Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Като вземат да възхваляват дъртиа урунгел направо ми става лошо ! Глория може да си пуска еднодневките и да си ги слушат с щерка и. Лично аз не съм харесвал Гло никога, но не отричам че има хубави песни и винаги са стигали до мен от познати... Уви последната такава беше Ако те няма. Тази година дори и не знам кво е пускала. Опитах се на сила да чуя една, нещо от рода на Щастието не знам си кво ама на 20- тата сек не издържах

С всяка песен отива на по зле. Дори вече се отказах да им давам шансове. То нито креативност, нито пара вложила в проектите. Дава по 1000 лв за аранжимент и още толкова за клип и феновете и за класа все ще ми говорят...

Класата на Глория остана в миналото. Сега това на което феновете и викат класно и стойностно, ние наричаме безвкусица и боза

Глория ми е била първата фолк любимка, но или да прави добра продукция, или да спре да пуска изобщо. Тя си има репертоат с който преспокойно може да си изкара старините. Вече започва да ми прилича на женския ваиант на Веселин Маринов

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всяка песен отива на по зле. Дори вече се отказах да им давам шансове. То нито креативност, нито пара вложила в проектите. Дава по 1000 лв за аранжимент и още толкова за клип и феновете и за класа все ще ми говорят...

Класата на Глория остана в миналото. Сега това на което феновете и викат класно и стойностно, ние наричаме безвкусица и боза

Глория ми е била първата фолк любимка, но или да прави добра продукция, или да спре да пуска изобщо. Тя си има репертоат с който преспокойно може да си изкара старините. Вече започва да ми прилича на женския ваиант на Веселин Маринов

1+

Този клип като го гледам всеки път се смея от сърце

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класата на Глория остана в миналото. Сега това на което феновете и викат класно и стойностно, ние наричаме безвкусица и боза

 

"Вие" слушате Лорена, Т.Ал. и Яница и говорите за вкус - дооообре.

 

А този клип горе само и единствено доказва колко свестен човек. Не знам кое му е смешното да притиснеш някаква баба да се изповядва за известната си внучка и нагло да се мъчиш да изкараш някакви лайна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вие" слушате Лорена, Т.Ал. и Яница и говорите за вкус - дооообре.

Аз слушам ДесиСлава, Емилия, Галена, старите на Преслава, Анелия, Глория, Мария и Есил. Всичко останало само го преслушвам и коментирам.

 

Глория отдавна можеше да направи това, което Деса направи през 2016, но нито слуша критика, нито търси ново звучене, нито и се дават пари за продукция. Проблема е неин.

 

 

За клипа нищо не съм казал. Жалко действие на жалък журналист

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз на това интервю, винаги се смея от сърце.

Започва веселото от 02:30.

 

Доста се засяга... :1000 (29): Имаше и нотка расизъм даже, според евроатлантическите ценности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А аз на това интервю, винаги се смея от сърце.

Започва веселото от 02:30.

Виждам комплекси и срам о нейна страна, които всъщност не трябва да изпитва. Нито трябва да се оправдава. Само тя се връзва на жълтата преса все още

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам комплекси и срам о нейна страна, които всъщност не трябва да изпитва. Нито трябва да се оправдава. Само тя се връзва на жълтата преса все още

 

Дай мнение за 08:32.

Истинска наслада е да гледаш интервюта на Гло! Мачка с физиономии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай мнение за 08:32.

Истинска наслада е да гледаш интервюта на Гло! Мачка с физиономии.

ПАРАНОИЧКА. Аз ако съм репортер ще ме е стрх въпрос да и задам. Бахти негативната муцуна. Още не и е зададен въпроса, като Криси е много внимателна с думите, които подбира, а Глория започва да се защитав и да се хваща за произволна дума от целия въпрос.

 

Мен заради поведението си по интервюта ме отблъсна през годините.

 

С извинение, че пак намесвам Деса, ама тя си заявява с горсот, че е завършила огняр

 

Завършва Техникум по енергетика и сподели пред камерите, че е можела да стане най-сексапилният огняр, но предпочела договора с Пайнер.

 

Прочети още на: http://www.dnes.bg/big%20brother/2007/03/2...iia-obiad.34443

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай мнение за 08:32.

Истинска наслада е да гледаш интервюта на Гло! Мачка с физиономии.

Мен лично ми е неудобно да гледам подобно отношение към водещия, извинявай ама като не ти харесва недей да ходиш най малкото :mf_surrender: Тя във всички интервюта има такива физиономии и изказвания като й зададат въпрос, различен от "Как е Мони". Супер е грозно отстрани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси мачка с прием, еуфория и тоалет ала мушама тук. Пропусна първите два концерта и какво нетърпение предизвика :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен лично ми е неудобно да гледам подобно отношение към водещия, извинявай ама като не ти харесва недей да ходиш най малкото :mf_surrender: Тя във всички интервюта има такива физиономии и изказвания като й зададат въпрос, различен от "Как е Мони". Супер е грозно отстрани.

 

Интервютата ѝ са много зле. Само повтаря едно и също. Изобщо много е куха 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен това ми заприлича на Фокси, а не на Хуби :3fdb8960598fa63e:

 

 

Хахахах, няма да забравя как Фокса беше писал коментар в Сигнал БГ от мое име и после беше дебатирал с мен. :roll1: :1000 (10): :1000 (10):

 

Пък най-смешното като дойде тука да се жалва от коментара и да се прави на вчерашен. Но пък нещата, които беше написал го издадоха. :slapin:

 

Всъщност, коментарът не е в негов стил. Аз залагам на някой с чувство за хумор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може и Патрашкова, и Кеворкян да са толкова зле... понякога и в нея е вината, факт е, че говори едни и същи неща от 10 години и повече.

Разбира се, че са зле. Като завършил журналистика човек го казвам. Няма един журналист тук, на когото да се каже евала днес. Тия сериозните не са на показ. Пусни си последното нейно интервю с Кеворк, пусни си първото. Втория път колкото е крива тя, толкова и на него са му нелепи въпросите. и всичкото.

25 години едно и също, защото това едно и също интересувало масите, видиш ли...

На всекиго би му писнало да го питат клишета. На това интервю е супер отегчена и сприхава. В такива случаи просто спираш да ходиш по интервюта. От тогава е спряла. Не виждам проблем. Една шепа хора днес тук са я захапали с толкова злоба ей така от нищото.

Да, зациклила е текстово. Да, усеща се липсата на Загоров. Да, не й се влага. За скъпи клипове - няма и смисъл. Да, почива й се. Да, прекалява със Симона. Това оневинява ли обаче простотиите на другите певачки, които биват възхвалявани тук от сутрин до вечер, а нямат нито една социална песен, нито един концерт/турне и нито едно качествено живо изпълнение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последното й във Всяка Неделя премина точно по същия начин - с физиономии, тъпи и непълни отговори на различни от клишето въпроси. Клишето тя си го създава и ползва постоянно, опита ли се някой да зададе различен въпрос тя или прави физиономия, или зацикля и сменя посоката пак с клише.

 

Захапали са я, защото за тях е важно сега в момента кой къде е. Нищо, че която и да е вървежна в момента спре ли да пуска песни, както една хитова Елена - никой освен 5 души в Рамания няма да се сети за съществуването й. Доста повърхностно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре дошла при нас. Харесва ми как започваш :Vishenka_05:

Благодарско :Vishenka_05:

Сега видях въпросната нова песен на Кристиана и съм потресена..Оцко толкова е зациклил , че чак не мога да повярвам как е правил едни от най-големите хитове в Пайнера..

Редактирано от GSimeonova
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последното й във Всяка Неделя премина точно по същия начин - с физиономии, тъпи и непълни отговори на различни от клишето въпроси. Клишето тя си го създава и ползва постоянно, опита ли се някой да зададе различен въпрос тя или прави физиономия, или зацикля и сменя посоката пак с клише.

 

Захапали са я, защото за тях е важно сега в момента кой къде е. Нищо, че която и да е вървежна в момента спре ли да пуска песни, както една хитова Елена - никой освен 5 души в Рамания няма да се сети за съществуването й. Доста повърхностно...

Първото във Всяка неделя е хубаво, защото и тя беше разположена, и Кеворк беше на ниво. Това във второто бяха абсолютно махленски въпроси от негова страна. Тя - болна, недоволна. Нямаше нужда нито да ходи, нито той да я кани. "Всяка неделя" вече не беше онази от славните си години и Кеворк претопляше стари манджи, затова и прекрати. Интервютата му за "Уикенд" - колко забележително развитие за един уж достоен журналист, са далеч по-приемливи за мен. Предпочитам да го чета, отколкото да го слушам/гледам. Това стана, защото всички медии се обградиха със собственици, редактори и спонсори, които ги карат да бъдат всичко друго, но не и себе си.

 

И защо, не разбрах, Слави говори за Мария, Деса, не знам си още коя и прави сравнения. Първо, Мара си е вдигнала хонорара до небесата, за да не я канят, щото има тъпкач и не й трябват участия. Не че някой е умрял за нея, ако ще и 1000 лв да й е хонорарът. Деса има хитова продукция миналата година и на фона на останалите малко по-качествена, но от друга страна, си плю на някои принципи.

А за Глория не се притеснявайте - и народният й албум върви добре, и баладите й, и стари хитове. Това, че някой не ги е чул в дискотеката Х в деня Y, не значи, че това е константа... че животът е само в дискотеката... или че това е важното за изпълнител като Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като вземат да възхваляват дъртиа урунгел направо ми става лошо ! Глория може да си пуска еднодневките и да си ги слушат с щерка и. Лично аз не съм харесвал Гло никога, но не отричам че има хубави песни и винаги са стигали до мен от познати... Уви последната такава беше Ако те няма. Тази година дори и не знам кво е пускала. Опитах се на сила да чуя една, нещо от рода на Щастието не знам си кво ама на 20- тата сек не издържах

 

Обичам такива коментари. От тях си личи на какво ниво са хората, които не харесват Глория. Всъщност никой не е длъжен да я харесва, но един интелигентен човек поне ще я уважава. И със сигурност няма да я сравни с Мара Отварачката. Все пак нека не забравяме, че именно заради Глория Мария имаше възможност да стане Отварачката и цяла България да разбере коя е. Въпросният пример е и живото доказателство за това, че те двете са от абсолютно различни вселени и едната никога няма да може да догони другата, колкото и да се мъчи по изказ и физиономии. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...