Jump to content


Online: Екстра Нина - Молитва


Препоръчани коментари

Инструментала е брутален. Но гласа на Екстра Нина просто не ми харесва.

 

Ако беше я изпяла Джена, според мен щеше да е по-хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Тъп текст

2. Тъпо заглавие

3. Тъп клип

 

Единственото подобрение е сценичното поведение на Нина... другото е за коша. ЗАгубила е изцяло представа... а пък продуцентите й не й дават акъл или са я пуснали в неизвестното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е доста стара песен, даже е включена в последния й албум. Не ми харесва. Да продължава с нови песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За ТВ версия е отлична. Нина е много красива и предава настроението на песента, която пък отдавна ми е любима :1000 (33):

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако продължава да прави толкова безлични песни няма да прокопса пак в Пайнер. Обичам много балади, повече от бързите песни, но това е абсурдно.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако продължава да прави толкова безлични песни няма да прокопса пак в Пайнер. Обичам много балади, повече от бързите песни, но това е абсурдно.

Без да съм си я пуснал, ще се съглася. Винаги знаеш как да ги "наместиш"! <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами изобщо не е безлична песента, много си е хубава даже, ама тя и не е и нова. Това си е ТВ версия.

 

И не мога да разбера какво това е писане под клипа на Екстра Нина за клипа на Яница- когато излезе, излезе. Аман от лапета дето само искат тъпи песни.

Аз пък не я чакам Яница изобщо- много е евтина с държанието си и клиповете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами изобщо не е безлична песента, много си е хубава даже, ама тя и не е и нова. Това си е ТВ версия.

 

И не мога да разбера какво това е писане под клипа на Екстра Нина за клипа на Яница- когато излезе, излезе. Аман от лапета дето само искат тъпи песни.

Аз пък не я чакам Яница изобщо- много е евтина с държанието си и клиповете си.

Да, това с Яница е много странно. Под всички клипове ли се пишат такива глупости? Нека си изчакат клипа и да го коментират като излезе, защо трябва да спамят така?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да направи - няма да ви хареса и няма да стане хит, нито милиони гледания ще получи.

Защото това е Екстра Нина, а не Екстра Яница.

 

Не ми харесва това парче, предното повече го биваше въпреки кифлено-лелския текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това с Яница е много странно. Под всички клипове ли се пишат такива глупости? Нека си изчакат клипа и да го коментират като излезе, защо трябва да спамят така?

Това е изкуствен интерес към Яница, лапетата са си направили по няколко профила там и симулират интерес.

 

Хубава песен от Нина, не я бях слушал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За ТВ версия е отлична. Нина е много красива и предава настроението на песента, която пък отдавна ми е любима :1000 (33):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е изкуствен интерес към Яница, лапетата са си направили по няколко профила там и симулират интерес.

 

Хубава песен от Нина, не я бях слушал.

Предлагам да им го върнем, като под клипа на Яница коментираме Татяна и Екстра Нина!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да им го върнем, като под клипа на Яница коментираме Татяна и Екстра Нина!

Хаха, ще включим и феновете на Емануела и те са и набрали. :D

 

П.п. На мен видеото много ми харесва, като клип е, не ми е ТВ версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, ще включим и феновете на Емануела и те са и набрали. :D

 

П.п. На мен видеото много ми харесва, като клип е, не ми е ТВ версия.

И на мен не ми прилича на ТВ версия, но така се води. Снимана е заедно с "Добре съм". :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, и наистина има значително подобрение в поведението от предния клип, започнала е пак да свиква да бъде пред камера. :) Видеото и според мен е по-скоро клип, а не ТВ версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, и наистина има значително подобрение в поведението от предния клип, започнала е пак да свиква да бъде пред камера. :) Видеото и според мен е по-скоро клип, а не ТВ версия.

Странно, че забелязвате отвикване и последвало свикване с камерата, при все че двата клипа са снимани по едно и също време :D :D Но и на мен повече ми прилича на истински клип, даже повече ми харесва от предишния. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен, бях я слушал, но сега с видеото я преоткривам. Много добър аранжимент и е прекрасно изпята. Като клип си е, кадрите са много приятни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно, че забелязвате отвикване и последвало свикване с камерата, при все че двата клипа са снимани по едно и също време :D :D Но и на мен повече ми прилича на истински клип, даже повече ми харесва от предишния. :)

Тогава може първо да е снимала този и за другия да е била изморена, знам ли. :dontknow: :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава може първо да е снимала този и за другия да е била изморена, знам ли. :dontknow: :D

Хаха, може така да е станало. Или да е усетила по-силно баладата :P

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Екстра Нина! Тъкмо тези дни си мислех каква ли ще е следващата ѝ песен, и хоп, тя изненада приятно, макар че ми се искаше да беше оставила повече време между тази и "Добре съм", която супер много ми харесва. През тази година очаквам поне още два проекта от нея, но такива, по-музикантски и най-вече със смислени и по-съдържателни текстове! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припевът ми харесва. На Нина й отиват песни като Черна мъка, Любовница, Отминал спомен, Божествен знак и Позволи ми са много добри попадения също. Дано успее да предложи нещо такова пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...