Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това да смениш Глория с тая франзела... не знам колко пропаднал трябва да си. :1000 (29):

Не обиждай франзелите, ако обичаш! Тая никаквица, ако се е наместила в семейното им легло, евала на Глория че я е докарала до психиатрия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да се метнеш след Глория на тая франзела... не знам колко пропаднал трябва да си. :1000 (29):

 

На него не му ли би шута Глория? Той какво да прави, да седи на сухо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да се метнеш след Глория на тая франзела... не знам колко пропаднал трябва да си. :1000 (29):

Той се е мятал на доста очевидно без да подбира. Попийва си човекът и си пада женкар, нормално на Глория да й писне, след като и от кръчмите го е прибирала в Русе. Добър музикант и човек е, бяха супер тандем и се обичаха, ама очевидно на Загоров нещо му беше станало в последните години. Щеше да прави втори бал на Симона, песни да й дава, не знам си какво, ама е по-лесно да седим във фейсбук да си снимаме костурите и ракията и да философстваме. Сестра му е най-готината и нормална от всички, супер разбран човек и никога за никой от тях не е казала нищо лошо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой фен на Анелия да ми каже... самия диск на албума "Погледни ме в очите" освен този чисто синия, който съм виждал, този на снимката също ли е оригинален матричен или е някъв нов преиздаван от Пайнер с обикновен евтин диск?

 

2uy2ffc.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Секирата разправяше, че Полина имала промоция, която не била излъчена по заповед на Глория, защото Симона присъствала там.

Само Яница и Амет уважиха Поля. И токът спирал.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Яница и Амет уважиха Поля. И токът спирал.

Токът в главата й предполагам визираш. От километри си личи, че майка й е обсебена от Глория!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой фен на Анелия да ми каже... самия диск на албума "Погледни ме в очите" освен този чисто синия, който съм виждал, този на снимката също ли е оригинален матричен или е някъв нов преиздаван от Пайнер с обикновен евтин диск?

 

2uy2ffc.jpg

 

Това е оригиналния матричен диск. Синия също си е оригинален или по скоро официален, но не е матричен, той е втора партида.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.haskovo.net/news/417779/Haskovo...-v-rodniya-grad

разгледайте снимките от статията

:roll1: :roll1: :roll1:

Ама какво разправяш - и по новините ги показаха тия снимки, даже интервю взеха от въпросните "ловци на автографи" :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, сто процента накрая новата песен на Яни ще е флоп :1000 (24): Винаги така става, когато нещо се бави с месеци.

 

Жалко, че Императорските наспамиха целия интернет :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, сто процента накрая новата песен на Яни ще е флоп :1000 (24): Винаги така става, когато нещо се бави с месеци.

 

Жалко, че Императорските наспамиха целия интернет :lol:

2 месеца чакаме, накрая ще стане като "Хубаво го запомни" - 3,5 милиона за 4 месеца. А с "Върнах ти го" ги направи за малко над месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 месеца чакаме, накрая ще стане като "Хубаво го запомни" - 3,5 милиона за 4 месеца. А с "Върнах ти го" ги направи за малко над месец.

Просто песните й не стават масово популярни като на големите имена - не знам защо :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...