Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Една от най-добрите песни на Есил, клипът също е много добър.

Сега изрових темата на "Мъжете са лесни", и видях, че си коментирал с думите "Пълна боза!" Ужас и техноритъм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега изрових темата на "Мъжете са лесни", и видях, че си коментирал с думите "Пълна боза!" Ужас и техноритъм!

:roll1: Тогава не съм оценявал качественото и истинското. Моля да бъда извинен публично!

 

Senhor, припадай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, "Мъжете са лесни"! Шедьовър!

 

Това за мен винаги ще е една от най-курвенските песни евър. Всеки път, като я слушам, изпитвам нужда да се изкъпя. Да не говорим, че прилича толкова много на "Освободете дансинга", което още повече ме скандализира.

Да бе то само като и погледнеш козята физиономия и вуни на село ... Скандализирала била ?! Кое и е скандалното че се ебеше с богати чичковци и прокопса да излезне от село Мечка и видиш ли тя била от Пазарджик, а тук като седнеше в заведението където работех и си поръча дълго кафе с пъпчивата дзурла и се правеше на коя съм аз . Миндилка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе то само като и погледнеш козята физиономия и вуни на село ... Скандализирала била ?! Кое и е скандалното че се ебеше с богати чичковци и прокопса да излезне от село Мечка и видиш ли тя била от Пазарджик, а тук като седнеше в заведението където работех и си поръча дълго кафе с пъпчивата дзурла и се правеше на коя съм аз . Миндилка

Очевидно кафето не е било направено по рецепта за секс и е поискала да говори с управителя! Скандал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно кафето не е било направено по рецепта за секс и е поискала да говори с управителя! Скандал!

Не. Пойска си чаша вода, а аз и отвърнах, че продаваме само Минерална

Link to comment
Сподели в други сайтове

Randomly се присетих за деня, в който Галена обяви, че е бременна, при което Фиклена беше написал "Не е късно за аборт" и си сложи черен квадрат за аватар. Велик!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Randomly се присетих за деня, в който Галена обяви, че е бременна, при което Фиклена беше написал "Не е късно за аборт" и си сложи черен квадрат за аватар. Велик!

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Това защо никой не го е сложил в бисерите! :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast пак влезе в bitch mode. :mf_surrender:

 

Преди малко постнах една гръцка чалга, която беше популярна и в България, и той ми изтри поста с обяснението, че Скандалите били само за български попфолк. От кога? Нима не се постват песни на Цеца, Лепа Брена, Серджо и всякакви турски и гръцки парчета? Нали всичко това е балкански попфолк.

 

Да пиша ли на момо, или ще излезнеш от бич моуда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е ужасно- тоалети, визия, декор, снимки :gun_bandana: От както е със Стоянски Преса изглежда много добре на всички фотосесии, това тук е тотален флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast пак влезе в bitch mode. :mf_surrender:

 

Преди малко постнах една гръцка чалга, която беше популярна и в България, и той ми изтри поста с обяснението, че Скандалите били само за български попфолк. От кога? Нима не се постват песни на Цеца, Лепа Брена, Серджо и всякакви турски и гръцки парчета? Нали всичко това е балкански попфолк.

 

Да пиша ли на момо, или ще излезнеш от бич моуда?

Той и на мен е сложил някви проценти и не мога да разбера на какво основание ама здраве да е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...