Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Помниш ли, че в деня когато излезе "Така се случи", пуснаха още "Има кой" на Малина, "Мъжете са лесни" на Милица и някаква песен на Магапаса? Помня, че бяхме скандализирани от 4-те М :3fdb8960598fa63e: Разбира се хитът на Милица се открои най-много!

:roll1: Гениален си! Помня, да. Иначе, аз естествено защитих "така се случи" и бях за нея. Фанатичен докрай! :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, "Мъжете са лесни"! Шедьовър!

 

Това за мен винаги ще е една от най-курвенските песни евър. Всеки път, като я слушам, изпитвам нужда да се изкъпя. Да не говорим, че прилича толкова много на "Освободете дансинга", което още повече ме скандализира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - добрата ми приятелка работеше в балета и , който в последствие се разпадна и в момента отново е с Веда Джуниър , не им плащаше накрая разбраното и т.н. Подробности ..

Бяха най-добри приятелки буквално .. Моята приятелка е спяла в тях през ден , била много зле финансово в момента , едвам скалъпвала положението ... Сега , все пак тя е известна личност , не вярвам да "скалъпва" като нормалните хора , ама все пак ... Това е от достоверен източник .. И много пиела !

Това е скандална информация :helpsmilie: Горкия Малинаж, аз много й симпатизирам по принцип. Винаги се държи на ниво по интервюта, нито хленчи, нито обсъжда и коментира колеги, уникална е.

Това ако беше с нормален текст на припева, можеше и да е златен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мигом си пуснете този вечен хит!

 

ДА Я ИМИТИРАМ ЛИИ ЩЕ ТИ СЕ ХАРЕСАМ ЛИИ ДА ГО ПРАВЯ МРЪСНО С ТЕЕЕБ КАТО ПО РЕ-ЦЕП-ТА ЗА СЕКС! Невероятен текст, текстописецът заслужава Пулицър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е скандална информация :helpsmilie: Горкия Малинаж, аз много й симпатизирам по принцип. Винаги се държи на ниво по интервюта, нито хленчи, нито обсъжда и коментира колеги, уникална е.

Това ако беше с нормален текст на припева, можеше и да е златен хит.

И ако не и се виждаха прашките , при това на балада ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас на каква схема са работили Андреа и Кости? Невъзможно е Андреа да му е плащала по 20 бона за всяка песен. Такова изтичане на песни при никоя чалгарка не е имало- Лъжа го с тебе, Любовник, Излъжи ме, Докосвай ме, Променям те, Заради теб, В мен, оная с тв версията от пролетната програма, друга имаше дето щеше да излиза вместо Хайде опа, отделно клипираните парчета.. супер много песни са това.

Бяха дует - Sahara. Как може да не знаеш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за този невероятен проект? Жесток хит, изпадам в катарзис, като го слушам!

 

Тя, Милица някаква супер скромничка го раздаваше, блудкави песни правеше и изведнъж се разголи и стана :). Тя сигурно и затова замина за Дубай, тук като не се оцени, поне там да заработва. Имаше една хубава песен, все пак.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този период със синтезатора ми толкова противен на всяка песен, дори и Деси Слава в албума "Послушай сърцето си" няколко песни със синтезатор....много мазно и отвратително и добре, че вече не правят такива песни с такова звучене..все едно кокошки чувам.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Основната идея на парчето е следната - младо момиче задава на мъжа, който иска да бъде с нея, въпроса: Наистина ли сексът продава? Трябва ли да бъда и аз като всички останали, за да ме харесаш? Трябва ли да бъда разюздана, покварена и агресивна, за да се впиша в рамката?"

 

Колко проникновено и поетично - после само Глория имала песни със социална тематика. Една Милица я слага в задния си джоб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко проникновено и поетично - после само Глория имала песни със социална тематика. Една Милица я слага в задния си джоб!

Не ги сравнявай , моля те :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя, Милица някаква супер скромничка го раздаваше, блудкави песни правеше и изведнъж се разголи и стана :). Тя сигурно и затова замина за Дубай, тук като не се оцени, поне там да заработва. Имаше една хубава песен, все пак.

 

+

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...