Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Последно от социалните мрежи...:

 

Abel Tesfaye aka The Weeknd: People, vote for SALVATORE, my bulgarian twin! #winner #salvatorepobeditel #daazznambulgarski

Selena Gomez: Can't stop voting for Salvatore. I mean I could, but why would I want to?

Lana del Rey: I will root for Salvatore till the end of time!

 

Усещам много силна подкрепа тази нощ.. чувството е неописуемо!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата също се включи с послание в Инстаграм

000.jpg

 

:ba: :ba: :ba:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Јustin Bieber, Donald Trump, pinkprincess и Галена подкрепят Кондомчо!

Лъжа, Джъстин преди малко ми звънна по скайп, докато обядвах и каза, че това не го е казал той! Регистрирал се е преди малко в Рама и сега ще наспами Поп-фолк раздела с клипове на Яни, за да натрупа постове и да може да подкрепи Salvatore.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжа, Джъстин преди малко ми звънна по скайп, докато обядвах и каза, че това не го е казал той! Регистрирал се е преди малко в Рама и сега ще наспами Поп-фолк раздела с клипове на Яни, за да натрупа постове и да може да подкрепи Salvatore.

 

И мен ми звънна, но аз вечерях. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога и да си мечтая за такава подкрепа, каквато получих тази вечер! #TeamSalva

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kitty : Гласувам за Кондомчо, след като правите ни имена а и потребителските започват с съща буква.

Мимчу : Леле мале чух песента Often и ме тресе, вот за Салва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...