Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галин обаче стабилно върви по стъпките на Мара с тая уста... допреди 1 месец пак му бяха по-големи от преди, ама чак така :helpsmilie:

galin222.png

 

Сега видях, че на старата снимка има обичка на ухото... толкова е сладко, защо я е махнал? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тонът ти е просташко-селяндурски, предизвикан от обсебеността ти по Деса, която неусетно пренасяш тук по неподходящ начин. Това, че мислено псуваш всички, които не се интересуват от "успехите" на Деса не значи, че трябва да го правиш нахлувайки тук като разгонен врачански бек. Общо взето е това.... :1000 (19):

 

 

Трябва малко интелект, за да разбереш, че моят реваншизъм е към Пайнер, а неговият към нас, всички без "десовите". Едното не се наказва, защото е към хора, които не пишат тук (изпълнители, фирми), а другото е наказуемо, защото е лично отношение към цял форум. Аз не бих наказвал, но бих го укорил. Това ще свърши работа, защото ще го приземи. Това е 100% сигурно и действа. Прочети си няколко пъти поста му и помисли по това, преди да правиш констатации....

 

В крайна сметка нищо особено не е станало освен, че Жорето влезе да изкрещи: ДЕСА!

Че съм простак и селяндур, е научно доказано - нищо ново под слънцето. За подобно нещо се използва определението "пустиняк", поне в нашия край. Мнението не го исках от теб, а от човек, опозорил ме да внимавам с тона. Но все пак благодаря, обичаш да ми отговаряш. Явно е някакъв душевен оргазъм за теб.

На мен ми казваш, че съм обсебен от Деси Слава... Я помисли пак, иди и изпии едно кафе в Чипровци, върни се и го повтори!

Не съм обиждал никого, още по-малко цял един форум. Пак се опитваш да извъртиш нещата, и пак няма да ти се получи, за съжаление - твое. Използвах ирония, която всеки използва за щяло и нещяло тук, още повече обиждайки директно някой. Тук визирам изпълнителите. И ми се получи... :Vishenka_05:

Още не се е намерил човек, който да ме приземи, чича, няма и да си ти, в случая.

Айде, лека и мека, че да не правим интересна вечерта на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ти сериозно ли?

Разбира се, че не. Явно иронията не се усеща достатъчно!! :gun_bandana: Какво мислиш за слагането на устни? Защо не си призна пред камерата на БТВ когато го попитаха според теб, та то е очевадно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин обаче стабилно върви по стъпките на Мара с тая уста... допреди 1 месец пак му бяха по-големи от преди, ама чак така :helpsmilie:

galin222.png

 

Сега видях, че на старата снимка има обичка на ухото... толкова е сладко, защо я е махнал? :Vishenka_05:

Веднъж тръгне ли се по този път, няма спиране. Това е заболяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП 10:

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=47884

 

01. Деси Слава - И на всички като тебе - 27 226 точки

02. Галена - #МамаУраган - 24 151 точки

03. Анелия - Дай ми още - 22 771 точки

04. Галин ft. Преслава - Царя на купона - 15 625 точки

05. Алисия и Илиян - Нито дума - 15 418 точки

06. Емануела - Почти перфектен - 14 752 точки

07. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала - 13 783 точки

08. Преслава - Без теб - 13 627 точки

09. Яница - Хубаво го запомни - 13 060 точки

10. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем - 10 480 точки

Анелия е реалния победител.

Четири седмици номер едно в 50-те и изведнъж тук трета. Селски номера!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не. Явно иронията не се усеща достатъчно!! :gun_bandana: Какво мислиш за слагането на устни? Защо не си призна пред камерата на БТВ когато го попитаха според теб, та то е очевадно?

 

Мисля, че всеки е свободен да прави, каквото му харесва по външния си вид, щом така ще се чувства по-добре. Друг е въпросът, че леко е прекалил с устните - много си личи.

 

Иначе в интервюто той каза, че няма пластични операции (доколкото помня). Хилурона не се води за операция, т.е. Галчо пак излиза чист. :3fdb8960598fa63e:

Забележи, че си е пуснал косми по гърдите. Пак копира Фики. Имам чувството, че му е идол.

 

Като цяло не ме кефят фалшименто образи. Все си мисля, че дори и да си беше признал, че е бисекс, момичетата пак щяха да го харесват. А това, дето пропаграндира "Не на наркотиците", а пее песни за бонбони и "да се направим" е върха на лицемерието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://haskovo.info/51068/%D1%85%D0%B0%D1%...BB%D0%B8%D0%BD/

В него трябваше да участва и Галин, който не се появи и разочарова многото си фенове.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Ако беше участие, нямаше да пропусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://haskovo.info/51068/%D1%85%D0%B0%D1%...BB%D0%B8%D0%BD/

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Ако беше участие, нямаше да пропусне.

Галин може би е изпълнителят, участвал в най-много благотворителни концерти напоследък, така че е тъпо да го плюете така. Сигурно си има причина.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://haskovo.info/51068/%D1%85%D0%B0%D1%...BB%D0%B8%D0%BD/

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Ако беше участие, нямаше да пропусне.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Ставал съм свидетел на друга подобна случка, където е обещал да отиде, дори го бяха обявили на афиша и той не е отишъл. И понеже са го притеснявали после постоянно негови фенове чрез лс-та да питат защо не е отишъл на концерта, е вдигнал скандал на организаторите от къде на къде ще му слагат снимка на плаката за концерта :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://haskovo.info/51068/%D1%85%D0%B0%D1%...BB%D0%B8%D0%BD/

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Ако беше участие, нямаше да пропусне.

Един от организаторите на концерта и единственият човек, който отговаряше за Галин, бях аз. Той бе обещал, всичко беше наред, но 1 час преди концерта се разбра, че няма да може да дойде. В знак на извинение ще дари 3000 лева за момичето и ще направи безплатен концерт в Хасково. Няма смисъл от плюене и излишно дъвчене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от организаторите на концерта и единственият човек, който отговаряше за Галин, бях аз. Той бе обещал, всичко беше наред, но 1 час преди концерта се разбра, че няма да може да дойде. В знак на извинение ще дари 3000 лева за момичето и ще направи безплатен концерт в Хасково. Няма смисъл от плюене и излишно дъвчене.

Дано го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми казвайте, че не знаете, когато има благотворителен концерт, изпълнителите пак си вземат хонорара... :mf_surrender:

Факт е, че някой искат, но са малко. Повечето искат 100-200 лева за гориво за колата ако мястото е далеч от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко сте смешни като плюете по Галин точно за благотворителни концерти, не е истина. Самият той сигурно е участвал в най-много такива и приема нон-стоп.

Аман от вашата елементарна злоба. И естествено, че никакъв хонорар не се взема. Това е малоумно, дори да се отговаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко сте смешни като плюете по Галин точно за благотворителни концерти, не е истина. Самият той сигурно е участвал в най-много такива и приема нон-стоп.

Аман от вашата елементарна злоба. И естествено, че никакъв хонорар не се взема. Това е малоумно, дори да се отговаря.

 

Всички сме хора, нормално е в последния момент винаги може да се случи нещо и да не можеш да отидеш. Той ако не е искал е нямало да се вписва че ще участва на концерта. Пък и Галин ще се реваншира за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година имаше благотворителен концерт за едно момиченце тук в Панагюрище. Единствената чалгарка беше Алисия и тъй като се познавам с организаторите попитах колко пари е искала и те казаха, че само 100 лв е искала за гориво. Малко ще е смешно да пеят на благотворителен концерт и да си искат хонорара според мен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...