Jump to content



Online: Ани Хоанг - К'во ме гледаш


Препоръчани коментари

Кърти! Страхотно рап парче! Само, че не ми прилича по гласа нещо на Ани Хоанг, но явно е заради различния стил. Ако е нейна, да прави един скандален клип на този мегахит!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Никаквица! ГЪК не може да каже пред класата на Моника Валериева!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баронеса!

 

Контеса!

 

Маркиза!

 

Тотален скандал!

 

Пръсна като психопатка!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно ми е да слушам подобни текстове, но определено много и ходи този стил! Няма как да направи клип на подобно нещо, трябва да има пегел на всяка втора дума! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прозрачно е при тия двамата.Точно сега покрай делото с Моника решиха да се възползват надявайки се скандал да вдигне дуетното им парче.

Обаче нито песента е интересна, нито скандал ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сигурни ли сме наистина, че това е Ани Хоанг, защото и на мен не ми прилича на нейния гласавтор много, много... пък и нищо не е споменала в социалните мрежи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сигурни ли сме наистина, че това е Ани Хоанг, защото и на мен не ми прилича на нейния гласавтор много, много... пък и нищо не е споменала в социалните мрежи...

В профила й във фейсбук беше харесвала някакви коментари от сорта на "Разби оная с новата песен".

+

В песента вика, че е "виетнамче". А и на мен ми прилича много на нейния глас, само на моменти не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е, споделена е от един от профилите и, "Queen Ani Hoang" мисля, че се казваше, а и самата Моника я отрази във фейса, като и овтръна, че не и пукало и била жива и здрава (което е най-важното, пък, така, че....). :D

 

Явно е опит за скандал, не знам дали ще се получи, но песничката си е доста популярна като гледам.

 

На Хоанг и отива такъв стил, да запише някоя рап песничка без простотии , ще и се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително! Толкова ниско паднаха, преди какви текстове се пееха, сега е толкова цинично и ако това е, което му харесва на новото поколение аз лично много го съжалявам. "Умираш като майка й на Бамби"... Сериозно ли? И вие я подкрепяте... Предпочиатм Ивана да ми пее за "Смукача" и дори най-мазните гнусни чалги пред това падение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...