Обаче Галинка ще си покаже и космите още малко, за да предизвика някакъв интерес :gun_bandana:

Коментирай факта, че за разлика от своите колеги и колежки, Преси никога нищо не показа :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че за разлика от своите колеги и колежки, Преси никога нищо не показа :Vishenka_05:

Жената има морал, но за сметка на това, има какво да покаже....Представяш ли си, ако се беше снимала за Плейбой...Кама щеше да ппипадне и да стане втора по тираж :1000 (34): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че за разлика от своите колеги и колежки, Преси никога нищо не показа :Vishenka_05:

Preslava-6.jpg

248309.jpg

 

 

:1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

Ще гледате косматата дупара на Галин в ултра HD 4К :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Preslava-6.jpg

248309.jpg

:1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

Ще гледате косматата дупара на Галин в ултра HD 4К :1000 (29):

Какво е показала тук? Нито зърна, нито п*тка :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

в "Режим неприлична" на няколко кадъра си гали катеричката :3fdb8960598fa63e:

Богиня! :3fdb8960598fa63e:

 

С постоянните си голи снимки, а сега и кадри, Галин все повече си затвърждава образа на гей, колкото и да се стреми да изглежда хетеро ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...