Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Опаа :1000 (29):

 

Кондомчо показа, че може да завладее сърцата на публиката без капка лицемерие и стратегия. Въпреки, че беше част от подлата игра на Кака Кели за оставане в къщата и всъщност той беше жертвата в ситуацията, а не мръсницата Кели, той и за миг не се оплака, че му лепнаха грозния етикет на използвач и развратник. Най-интелигентният, най-готиният и с най-разнообразни интереси – това е Кондомчо! Сега е времето всички, на които Конди е правил безплатни хороскопи и синастрии и е оказвал подкрепа извън къщата, да покажат, че го ценят като приятел и съветник, като гласуват за него с номер 3 на 17705!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди си правеше кефа! Това, че Кели не знае на кой свят е, след като видя Салви си е личен проблем. Като имаш слабо сърце към хора като С. М., не влизай под един покрив с тях!

 

Ексклузивно! Риана в подкрепа на Салваторе! Пусна новото си парче с име S&M (Salvatore &. Martini).

Извинявай, но Кели като напусне къщата веднага ще трябва да отиде при доктор Енчев да се оперира целия.

Ти мислиш ли, че ще може да излезе по улицата без да чуе куп подигравки по нейн адрес ?

Нуждае се от наградата!

Подкрепете Кака Кели!!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, но Кели като напусне къщата веднага ще трябва да отиде при доктор Енчев да се оперира целия.

Ти мислиш ли, че ще може да излезе по улицата без да чуе куп подигравки по нейн адрес ?

Нуждае се от наградата!

Подкрепете Кака Кели!!!

Кели се нуждае от чепа на Конди, това е нейната награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опаа :1000 (29):

 

Кондомчо показа, че може да завладее сърцата на публиката без капка лицемерие и стратегия. Въпреки, че беше част от подлата игра на Кака Кели за оставане в къщата и всъщност той беше жертвата в ситуацията, а не мръсницата Кели, той и за миг не се оплака, че му лепнаха грозния етикет на използвач и развратник. Най-интелигентният, най-готиният и с най-разнообразни интереси – това е Кондомчо! Сега е времето всички, на които Конди е правил безплатни хороскопи и синастрии и е оказвал подкрепа извън къщата, да покажат, че го ценят като приятел и съветник, като гласуват за него с номер 3 на 17705!

 

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Благодаря. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опаа :1000 (29):

 

Кондомчо показа, че може да завладее сърцата на публиката без капка лицемерие и стратегия. Въпреки, че беше част от подлата игра на Кака Кели за оставане в къщата и всъщност той беше жертвата в ситуацията, а не мръсницата Кели, той и за миг не се оплака, че му лепнаха грозния етикет на използвач и развратник. Най-интелигентният, най-готиният и с най-разнообразни интереси – това е Кондомчо! Сега е времето всички, на които Конди е правил безплатни хороскопи и синастрии и е оказвал подкрепа извън къщата, да покажат, че го ценят като приятел и съветник, като гласуват за него с номер 3 на 17705!

Щом Конди влезна с фенера в тъмната гора на Кели - той е виновен!

 

Кели се нуждае от чепа на Конди, това е нейната награда.

О, не.

След шиенето вече иска само азиатци.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След пост на Динев всички недоумяват какво да кажат и дума не обелват! Крал!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, имам спазми в подбедрицата!

Защо камерите снимат останалите трима съквартиранти, а само мен - не? Срам и ужас!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

–А. блокирай ме, че да спре да ме боли! Не мога да гледам как си срещу мен..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, имам спазми в подбедрицата!

Защо камерите снимат останалите трима съквартиранти, а само мен - не? Срам и ужас!

Ти за снимане ли си маааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Динев разгони фамилиите на всички тази вечер и това не е легенда!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти за снимане ли си маааа

Разбира се! Сложих си хидратираща маска с краставица на клепача!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пари на вятъра...

Те са мостра от спонсор, не ги плащам аз.

 

Кели, Кондомчо как смуче зърна ? :3fdb8960598fa63e:

Нямах възможността да изпитам това удоволствие. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз космати зърна не смуча! Само, ако съм много, много влюбен. :3fdb8960598fa63e:

Но аз съм кьосе по рождение. Мисля, че си палувал и с други съквартиранти и ти се разливат спомените :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но аз съм кьосе по рождение. Мисля, че си палувал и с други съквартиранти и ти се разливат спомените :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29):

 

Няма да коментирам, за да не стане обрат във вота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...