Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Но аз съм кьосе по рождение. Мисля, че си палувал и с други съквартиранти и ти се разливат спомените :3fdb8960598fa63e:

Как може да гласувате за такъв интригант, дами и господа? Съблазни Кондомчо, а после се изкара негова жертва, защото знаеше, че участниците в любовни истории и жертвите винаги остават до края. На Конди му е слаб ангелът и се поддаде на коварността му. Какъв пример за България са курвенските, мръснишки и интригантски изпълнения на Кака Кели? Сега продължава да очерня Конди... Чрез куpвалък и подли номера - към финала. Нямам думи... :mf_surrender: На това ли подражавате и така ли възпитавате децата си??? Не мога да повярвам, че такъв човек има толкова висок вот.

 

Гласувайте за Кондомчо! :Vishenka_05: :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да гласувате за такъв интригант, дами и господа? Съблазни Кондомчо, а после се изкара негова жертва, защото знаеше, че участниците в любовни истории и жертвите винаги остават до края. На Конди му е слаб ангелът и се поддаде на коварността му. Какъв пример за България са курвенските, мръснишки и интригантски изпълнения на Кака Кели? Сега продължава да очерня Конди... Чрез куpвалък и подли номера - към финала. Нямам думи... :mf_surrender: На това ли подражавате и така ли възпитавате децата си??? Не мога да повярвам, че такъв човек има толкова висок вот.

 

Гласувайте за Кондомчо! :Vishenka_05: :clap:

Моят идол е Преси - нека това не се забравя :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става все по-скандално и напрегнато...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за подкрепата през сезона, приятели! Радвам се, че напускам четвърта, защото успокоителните ми свършиха и нервната криза тропаше на вратата. Надявам се, че ще пренасочите гласовете си към Salvatore :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

BLUEBERRY!

 

Чакай ме отвън за афтър партито! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Кели напусна къщата увита в одеало от глава до пети, крещейки: Без наградата ме дразни всичко, тежи ми всичко! Не пожела да застане пред нашите камери! Наши източници ни довериха, че мигом е отпрашва към Павел баня да й разбиват камъни в бъбреците и да се подложи на скъпа ерготерапия.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Pluja na tozi format"- един от многото коментари на опечалените фенове на Кака Кели, които не спират да леят цветущи псувни и ругатни във фейсбук страницата на предаването! Цяла България е потресена и плаче пред екраните заедно с Кака Кели за 4тото място! Куп знаменитости изказаха своята подкрепа към Кака Кели! Запознати твърдят, че вече се сформират групи във фейсбук, които целят организирането на масов протест в Нови Хан!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Pluja na tozi format"- един от многото коментари на опечалените фенове на Кака Кели, които не спират да леят цветущи псувни и ругатни във фейсбук страницата на предаването! Цяла България е потресена и плаче пред екраните заедно с Кака Кели за 4тото място! Куп знаменитости изказаха своята подкрепа към Кака Кели! Запознати твърдят, че вече се сформират групи във фейсбук, които целят организирането на масов протест в Нови Хан!!

3 като Кичка и Емануела! :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напрежението в къщата се реже с нож!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно от социалните мрежи...:

 

Abel Tesfaye aka The Weeknd: People, vote for SALVATORE, my bulgarian twin! #winner #salvatorepobeditel #daazznambulgarski

Selena Gomez: Can't stop voting for Salvatore. I mean I could, but why would I want to?

Lana del Rey: I will root for Salvatore till the end of time!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...