Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нали ще пуска проект тия дни, ПР си прави лицемерката. Иска да прилапа на своя страна отчаяните домакини.

Да хване някой балък, да му роди 4-то дете и да миряса!

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Тая няма да миряса. След четвъртото, ще дойде пето...

 

Наистина е популистки тоя ход от страна на Кали, но според мен тя искрено си вярва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има доста по-богат речник в сравнение с много други фолкпевици, но дотам. Преди беше много остра към колеги. Като дойде в Пайнер, стана приятелка с всички. После пак ходи да ги плюе по предавания. Обърквам се, много е противоречива. Коя зодия е?

 

Въздушна е - Везни.

 

Според мен просто е нагаждачка. Интересът клати феса...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти просто не я харесваш Стефчо. Вярно е малко лицемерна и популист, но е по - готина от самодовлни кобили ала. Рени. Иначе според мен така го е почувствала, така го е написала. Евала за което.

На мен пък ми харесва Рени, разбирам я честно казано - липсва й всичко онова, което е изтървала заради любовта на един глупак, който не я оценил. Кали ми е лицемерна и долна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм. Отговаря ли си на зодията според теб? :3fdb8960598fa63e:

Не можеш да й хванеш спатиите.

Оф, такива са Везните, до преди 3-4 месеца ги мислех за супер зодия, сега съм отвратен от няколко човека с тая зодия. Просто ми се повръща от тях! Цура Пеевска да не би да прави изключение, за една кариера си легна с Пеевски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм. Отговаря ли си на зодията според теб? :3fdb8960598fa63e:

Не можеш да й хванеш спатиите.

 

По едно Слънце само общи неща могат да се кажат. Не и знам АСЦ, Луни и натална конфигурация...

 

Имам за приятели доволно Везни - никой от тях не е лицемер, леко нагаждачество обаче има в тях.

 

Но в крайна сметка не всичко е астрология. Има значение и възпитание, и среда, и примерът, който си взимал от близките си... знаеш. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Крепост" обаче си прави стабилно гледания. И Глория, и Ивана имат стари песни, които са близо или над милиона вече. Класиките са си класики!

 

И виждам в коментарите, че не само аз чувам как "Крепост" си е преработка на "Забраньени град", колкото и да им е болно на Глориеви. И двете песни са брутални, никой не го отрича, но Глория пак е била яко инспирирана от Цеца и за тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Крепост" обаче си прави стабилно гледания. И Глория, и Ивана имат стари песни, които са близо или над милиона вече. Класиките са си класики!

 

И виждам в коментарите, че не само аз чувам как "Крепост" си е преработка на "Забраньени град", колкото и да им е болно на Глориеви. И двете песни са брутални, никой не го отрича, но Глория пак е била яко инспирирана от Цеца и за тази песен.

НА "Присъда" й трябват 70К до милиона:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Тая няма да миряса. След четвъртото, ще дойде пето...

 

Наистина е популистки тоя ход от страна на Кали, но според мен тя искрено си вярва.

Да, и според мен си вярва, че е умна! Но умните не й се връзват.

 

На мен пък ми харесва Рени, разбирам я честно казано - липсва й всичко онова, което е изтървала заради любовта на един глупак, който не я оценил. Кали ми е лицемерна и долна.

И на мен ми харесва Рени. Сладка ми е някаква. Голяма работа, че се излага от време на време. На моменти успешно се самоиронизира. Дори да е фалшива усмивката понякога, предпочитам я такава, над нещата, отколкото парадираща с циврене във фейсбук!

 

 

Много добър албум! Едно време нямаше слабо, дори Магда пускаше албуми с хитове и хубави песни.

 

Златно време! Любим албум. А дебютният на Магда беше хит до хит!

Кали изтри снимката.

Долнище!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва Рени, разбирам я честно казано - липсва й всичко онова, което е изтървала заради любовта на един глупак, който не я оценил. Кали ми е лицемерна и долна.

 

Рени беше залязла много преди мъжът ѝ да ѝ купи еднопосочен билет за Израел. Ако беше стояла тукедва ли щеше да е направила нещо повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Крепост" обаче си прави стабилно гледания. И Глория, и Ивана имат стари песни, които са близо или над милиона вече. Класиките са си класики!

 

И виждам в коментарите, че не само аз чувам как "Крепост" си е преработка на "Забраньени град", колкото и да им е болно на Глориеви. И двете песни са брутални, никой не го отрича, но Глория пак е била яко инспирирана от Цеца и за тази песен.

To няма лошо, че иска подобни песни. Всички го правят, какво значи да ни е болно. Ние сме ОК, тя не я е откраднала. Искала е подобна песен, направила е. Жалко само, че в днешно време няма муза да направи такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени беше залязла много преди мъжът ѝ да ѝ купи еднопосочен билет за Израел. Ако беше стояла тукедва ли щеше да е направила нещо повече.

Не знам, но кариера като нейната едвали някой е имал или ще има в чалгата, тя е една от глемите - факт, който на масата не се нрави тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

To няма лошо, че иска подобни песни. Всички го правят, какво значи да ни е болно. Ние сме ОК, тя не я е откраднала. Искала е подобна песен, направила е. Жалко само, че в днешно време няма муза да направи такова нещо.

Аз нямам нищо против това - обожавам и двете песни. Дразни ме това, че някои вманиачени фенове пламенно отричат каквато и да е прилика, както за тази, така и за всички други случаи, в които Глория се е вдъхновила от Цеца я за песен, я за текст, я за клип (а те сигурно наброяват 10).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против това - обожавам и двете песни. Дразни ме това, че някои вманиачени фенове пламенно отричат каквато и да е прилика, както за тази, така и за всички други случаи, в които Глория се е вдъхновила от Цеца я за песен, я за текст, я за клип (а те сигурно наброяват 10).

О, една от любимите песни си е вдъхновение от 39,2. Ама клипа на Глорче е по-добър и ефектен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против това - обожавам и двете песни. Дразни ме това, че някои вманиачени фенове пламенно отричат каквато и да е прилика, както за тази, така и за всички други случаи, в които Глория се е вдъхновила от Цеца я за песен, я за текст, я за клип (а те сигурно наброяват 10).

Сигурно са й повече, Глория между нас казано, както и останалите поп - фолк певици нямат богата музикална култура. Или поне нямаха навремето според мен и се вдъхновяваха само от балканите. Сега е различно, защото имат екипи и всеки дава идеи. Но да, знам за какво говориш. Аз съжелявам единствено, че Глория вече спря да се вдъхновява от Цеца.

 

Както написах по - рано Глория остави на Ивана да вземе линията с по - сръбско звучене, но на нея й ходят дори повече песни като "Само", "Бяла циганка" на Стоя и тем подобни. Затова й навремето "Златна клетка" стана хит и т.н. Трябва пак да почне да се вдъхновява от Цеца, защото сръбкинята прави не лоши песни, а на Глория очевидно й липсват идеи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, една от любимите песни си е вдъхновение от 39,2. Ама клипа на Глорче е по-добър и ефектен.

Еее, тук не мога да се съглася, макар че "Лабиринт" и като клип е вдъхновен от Цециния, "39,2" е изключително впечатляващ клип за времето си. Шедьовър абсолютен - сегашните клипове на Цеца не могат да му стъпят на малкия пръст. Песента в комбинация с клипа е нещо разтърсващо - един от най-най-силните проекти на Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НА "Присъда" й трябват 70К до милиона:

Като съберем и гледания от други клипове на същата песен, миналата е милиона отдавна.

Не че това има значение, но нали тук се взима за мерило номер 1.

 

Да, Сеньоре - "Крепост" е като "Забранени град", "Лятна авантюра" е като "Драгане мой", а "Лабиринт" е като "39,2". Важното е, че Цеца няма песен като "Не остарявай, мамо", "Благодаря", "Носталгия", "До утре" и т.н. Няма и песен, която сама да си е написала, но я величаете, все едно е Арета Франклин и е измислила топлата вода. Не съм чул по песни на Цеца да са направили 40 кавъра - дори от Драгана са плагиатствали повече, но на Глория са й свили 40 пъти песни - за което и доказателства има, така че предлагам един път да не си чуждопоклонник. Да си фен на Цеца от самата й поява, разбирам, ама да обожествяваме някого от 2 г., щото такава е модата и е вървежен... сори. Евала на Туцакович, Аркан и Мили, но два пъти повече евала на Глория, Илия Загоров, Максим Горанов и т.н. Стига само търси дали има кражби и колко процента са. Ценете българското и онези песни на Глория, които са без аналог.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени тръгна надолу още 2004та, а 2008ма вече беше залязла. ЗАтова и избра да живее в Израел.

 

Иначе, видяхме я колко тъпа пръчка е :mf_surrender: Никога не съм си представял, че е толкова простичка, но Вип Брадър направо я срина. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от Глория през 2016!

Та, тя пусна 5 песни, 3 от които с прилични клипове-тва кога е било!!?

Просто ще е хубаво да смени тематиката малко на текстовете , задължително да работи с Ганев или някой друг, различен от Калин и да прави песни тип "Изсвирете нещо ударно ", между меланхоличните песни!

Това и е сигурната формула!:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен на Рени хората просто не й дадоха шанс да блесне отново по някакъв начин, не говоря само за Биг Брадър. Още в моментите, в който се видя, че позициите й започнаха да спадат, че тя самата започна да се изменя визуално, да не говорим за по-нататъшния етап, когато вече беше без Пайнер и покрай мъжа си намали продукцията... хората просто се отдръпнаха и не пожелаха да я оценят, каквото и да правеше, колкото и да се стараеше. В Биг Брадър не беше по-различно- през почти целия сезон беше доста кротка и не навлизаше в конфликти, а единствените й минуси бяха гафовете с Нобеловата награда и тем подобните... но това не беше важно за масата зрители накрая, когато пожела да бъде част от компанията на Ирина и 'интелектуалците' и заради това беше директно заклеймена. А според мен тя през всичките тези години има само един единствен голям минус- че понякога предпочита да се самоизтъква и да говори за успехи от миналото, вместо да намери формулата да постигне нещо и в настоящето. Но иначе е много готина и според мен заслужава хората да я уважават като голямо име и да правят песните й хитове и към днешна дата.

 

Това, за което влязох- най-накрая доизгледах епизодите от Черешката. Много приятна седмица беше, всичките ми бяха симпатични. Само Ники Кънчев на моменти малко се доближаваше към статута на дразнител и донякъде се накефих, че Деси му даде една точка по-малко и не му позволи да спечели. Самият Тачо си заслужаваше победата напълно, най-добрата вечеря си беше неговата.

За Деси- много готина и истинска. За мен тя единствена беше напълно искрена в оценките си и именно затова изглеждаше, че тя прецаква другите. На този, който най-заслужаваше му даде десетка, но на другите, които не бяха толкова идеални, си заслужиха по-ниските оценки. За пеенето й няма нужда да казвам нищо, но ще го кажа- велика. А по темата за напълняването затвори устите на всички, които твърдяха, че само защото по клиповете я правели слаба, тя нямала реална преценка за себе си. Има и го показа. Дано да си изпълни обещанието, че до еди-колко си месеца ще е отново слаба. Но и да не го изпълни- харесваме си я и така. :D

За Лияна- много ми допадна и не съм сигурен защо по другите места толкова я оплюват. За мен единствените й минуси са двата случая, в които не искаше да пее. Похвално е, че сама си признава, че не е по-добра от Деси, но все нещо трябваше да затананика в някоя от вечерите, защото хората си помислиха, че изобщо не може да пее.

Чакам с интерес идната седмица с Галин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от Глория през 2016!

Та, тя пусна 5 песни, 3 от които с прилични клипове-тва кога е било!!?

Просто ще е хубаво да смени тематиката малко на текстовете , задължително да работи с Ганев или някой друг, различен от Калин и да прави песни тип "Изсвирете нещо ударно ", между меланхоличните песни!

Това и е сигурната формула!:)

 

Честно да ти кажа, не съм запомнил нито една от тези 5. Помня, че имаше дует с дъщеря си.. може би 2.

 

Вярвам, че и 95% от чалга феновете са в същото положение. Реално, с тези песни Гло зарибява 5% от феновете в жанра.

А пък за клипове... ами те всичките бяха толкова еднакви, че в съзнанието ми е само 1 в някакъв склад или нещо подобно.

 

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Да, Сеньоре - "Крепост" е като "Забранени град", "Лятна авантюра" е като "Драгане мой", а "Лабиринт" е като "39,2".

2. Важното е, че Цеца няма песен като "Не остарявай, мамо", "Благодаря", "Носталгия", "До утре" и т.н.

3. Няма и песен, която сама да си е написала.

4. Не съм чул по песни на Цеца да са направили 40 кавъра - дори от Драгана са плагиатствали повече.

5. Да си фен на Цеца от самата й поява, разбирам, ама да обожествяваме някого от 2 г.

1. И не само, с албума "Крепост" би могло да се каже, че приключва тази мания Глориева към Цеца, но във всеки неин албум има поне по една песен, на която песен на Цеца е първоизточник.

2. Първо, това, че Глория има песни със социална тематика, не ви дава правото да го изтъквате всеки път, когато се каже нещо лошо по неин адрес. Ок, има, браво на нея, но това не значи, че е перфектна. Да не говорим, че Цеца пък има песни като Licis na moga oca - не само на социална тематика, ами и хиляда пъти по-разтърсваща. Само пример.

3. Има, може да е една, но има - Pustite me da ga vidim.

4. Само в България има 30 кавъра на нейни песни. Кой знае още колко има и в други балкански държави.

5. Това, че съм голям фен на Цеца от Позив насам не значи, че едва ли не съм я захаресал, защото е модерно. Цеца я харесвам много още откакто започнаха да промиват мозъци с нея 2001-2002 по Планета с клиповете от Децения. Да не говорим, че още преди 10 години сам си открих от Ушче концерта и се гледах и се кефех, макар и да не бях чувал 80% от песните. Това, че преди няколко години съм решил да се запозная по-отблизо с творчеството ѝ не ме прави по-малко фен от някой, която е следи от началото на кариерата ѝ. Та аз имам съзнателен живот от 2001 насам - как точно да стане това?

 

И последното, което искам да кажа - това, че любимата ми певица не е българка, не ме прави чуждопоклонник. Това, че я изтъквам пред българска изпълнителка, също. Аз съм чуждопоклонник по ред други причини, но музиката за мен е универсална и не я деля на държави. Намирам патриотизма и изобщо гордеенето с това, че видиш ли, си част от народ, за супер глупава концепция, но това е друга тема и не е за тук. Да не говорим, че аз до 2004 се прекланях пред Глория, бях обсебен от нея и от песните ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...