Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деси Слава и този път беше много добра. Заслужава победа! Ваня също ме изкефи много, както и София. Люси отново се беше постарала много и си личи колко е отдадена.Много силна вечер!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Деси. Втора победа регистрирахме, но буквално на косъм.

 

Много труден образ и се падна на Дес. Не знам какво ще прави милата следващия път. Таман сме отново на трета позиция и май ще изпаднем следващия път от четворката...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Деси за победата!

Следващия път ще е Райна Кабаиванска и вярвам, че може пак да се справи блестящо- показвала е, че я бива в операта.

 

Лиготиите с Азис ли имаш предвид? :mf_surrender: Беше като попарена накрая.

 

 

Иначе наистина се справи добре днес. Когато има минимално движение и само пеене го докарва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиготиите с Азис ли имаш предвид? :mf_surrender: Беше като попарена накрая.

Иначе наистина се справи добре днес. Когато има минимално движение и само пеене го докарва.

Не , има впредвид репертоара и с Русенска и коя още беше филхармония. Пее Мемори и част от мюзикъла Котките и обра овациите. Но това на Райна е в пъти по сериозен залък.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиготиите с Азис ли имаш предвид? :mf_surrender: Беше като попарена накрая.

Иначе наистина се справи добре днес. Когато има минимално движение и само пеене го докарва.

Това с Азис даже го бях забравил. :D

Ето това имах в предвид:

 

 

Слави добре припомни и онези лайфове с Русенската хармония.

При добра подготовка на гласа може и да се справи чудесно. Още отсега си представям, че гримьорите просто ще й вдигнат косата и ще си бъде с нейното лице, така че трябва да компенсира визията с глас. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да помоля някой да постне клипче с представянето на Десислава като го качат! Благодаря! :)

https://www.facebook.com/DesiSlavaTheAngelV...23601511084697/

 

Заслужена победа тази вечер!

Балонът Михаела-Дяковска се пропука, изненадан съм от високия вот за Ваня, но си личи, че бе вложил страшно много чувства. Поздрвявам го!

 

Качихме се на 3-то място във временото класиране, вярвам, че с Райна Кабаиванска ще го запазим. :Vishenka_05: Все пак Деси е 5 октави глас и с малко повече репетиции операта ще й се получи! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качихме се на 3-то място във временото класиране, вярвам, че с Райна Кабаиванска ще го запазим. :Vishenka_05: Все пак Деси е 5 октави глас и с малко повече репетиции операта ще й се получи! :phpgrin2: [/b][/u] [/color]

 

Деси няма 5 октави. Софи е единствената с 5 октави във фолка. Деси е 4 с октави. А може и да с 3

 

Пушенето и килограмите ще я издънят :1000 (34):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не , има впредвид репертоара и с Русенска и коя още беше филхармония. Пее Мемори и част от мюзикъла Котките и обра овациите. Но това на Райна е в пъти по сериозен залък.

 

 

Това с Азис даже го бях забравил. :D

Ето това имах в предвид:

 

 

Слави добре припомни и онези лайфове с Русенската хармония.

При добра подготовка на гласа може и да се справи чудесно. Още отсега си представям, че гримьорите просто ще й вдигнат косата и ще си бъде с нейното лице, така че трябва да компенсира визията с глас. :D

Нито едно от тези неща не е опера. :mf_surrender: Все едно да кажеш, че Сто патрона е народна песен.

 

 

Ще пее наздравицата от Травиата, което е дует. Не знам дали ще има мъж с нея. А Райна на младини е била много хубава, висока и стройна. Пълна противоположност на Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка, Жоро :)

Никога не ми е пукало от коментарите на хората, за нещата, които харесвам, в това число и ДесиСлава.

След тази вечер всички, които някога са я злословили относно професионални качества могат спокойно да се гръмнат.

Страхотно удоволствие е да я слушаш как пее, така топло, емоционално. Чудесна е.

Мисля, че и другата седмица ще се справи страхотно! :)

ПС: Някъде може ли дас е види цялото предаване от чужбина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПС: Някъде може ли дас е види цялото предаване от чужбина?

Насе, тук качват всички образи, без гласуването и бутона. От вчера още не са, но изчакай ден-два. Другият вариант за цялото предаване е новаплей, но през телефона. Ако си с айфон няма да имаш проблеми от чужбина, аз така го гледам, като го изпусна. За андроидите не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито едно от тези неща не е опера. :mf_surrender: Все едно да кажеш, че Сто патрона е народна песен.

Ще пее наздравицата от Травиата, което е дует. Не знам дали ще има мъж с нея. А Райна на младини е била много хубава, висока и стройна. Пълна противоположност на Деса.

Сега също е много фина и изтънчена жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...