Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Скрий се!

Споделяш нейни песни в профила си, лайкваш и снимки, а тук я плюе :mf_surrender:

 

Но е факт, че от Пайнер са малоумници - но миналата година постнаха новината за Галена на 22-ри.

 

Чисто професионално харесвам Галена и проектите и, факт е и че е ТОП име, но не може да преглътне, че Преслава винаги ще е над нея. Жалките и опити да я измести не струват и никога няма да има подкрепата, която има Преслава!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чисто професионално харесвам Галена и проектите и, факт е и че е ТОП име, но не може да преглътне, че Преслава винаги ще е над нея. Жалките и опити да я измести не струват и никога няма да има подкрепата, която има Преслава!!!!

Толкова силна подкрепа, че не успя да влезе в Топ 3 във вота на наградите преди фейк гласовете. :1000 (29): :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тоя с купени гледания, вижте статистиката - януари 2017-та - над 100 К :roll1:

Нещо ютуб пак се е прецакал - на всички песни показва някакви неестествени скокове в този период. Сега гледам "Дай ми още" - пак има 6-7 дни, където излиза, че е правила по 300-400к на ден, а то е ясно, че такива дни няма, иначе щяхме да забележим. :mf_surrender:

 

едит: Сега гледам и на "Пей, сърце" статистиката примерно - пак през някакви период, примерно 2 дни през октомври и и 2-3 през август някакви огромни скокове, напълно идентични с други статистики. Какво му става на ютуб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, в момента си пускам някакви песни от 90-те, примерно Don't Speak и What's Up и им гледам статистиките - и те през август, октомври и декември 2016 някакви огромни скокове. Ютуб хептен се побърка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-леко с тона ...

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Форумът прилича на Club Penguin, където те банваха, ако използваш думата hell, например.

 

Форумци, внимавайте много да не споменете нещо като кръв, урина и т.н., че ви грози бан от уникалния ни модераторски екип. :notworthy: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Форумът прилича на Club Penguin, където те банваха, ако използваш думата hell, например.

 

Форумци, внимавайте много да не споменете нещо като кръв, урина и т.н., че ви грози бан от уникалния ни модераторски екип. :notworthy: :notworthy:

Шшштт, без ирония. Модераторският екип трябва да се уважава все пак, само чакам обяснение какъв е бил тонът ми в така "комрометиращия" ми пост!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, когато няма какво да кажеш, да замълчиш. Много добро и благородно човешко качество към което лично аз рядко се придържам.

Само ще перифразирам една популярна българска поговорка - от всяко дърво Модератор не става. :naked:

Да си знаете, не за друго...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не беше коментирала наградите в онова интервю, щеше да има затворена анкета и церемония както обичайно.

Месеци преди интервюто на Галена се коментираше, че награди няма да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП 10:

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=47884

 

01. Деси Слава - И на всички като тебе - 27 226 точки

02. Галена - #МамаУраган - 24 151 точки

03. Анелия - Дай ми още - 22 771 точки

04. Галин ft. Преслава - Царя на купона - 15 625 точки

05. Алисия и Илиян - Нито дума - 15 418 точки

06. Емануела - Почти перфектен - 14 752 точки

07. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала - 13 783 точки

08. Преслава - Без теб - 13 627 точки

09. Яница - Хубаво го запомни - 13 060 точки

10. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем - 10 480 точки

Link to comment
Сподели в други сайтове

По голямата част от гледанията идват от любопитни албанци фенове на Серджо, и хора търсещи песни на рок групата Pantera.

Колко ли милиона има в онзи другия сайт(с реалната й професия), където трябва да се направи специална категория за Галена :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шшштт, без ирония. Модераторският екип трябва да се уважава все пак, само чакам обяснение какъв е бил тонът ми в така "комрометиращия" ми пост!

 

Тонът ти е просташко-селяндурски, предизвикан от обсебеността ти по Деса, която неусетно пренасяш тук по неподходящ начин. Това, че мислено псуваш всички, които не се интересуват от "успехите" на Деса не значи, че трябва да го правиш нахлувайки тук като разгонен врачански бек. Общо взето е това.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тонът ти е просташко-селяндурски, предизвикан от обсебеността ти по Деса, която неусетно пренасяш тук по неподходящ начин. Това, че мислено псуваш всички, които не се интересуват от "успехите" на Деса не значи, че трябва да го правиш нахлувайки тук като разгонен врачански бек. Общо взето е това.... :1000 (19):

 

Тонът си му е съвсвем нормален и честно казано много напомня на твоя, когато се емоционираш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пахахахаххахахахаха Преславови ТРЕПЕРИТЕ ЛИ ?

Мина ми 1 500 000 :3fdb8960598fa63e:

 

1 640 279 :3fdb8960598fa63e:

И за какво трябва някой да трепери?Поредният "турбо" кавър на Галена , който ще се забрави до месец,два :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тонът си му е съвсвем нормален и честно казано много напомня на твоя, когато се емоционираш.

 

Трябва малко интелект, за да разбереш, че моят реваншизъм е към Пайнер, а неговият към нас, всички без "десовите". Едното не се наказва, защото е към хора, които не пишат тук (изпълнители, фирми), а другото е наказуемо, защото е лично отношение към цял форум. Аз не бих наказвал, но бих го укорил. Това ще свърши работа, защото ще го приземи. Това е 100% сигурно и действа. Прочети си няколко пъти поста му и помисли по това, преди да правиш констатации....

 

В крайна сметка нищо особено не е станало освен, че Жорето влезе да изкрещи: ДЕСА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка нищо особено не е станало освен, че Жорето влезе да изкрещи: ДЕСА!

Станало е, станало е... :whistling: Има причина тук все по-често да се крещи името ДЕСА при положение, че тя с всеки изминал ден все повече доказва твърденията на феновете си от през годините. Един от най-подценяваните и същевременно най-доказалите се изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...